Premiery | 04.04.21

Premiera GMC HUMMER EV SUV

Nowy od dawna wyczekiwany supertruck Hummer poszerza gamę całkowicie elektrycznych samochodów ciężarowych GMC.

Debiutował podczas Final Four NCAA w nowym filmie komercyjnym z narracją LeBrona Jamesa.

 

„Samochody elektryczne GMC HUMMER były postrzegane jako najbardziej wydajne i fascynujące elektryczne superciężarówki w historii” - powiedział Duncan Aldred, globalny wiceprezes Buick i GMC. „Nowy SUV HUMMER EV to kolejny rozdział, który zaoferuje klientom wiele opcji dostosowania ciężarówki do ich stylu życia, jednocześnie zachęcając ich do wytyczania nowych ścieżek przy zerowej emisji”.

 

Napędzany przez platformę Ultium nowej generacji firmy General Motors, nowy SUV HUMMER EV wprowadza na rynek ekskluzywną edycję 1, oferującą klientom możliwość wyposażenia pojazdu w optymalny zasięg jazdy lub maksymalne możliwości terenowe. Wersja 1 jest standardowo wyposażona w 22-calowe koła premium, stopnie wspomagające i wykładziny podłogowe.

 

Dostępny pakiet Extreme Off-Road obejmuje 18-calowe koła i 35-calowe opony MT OD, pancerz podwozia i suwaki, przedni eLocker i wirtualne tylne schowki, wytrzymałe półosie z wypustami kulowymi, UltraVision2 z widokiem z kamery podwozia i nie tylko .

 

Oczekiwane, najlepsze w swojej klasie proporcje terenowe sprawią, że nowy SUV będzie zwrotny, a jednocześnie w pełni wykorzysta dostępne charakterystyczne cechy HUMMER EV, takie jak CrabWalk, Extract Mode i nie tylko. Wygląd SUV-a pozostaje wytrzymały i obejmuje nowy tył z zamontowanym pełnowymiarowym kołem zapasowym. Wewnątrz pozostaje podobny układ pięciu pasażerów z pickupa i obejmuje dużą i użyteczną tylną przestrzeń ładunkową.

 

Kiedy produkcja rozpocznie się na początku 2023 roku, HUMMER EV SUV Edition 1 będzie miał początkową sugerowaną cenę detaliczną 105,5957 USD. W przypadku wyposażenia w dostępny pakiet Extreme Off-Road cena wywoławcza wyniesie 110,5957 USD.BMW prezentuje w Las Vegas BMW i Vision Dee
Wiadomości | 07.01.23

BMW prezentuje w Las Vegas BMW i Vision Dee

BMW i Vision Dee to futurystyczna limuzyna klasy średniej w nowym, minimalistycznym języku stylistycznym. „Dee” oznacza Digital Emotional Experience.

Audi prezentuje w Chinach projekt bolidu Formuły 1
MotorSport | 18.04.23

Audi prezentuje w Chinach projekt bolidu Formuły 1

Od 2026 roku, z własnym zespołem fabrycznym i jednostką napędową opracowaną w Niemczech, cztery pierścienie będą startować w Mistrzostwach Świata FIA Formuły 1.

Jeep wprowadza na rynek pierwszy w pełni elektryczny model Avenger
Elektryczne | 08.09.22

Jeep wprowadza na rynek pierwszy w pełni elektryczny model Avenger

Całkowicie nowy, pierwszy w historii w pełni elektryczny SUV marki, który będzie produkowany w polskiej fabryce w Tychach, pojawi się w Europie w 2023 r.