Premiery | 07.08.20

KIA Sonet światowa premiera online prosto z Indii

Nowa bestia rządzi miejską dżunglą dzięki futurystycznej technologii, agresywnemu projektowi, niezrównanemu stylowi i mocy. Tak KIA India opisuje premierę swojego nowego modelu.

Kia Motors Corporation, jeden z największych producentów samochodów na świecie, zaprezentował dziś światu Kia Sonet w formie cyfrowej prezentacji. Wyprodukowany w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym Kia w Anantapur w stanie Andhra Pradesh, Sonet to zupełnie nowy inteligentny miejski kompaktowy SUV Kia i najnowszy wyprodukowany w Indiach globalny produkt po Seltos. Nowy Sonet oznacza wejście Kia Motors do rozwijającego się segmentu kompaktowych SUV-ów i wyznacza nowe standardy dzięki swoim pierwszym w swojej klasie funkcjom.

 

Światowa premiera gotowego do produkcji modelu jest następstwem globalnej prezentacji koncepcji Soneta na targach Delhi Auto Expo w lutym 2020 r. Sprzedaż nowego samochodu rozpocznie się wkrótce w Indiach, a wkrótce nastąpi sprzedaż na wielu światowych rynkach Kia.

 

„Kia Motors jest nadal rozpoznawana na całym świecie dzięki produktom o wyśmienitym designie i światowej klasy jakości, a także„ The Power to Surprise ”. Wszystko w zupełnie nowym Sonecie jest unikalne dla Kia i na pewno zachwyci zarówno kierowców, jak i pasażerów ”- powiedział Ho Sung Song, prezes i dyrektor generalny Kia Motors Corporation. „Dzięki agresywnej i nowoczesnej stylistyce, przyjemnej w prowadzeniu dynamice i najnowszym, zaawansowanym technologicznie funkcjom Kia, Sonet jest wykrzyknikiem w naszych ambicjach, aby uczynić Kia marką wybieraną przez konsumentów w szczególności wśród millenialsów i pokolenia Z. Sonet zaspokaja zapotrzebowanie na rozwijającym się rynku SUV-ów, w Indiach i poza nimi, i przyciągnie większą liczbę konsumentów do marki Kia ”.Dacia pokazała jak nakręcić spot reklamowy samochodu w mieszkaniu
Wiadomości | 15.06.20

Dacia pokazała jak nakręcić spot reklamowy samochodu w mieszkaniu

Tam, gdzie wiele marek samochodowych mogło się narazić na pomysł stworzenia reklamy bez pełnej ekipy produkcyjnej, zatrudnionych aktorów i budżetu, Dacia dostrzegła możliwość zastosowania tego samego inteligentnego myślenia, które wykorzystuje w swojej wydajnej inżynierii i alternatywnym modelu biznesowym, aby stworzyć reklamę czasy.

Nowe elektryczne BMW iX3 premiera już we wtorek
Wiadomości | 09.07.20

Nowe elektryczne BMW iX3 premiera już we wtorek

Już w najbliższy wtorek 14 lipca zapraszamy na premierę nowego elektrycznego modelu BMW.

Mercedes-Benz EQC 4x4 ekstremalne auto elektryczne
Elektryczne | 19.10.20

Mercedes-Benz EQC 4x4 ekstremalne auto elektryczne

EQC 4x4? to elektryczny samochód ekstremalny. Mercedes-Benz chce przetestować ograniczenia w tym pojeździe i pokazać, że e-mobilność to nie tylko miejski, ale także możliwy do wyobrażenia off-road.