Premiery | 21.10.20

Światowa premiera GMC HUMMER EV

GMC przedstawia trzecią generację pojazdów elektrycznych HUMMER EV Edition 1 pierwszy w swoim rodzaju supertruck zasilany całkowicie nową technologią akumulatorów Ultium. Wideo.

Będzie to pierwszy w pełni elektryczny dodatek do gamy GMC, napędzany technologią napędu elektrycznego nowej generacji, która zapewnia niespotykane możliwości terenowe, niezwykłe osiągi na drodze i wciągające wrażenia z jazdy, dzięki którym pasażerowie znajdują się w centrum każdej chwili.

 

(AKTUALIZACJA 04.04.2021. Ten artykuł może Cię zainteresować - Premiera GMC HUMMER EV SUV)

 

„Ta innowacyjna ciężarówka wchodzi na rynek szybko i celowo, przybliżając GM kolejny krok do całkowicie elektrycznej przyszłości” - powiedział Mark Reuss, prezes General Motors. „Dzięki naszej architekturze Ultium Drive będącej podstawą wyjątkowo szerokiego zakresu wydajności, HUMMER EV jest idealny dla klientów, którzy oczekują możliwości, wydajności i wydajności”.

 

HUMMER EV będzie czerpał energię z całkowicie nowych akumulatorów Ultium firmy General Motors, a moc z Ultium Drive, zastrzeżonych jednostek napędowych EV firmy GM. Szacowana przez GM najlepsza w swojej klasie moc 1000 koni mechanicznych i szacowany przez GM moment obrotowy 11500 lb-ft są generowane przez trzy oddzielne silniki w dwóch jednostkach napędowych Ultium, aby dać HUMMER EV e4WD niezwykłe możliwości na drogach i poza nimi. Dodatkowe celowe i intuicyjne technologie uzupełnią zasięg i możliwości ciężarówki w celu ulepszenia i podniesienia poziomu każdej wycieczki.Automobili Lamborghini prezentuje Huracán Tecnica
Premiery | 12.04.22

Automobili Lamborghini prezentuje Huracán Tecnica

Arcydzieło Lamborghini nowej generacji zaprojektowane, aby zapewnić to, co najlepsze zarówno na drodze, jak i na torze.

Porsche Studio Hanoi w Wietnamie
Wiadomości | 04.03.21

Porsche Studio Hanoi w Wietnamie

Wraz z otwarciem, producent samochodów sportowych prezentuje nową koncepcję miejskiego handlu detalicznego.

SKODA AUTO wyprodukowała trzy miliony samochodów w Chinach
Wiadomości | 21.07.20

SKODA AUTO wyprodukowała trzy miliony samochodów w Chinach

ŠKODA AUTO osiągnęła kolejny kamień milowy w Chinach: dziś trzymilionowy samochód Skody zjechał z linii montażowej w Ningbo