Premiery | 07.08.20

KIA Sonet światowa premiera online prosto z Indii

Nowa bestia rządzi miejską dżunglą dzięki futurystycznej technologii, agresywnemu projektowi, niezrównanemu stylowi i mocy. Tak KIA India opisuje premierę swojego nowego modelu.

Kia Motors Corporation, jeden z największych producentów samochodów na świecie, zaprezentował dziś światu Kia Sonet w formie cyfrowej prezentacji. Wyprodukowany w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym Kia w Anantapur w stanie Andhra Pradesh, Sonet to zupełnie nowy inteligentny miejski kompaktowy SUV Kia i najnowszy wyprodukowany w Indiach globalny produkt po Seltos. Nowy Sonet oznacza wejście Kia Motors do rozwijającego się segmentu kompaktowych SUV-ów i wyznacza nowe standardy dzięki swoim pierwszym w swojej klasie funkcjom.

 

Światowa premiera gotowego do produkcji modelu jest następstwem globalnej prezentacji koncepcji Soneta na targach Delhi Auto Expo w lutym 2020 r. Sprzedaż nowego samochodu rozpocznie się wkrótce w Indiach, a wkrótce nastąpi sprzedaż na wielu światowych rynkach Kia.

 

„Kia Motors jest nadal rozpoznawana na całym świecie dzięki produktom o wyśmienitym designie i światowej klasy jakości, a także„ The Power to Surprise ”. Wszystko w zupełnie nowym Sonecie jest unikalne dla Kia i na pewno zachwyci zarówno kierowców, jak i pasażerów ”- powiedział Ho Sung Song, prezes i dyrektor generalny Kia Motors Corporation. „Dzięki agresywnej i nowoczesnej stylistyce, przyjemnej w prowadzeniu dynamice i najnowszym, zaawansowanym technologicznie funkcjom Kia, Sonet jest wykrzyknikiem w naszych ambicjach, aby uczynić Kia marką wybieraną przez konsumentów w szczególności wśród millenialsów i pokolenia Z. Sonet zaspokaja zapotrzebowanie na rozwijającym się rynku SUV-ów, w Indiach i poza nimi, i przyciągnie większą liczbę konsumentów do marki Kia ”.Druga ewolucja Audi R8 LMS GT3
MotorSport | 21.07.21

Druga ewolucja Audi R8 LMS GT3

Z 83 tytułami dla kierowców i 106 zwycięstwami w mistrzostwach, Audi R8 LMS jest jednym z najbardziej udanych samochodów wyścigowych GT3.

Toyota osiąga globalną produkcję 300 milionów samochodów
Wiadomości | 08.11.23

Toyota osiąga globalną produkcję 300 milionów samochodów

Toyota Motor Corporation osiągnęła łączną globalną produkcję wynoszącą 300 milionów samochodów, łącznie z produkcją na wrzesień 2023 roku.

Porsche gruntownie przebudowało trzecią generację Cayenne
Premiery | 18.04.23

Porsche gruntownie przebudowało trzecią generację Cayenne

Wprowadzając kompleksowe zmiany w układzie napędowym, podwoziu, konstrukcji i wyposażeniu. Zwiększyło to nie tylko osiągi na drodze i w terenie, ale także luksusowy komfort na co dzień.