Premiery | 04.04.21

Premiera GMC HUMMER EV SUV

Nowy od dawna wyczekiwany supertruck Hummer poszerza gamę całkowicie elektrycznych samochodów ciężarowych GMC.

Debiutował podczas Final Four NCAA w nowym filmie komercyjnym z narracją LeBrona Jamesa.

 

„Samochody elektryczne GMC HUMMER były postrzegane jako najbardziej wydajne i fascynujące elektryczne superciężarówki w historii” - powiedział Duncan Aldred, globalny wiceprezes Buick i GMC. „Nowy SUV HUMMER EV to kolejny rozdział, który zaoferuje klientom wiele opcji dostosowania ciężarówki do ich stylu życia, jednocześnie zachęcając ich do wytyczania nowych ścieżek przy zerowej emisji”.

 

Napędzany przez platformę Ultium nowej generacji firmy General Motors, nowy SUV HUMMER EV wprowadza na rynek ekskluzywną edycję 1, oferującą klientom możliwość wyposażenia pojazdu w optymalny zasięg jazdy lub maksymalne możliwości terenowe. Wersja 1 jest standardowo wyposażona w 22-calowe koła premium, stopnie wspomagające i wykładziny podłogowe.

 

Dostępny pakiet Extreme Off-Road obejmuje 18-calowe koła i 35-calowe opony MT OD, pancerz podwozia i suwaki, przedni eLocker i wirtualne tylne schowki, wytrzymałe półosie z wypustami kulowymi, UltraVision2 z widokiem z kamery podwozia i nie tylko .

 

Oczekiwane, najlepsze w swojej klasie proporcje terenowe sprawią, że nowy SUV będzie zwrotny, a jednocześnie w pełni wykorzysta dostępne charakterystyczne cechy HUMMER EV, takie jak CrabWalk, Extract Mode i nie tylko. Wygląd SUV-a pozostaje wytrzymały i obejmuje nowy tył z zamontowanym pełnowymiarowym kołem zapasowym. Wewnątrz pozostaje podobny układ pięciu pasażerów z pickupa i obejmuje dużą i użyteczną tylną przestrzeń ładunkową.

 

Kiedy produkcja rozpocznie się na początku 2023 roku, HUMMER EV SUV Edition 1 będzie miał początkową sugerowaną cenę detaliczną 105,5957 USD. W przypadku wyposażenia w dostępny pakiet Extreme Off-Road cena wywoławcza wyniesie 110,5957 USD.106 lat działalności Maserati pokazane w niecałe 4 minuty
Wiadomości | 01.12.20

106 lat działalności Maserati pokazane w niecałe 4 minuty

Święto Maserati od A do Z. Marka weszła w nowy etap swojej historii, kierując się śmiałością wpisaną w jej DNA. Święto przeszłości i spojrzenie w przyszłość łączą się. Wideo

Nowa wersja Cupra Ateca jeszcze więcej sportowego charakteru
Wiadomości | 27.07.20

Nowa wersja Cupra Ateca jeszcze więcej sportowego charakteru

CUPRA Ateca po raz pierwszy wyjechała na drogi pod koniec 2018 roku, rozpoczynając historię nowej motoryzacyjnej marki. W 2020 roku na rynku pojawi się odświeżona wersja modelu. Wygląd SUV-a nabrał jeszcze więcej sportowego charakteru dzięki nowym, ekspresyjnym detalom. Hiszpański producent właśnie udostępnił serię niepublikowanych wcześniej fotografii przedstawiających auto.

Nowa KIA Sportage, całkowita transformacja
Premiery | 27.10.21

Nowa KIA Sportage, całkowita transformacja

Nadszedł czas na debiut globalny. KIA America przedstawia nową Kia Sportage, która przeszła całkowitą transformację. Stała się większa, i bardziej masywna.