Premiery | 07.08.20

KIA Sonet światowa premiera online prosto z Indii

Nowa bestia rządzi miejską dżunglą dzięki futurystycznej technologii, agresywnemu projektowi, niezrównanemu stylowi i mocy. Tak KIA India opisuje premierę swojego nowego modelu.

Kia Motors Corporation, jeden z największych producentów samochodów na świecie, zaprezentował dziś światu Kia Sonet w formie cyfrowej prezentacji. Wyprodukowany w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym Kia w Anantapur w stanie Andhra Pradesh, Sonet to zupełnie nowy inteligentny miejski kompaktowy SUV Kia i najnowszy wyprodukowany w Indiach globalny produkt po Seltos. Nowy Sonet oznacza wejście Kia Motors do rozwijającego się segmentu kompaktowych SUV-ów i wyznacza nowe standardy dzięki swoim pierwszym w swojej klasie funkcjom.

 

Światowa premiera gotowego do produkcji modelu jest następstwem globalnej prezentacji koncepcji Soneta na targach Delhi Auto Expo w lutym 2020 r. Sprzedaż nowego samochodu rozpocznie się wkrótce w Indiach, a wkrótce nastąpi sprzedaż na wielu światowych rynkach Kia.

 

„Kia Motors jest nadal rozpoznawana na całym świecie dzięki produktom o wyśmienitym designie i światowej klasy jakości, a także„ The Power to Surprise ”. Wszystko w zupełnie nowym Sonecie jest unikalne dla Kia i na pewno zachwyci zarówno kierowców, jak i pasażerów ”- powiedział Ho Sung Song, prezes i dyrektor generalny Kia Motors Corporation. „Dzięki agresywnej i nowoczesnej stylistyce, przyjemnej w prowadzeniu dynamice i najnowszym, zaawansowanym technologicznie funkcjom Kia, Sonet jest wykrzyknikiem w naszych ambicjach, aby uczynić Kia marką wybieraną przez konsumentów w szczególności wśród millenialsów i pokolenia Z. Sonet zaspokaja zapotrzebowanie na rozwijającym się rynku SUV-ów, w Indiach i poza nimi, i przyciągnie większą liczbę konsumentów do marki Kia ”.Światowa premiera zupełnie nowej Skody Superb
Premiery | 02.11.23

Światowa premiera zupełnie nowej Skody Superb

Dzisiaj w Dolnych Břežanach Skoda Auto zorganizowała #SuperbPremiere, podczas której zaprezentowała Skodę Superb czwartej generacji.

Rozpoczęcie sprzedaży nowego Audi RS 3 LMS
Tuning | 02.09.21

Rozpoczęcie sprzedaży nowego Audi RS 3 LMS

Druga generacja Audi RS 3 LMS jest gotowa dla klientów dostępna na zamówienie. Rozwiązania zorientowane na klienta, wysoka opłacalność ekonomiczna i pierwszorzędne bezpieczeństwo.

AC Cobra GT Roadster, ekskluzywna premiera w Londynie
Premiery | 12.05.23

AC Cobra GT Roadster, ekskluzywna premiera w Londynie

Goszczący na słynnym na całym świecie stadionie Tottenham Hotspur, zaledwie 25 mil od miejsca założenia firmy, najnowocześniejszy roadster zachwycił klientów i zgromadził VIP-ów.