Premiery | 04.04.21

Premiera GMC HUMMER EV SUV

Nowy od dawna wyczekiwany supertruck Hummer poszerza gamę całkowicie elektrycznych samochodów ciężarowych GMC.

Debiutował podczas Final Four NCAA w nowym filmie komercyjnym z narracją LeBrona Jamesa.

 

„Samochody elektryczne GMC HUMMER były postrzegane jako najbardziej wydajne i fascynujące elektryczne superciężarówki w historii” - powiedział Duncan Aldred, globalny wiceprezes Buick i GMC. „Nowy SUV HUMMER EV to kolejny rozdział, który zaoferuje klientom wiele opcji dostosowania ciężarówki do ich stylu życia, jednocześnie zachęcając ich do wytyczania nowych ścieżek przy zerowej emisji”.

 

Napędzany przez platformę Ultium nowej generacji firmy General Motors, nowy SUV HUMMER EV wprowadza na rynek ekskluzywną edycję 1, oferującą klientom możliwość wyposażenia pojazdu w optymalny zasięg jazdy lub maksymalne możliwości terenowe. Wersja 1 jest standardowo wyposażona w 22-calowe koła premium, stopnie wspomagające i wykładziny podłogowe.

 

Dostępny pakiet Extreme Off-Road obejmuje 18-calowe koła i 35-calowe opony MT OD, pancerz podwozia i suwaki, przedni eLocker i wirtualne tylne schowki, wytrzymałe półosie z wypustami kulowymi, UltraVision2 z widokiem z kamery podwozia i nie tylko .

 

Oczekiwane, najlepsze w swojej klasie proporcje terenowe sprawią, że nowy SUV będzie zwrotny, a jednocześnie w pełni wykorzysta dostępne charakterystyczne cechy HUMMER EV, takie jak CrabWalk, Extract Mode i nie tylko. Wygląd SUV-a pozostaje wytrzymały i obejmuje nowy tył z zamontowanym pełnowymiarowym kołem zapasowym. Wewnątrz pozostaje podobny układ pięciu pasażerów z pickupa i obejmuje dużą i użyteczną tylną przestrzeń ładunkową.

 

Kiedy produkcja rozpocznie się na początku 2023 roku, HUMMER EV SUV Edition 1 będzie miał początkową sugerowaną cenę detaliczną 105,5957 USD. W przypadku wyposażenia w dostępny pakiet Extreme Off-Road cena wywoławcza wyniesie 110,5957 USD.Korytarz życia, prosta zasada, która ratuje życie
Wiadomości | 05.04.23

Korytarz życia, prosta zasada, która ratuje życie

Naucz się stosować go w praktyce. Wideo. W wielu krajach kierowcy tworzą taki korytarz automatycznie dojeżdżając do zatoru lub nawet skrzyżowania.

Pierwsza w historii aukcja samochodów kolekcjonerskich, która przekroczyła 200 milionów dolarów
Wiadomości | 20.01.23

Pierwsza w historii aukcja samochodów kolekcjonerskich, która przekroczyła 200 milionów dolarów

Na szczycie listy bestsellerów znalazło się Ferrari F40 z 1992 roku. Jedno spośród 213 wyprodukowanych w USA zostało sprzedane za 3,135 mln USD.

Zupełnie nowy SUV Hondy ZR-V ma trafić do sprzedaży w Japonii tej jesieni
Wiadomości | 16.07.22

Zupełnie nowy SUV Hondy ZR-V ma trafić do sprzedaży w Japonii tej jesieni

Hybrydowy model będzie pierwszym SUV-em Hondy, który łączy dwulitrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem oraz zaawansowaną dwusilnikową hybrydę.