Premiery | 21.10.20

Światowa premiera GMC HUMMER EV

GMC przedstawia trzecią generację pojazdów elektrycznych HUMMER EV Edition 1 pierwszy w swoim rodzaju supertruck zasilany całkowicie nową technologią akumulatorów Ultium. Wideo.

Będzie to pierwszy w pełni elektryczny dodatek do gamy GMC, napędzany technologią napędu elektrycznego nowej generacji, która zapewnia niespotykane możliwości terenowe, niezwykłe osiągi na drodze i wciągające wrażenia z jazdy, dzięki którym pasażerowie znajdują się w centrum każdej chwili.

 

(AKTUALIZACJA 04.04.2021. Ten artykuł może Cię zainteresować - Premiera GMC HUMMER EV SUV)

 

„Ta innowacyjna ciężarówka wchodzi na rynek szybko i celowo, przybliżając GM kolejny krok do całkowicie elektrycznej przyszłości” - powiedział Mark Reuss, prezes General Motors. „Dzięki naszej architekturze Ultium Drive będącej podstawą wyjątkowo szerokiego zakresu wydajności, HUMMER EV jest idealny dla klientów, którzy oczekują możliwości, wydajności i wydajności”.

 

HUMMER EV będzie czerpał energię z całkowicie nowych akumulatorów Ultium firmy General Motors, a moc z Ultium Drive, zastrzeżonych jednostek napędowych EV firmy GM. Szacowana przez GM najlepsza w swojej klasie moc 1000 koni mechanicznych i szacowany przez GM moment obrotowy 11500 lb-ft są generowane przez trzy oddzielne silniki w dwóch jednostkach napędowych Ultium, aby dać HUMMER EV e4WD niezwykłe możliwości na drogach i poza nimi. Dodatkowe celowe i intuicyjne technologie uzupełnią zasięg i możliwości ciężarówki w celu ulepszenia i podniesienia poziomu każdej wycieczki.Korea przedstawia pierwszego na świecie nowego MINI Countryman
Premiery | 01.07.20

Korea przedstawia pierwszego na świecie nowego MINI Countryman

Kompaktowy samochód MINI w Korei, po raz pierwszy na świecie zaprezentowano MINI Countryman 24 czerwca na Everland Forest Camp w Yongin.

Acura Integra nowej generacji, której nie kupisz w Polsce
Wiadomości | 12.03.22

Acura Integra nowej generacji, której nie kupisz w Polsce

Integra charakteryzuje się dynamicznym, sportowym designem z linią dachu przypominającą coupe i ekskluzywnym w tym segmencie stylem nadwozia typu liftback.

Maserati prezentuje Project24.
Concept Cars | 26.07.22

Maserati prezentuje Project24.

Projekt limitowanej serii supersportowego samochodu, tylko 62 sztuki, ma podnieść nieograniczone osiągi marki na nowy poziom adrenaliny na torze.