Wiadomości | 20.05.23

Uwolnij emocje, które w Tobie drzemią i sprawdź swoje umiejętności na torze wyścigowym

MINI Track Days oferuje gokartowe wrażenia z jazdy i doświadczenie pełnego potencjału najmocniejszych modeli rodziny MINI. Wszystko w bezpiecznych warunkach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

MINI, ikona designu, którego klasyczna sylwetka na stałe wpisała się w popkulturę, na torze zaprezentuje wyścigowego ducha marki drzemiącego w sportowych modelach John Cooper Works.

 

MINI Track Days to wydarzenie skierowane do entuzjastów ekstremalnych emocji, które teraz będą mogli poczuć za kierownicą jednego z najmocniejszych modeli z rodziny MINI - Hatch John Cooper Works, Countryman John Cooper Works lub Clubman John Cooper Works. Jazdy na wybranym torze w Polsce to okazja nie tylko do sprawdzenia pełnego potencjału drzemiącego pod maską MINI, ale również doskonalenia swoich umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

 

Na uczestników MINI Track Days czekają trzy modele, których imponująca moc i charakterystyczne gokartowe wrażenia z jazdy przyprawią o szybsze bicie serca. Legendarne MINI Hatch John Cooper Works, które łamie konwenanse już od ponad 60 lat, oferuje moc 231 KM, dzięki którym od 0 do 100 km/h przyspiesza w 6,1 s. Największy i najbardziej przestronny z gamy MINI - Countryman John Cooper Works to wszechstronny kompan każdej podróży. Z mocą aż 306 KM, przyspieszeniem 5,1 s. od 0 do 100 km/h oraz napędem na wszystkie koła ALL4, zapewni potężną dawkę intensywnych wrażeń na torze. Podczas MINI Track Days uczestnicy będą także mogli usiąść za kierownicą MINI Clubman John Cooper Works, który zapewnia ekscytującą mieszankę designu, mocy i szerokich możliwości. Z przyspieszeniem 4,9 s do 100 km/h, silnikiem MINI Twin Power Turbo i napędem na wszystkie koła ALL4, gwarantuje gokartową zwinność typową dla MINI, którą łączy z komfortem i praktycznością codziennego samochodu.

 

Tegoroczna odsłona MINI Track Days rozpocznie się już 20 maja i potrwa aż do października. W programie przewidziano jazdy na pięciu torach w Polsce: Torze Modlin, Torze Poznań, Autodromie Pomorze, Moto Parku w Krakowie i Silesia Ring w Kamieniu Śląskim.

 

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz biletów znajdują się pod adresems: www.minitrackdays.plNissan ulepsza NV300 Combi
Wiadomości | 10.02.21

Nissan ulepsza NV300 Combi

Nissan zaprezentował dziś najnowszą aktualizację swojej gamy lekkich samochodów dostawczych.

Chrysler Halcyon Concept
Concept Cars | 13.02.24

Chrysler Halcyon Concept

To najnowszy produkt ze stałego rozwoju futurystycznych koncepcji reprezentujących transformację elektryfikacyjną marki.

Już jutro kolejna wirtualna premiera tym razem nowy Tiguan
Wiadomości | 30.06.20

Już jutro kolejna wirtualna premiera tym razem nowy Tiguan

Tiguan stał się najbardziej udanym modelem w Grupie Volkswagen i najlepiej sprzedającym się SUV-em w Europie. Już jutro dowiemy się więcej na temat nowego Tiguana. Odliczanie trwa ...