Wiadomości | 20.10.21

Pierwsze informacje na temat nowego Range Rovera przed jego światową premierą

Land Rover rozpoczyna odliczanie do premiery nowego Range Rovera, odsłaniając pierwsze zdjęcie i krótkie wideo swojego nowego luksusowego modelu.

Przez pięć dekad pionierskich innowacji Range Rover był przykładem. Zyskał niezrównany status luksusowego SUV-a dla rodziny królewskiej, polityków, liderów biznesu i celebrytów na całym świecie, łącząc niezrównane wyrafinowanie i niezrównane możliwości.

 

Nowy Range Rover to pojazd o niezrównanym charakterze, od nieskazitelnej powściągliwości jego wyglądu zewnętrznego po nieskazitelną, spokojną stylistykę kabiny. Kierowany kreatywnym intelektem i pragnieniem perfekcji, nie podąża za modą ani trendami, ale dzięki modernistycznej filozofii projektowania, w połączeniu z ponad 50-letnią ewolucją, jest po prostu najbardziej pożądanym Range Roverem, jaki kiedykolwiek stworzono. ( Prof GERRY MCGOVERN OBE, Szef Kreatywny, JAGUAR LAND ROVER )

 

Światowa premiera nowego Range Rovera odbędzie się na całym świecie we wtorek 26 października.Nowy SUV Maserati Grecale, bezkompromisowa przyjemność z jazdy
Premiery | 22.03.22

Nowy SUV Maserati Grecale, bezkompromisowa przyjemność z jazdy

Grecale zachowuje właściwą równowagę między wszechstronnością, elegancją, wydajnością i innowacją, gwarantując jednocześnie wydajność, komfort i bezpieczeństwo.

Specjalna edycja MINI Anniversary Edition
Tuning | 06.10.21

Specjalna edycja MINI Anniversary Edition

To ekskluzywne, pamiątkowe MINI będzie oferowane w ograniczonej liczbie i uhonoruje trzy generacje dziedzictwa Coopera.

Jeep przedstawia nowego Wranglera
Premiery | 07.04.23

Jeep przedstawia nowego Wranglera

Najnowsza ewolucja najsłynniejszego na świecie i najbardziej kultowego SUV-a o największych możliwościach terenowych oferuje teraz jeszcze większe możliwości.