Wiadomości | 20.10.21

Pierwsze informacje na temat nowego Range Rovera przed jego światową premierą

Land Rover rozpoczyna odliczanie do premiery nowego Range Rovera, odsłaniając pierwsze zdjęcie i krótkie wideo swojego nowego luksusowego modelu.

Przez pięć dekad pionierskich innowacji Range Rover był przykładem. Zyskał niezrównany status luksusowego SUV-a dla rodziny królewskiej, polityków, liderów biznesu i celebrytów na całym świecie, łącząc niezrównane wyrafinowanie i niezrównane możliwości.

 

Nowy Range Rover to pojazd o niezrównanym charakterze, od nieskazitelnej powściągliwości jego wyglądu zewnętrznego po nieskazitelną, spokojną stylistykę kabiny. Kierowany kreatywnym intelektem i pragnieniem perfekcji, nie podąża za modą ani trendami, ale dzięki modernistycznej filozofii projektowania, w połączeniu z ponad 50-letnią ewolucją, jest po prostu najbardziej pożądanym Range Roverem, jaki kiedykolwiek stworzono. ( Prof GERRY MCGOVERN OBE, Szef Kreatywny, JAGUAR LAND ROVER )

 

Światowa premiera nowego Range Rovera odbędzie się na całym świecie we wtorek 26 października.Audi Online TV
Wiadomości | 04.05.20

Audi Online TV

Audi udostępniło specjalny dodatek do konfiguratora pokazujący w przystępny sposób techniczne szczegóły wybranych modeli Audi. Klienci przed skonfigurowaniem wybranego modelu mogą obejrzeć film na jego temat. Na chwilę obecną mamy do dyspozycji filmy do dwóch modeli, Q7 oraz Q5. Sukcesywnie ilość dostępnych filmów będzie się zwiększać.

Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa jazdy
Wiadomości | 19.10.21

Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa jazdy

W tym roku Ford Polska kontynuuje program bezpłatnych szkoleń dla młodych kierowców. Ford Driving Skills For Life przeszkolono już ponad 3000 osób.

Dodge Muscle w pogoni za mocą. Zobacz wydarzenie online
Wiadomości | 02.07.20

Dodge Muscle w pogoni za mocą. Zobacz wydarzenie online

Nigdy nie było lepszego czasu, aby być fanem American Muscle! Zapraszamy na event przygotowany przez markę Dodge. Wybierz się na wirtualną wycieczkę.