Premiery | 21.10.20

Światowa premiera GMC HUMMER EV

GMC przedstawia trzecią generację pojazdów elektrycznych HUMMER EV Edition 1 pierwszy w swoim rodzaju supertruck zasilany całkowicie nową technologią akumulatorów Ultium. Wideo.

Będzie to pierwszy w pełni elektryczny dodatek do gamy GMC, napędzany technologią napędu elektrycznego nowej generacji, która zapewnia niespotykane możliwości terenowe, niezwykłe osiągi na drodze i wciągające wrażenia z jazdy, dzięki którym pasażerowie znajdują się w centrum każdej chwili.

 

(AKTUALIZACJA 04.04.2021. Ten artykuł może Cię zainteresować - Premiera GMC HUMMER EV SUV)

 

„Ta innowacyjna ciężarówka wchodzi na rynek szybko i celowo, przybliżając GM kolejny krok do całkowicie elektrycznej przyszłości” - powiedział Mark Reuss, prezes General Motors. „Dzięki naszej architekturze Ultium Drive będącej podstawą wyjątkowo szerokiego zakresu wydajności, HUMMER EV jest idealny dla klientów, którzy oczekują możliwości, wydajności i wydajności”.

 

HUMMER EV będzie czerpał energię z całkowicie nowych akumulatorów Ultium firmy General Motors, a moc z Ultium Drive, zastrzeżonych jednostek napędowych EV firmy GM. Szacowana przez GM najlepsza w swojej klasie moc 1000 koni mechanicznych i szacowany przez GM moment obrotowy 11500 lb-ft są generowane przez trzy oddzielne silniki w dwóch jednostkach napędowych Ultium, aby dać HUMMER EV e4WD niezwykłe możliwości na drogach i poza nimi. Dodatkowe celowe i intuicyjne technologie uzupełnią zasięg i możliwości ciężarówki w celu ulepszenia i podniesienia poziomu każdej wycieczki.Nowy elektryczny model Nissana, który zastąpi Nissana Micra
Wiadomości | 27.01.22

Nowy elektryczny model Nissana, który zastąpi Nissana Micra

Nowy samochód, który ma być produkowany w centrum Renault ElectriCity we Francji, zastąpi kultową Micrę jako pojazd klasy podstawowej w gamie Nissana.

Aston Martin opublikował pierwsze zdjęcia modelu DBS 770 Ultimate Volante
Super Cars | 13.04.23

Aston Martin opublikował pierwsze zdjęcia modelu DBS 770 Ultimate Volante

Niezrównana zaciekłość, jakiej żaden volante przed nią nie miał zapowiada epickie pożegnanie dla flagowego tourera brytyjskiego producenta samochodów.

Zaprezentowano specjalną edycję Aston Martin V12 Speedster DBR1
Super Cars | 28.04.21

Zaprezentowano specjalną edycję Aston Martin V12 Speedster DBR1

Tylko 88 egzemplarzy w niestandardowej specyfikacji, która z pewnością podkreśli natychmiastowy status kolekcjonerski samochodów.