Wiadomości | 20.10.21

Pierwsze informacje na temat nowego Range Rovera przed jego światową premierą

Land Rover rozpoczyna odliczanie do premiery nowego Range Rovera, odsłaniając pierwsze zdjęcie i krótkie wideo swojego nowego luksusowego modelu.

Przez pięć dekad pionierskich innowacji Range Rover był przykładem. Zyskał niezrównany status luksusowego SUV-a dla rodziny królewskiej, polityków, liderów biznesu i celebrytów na całym świecie, łącząc niezrównane wyrafinowanie i niezrównane możliwości.

 

Nowy Range Rover to pojazd o niezrównanym charakterze, od nieskazitelnej powściągliwości jego wyglądu zewnętrznego po nieskazitelną, spokojną stylistykę kabiny. Kierowany kreatywnym intelektem i pragnieniem perfekcji, nie podąża za modą ani trendami, ale dzięki modernistycznej filozofii projektowania, w połączeniu z ponad 50-letnią ewolucją, jest po prostu najbardziej pożądanym Range Roverem, jaki kiedykolwiek stworzono. ( Prof GERRY MCGOVERN OBE, Szef Kreatywny, JAGUAR LAND ROVER )

 

Światowa premiera nowego Range Rovera odbędzie się na całym świecie we wtorek 26 października.Nowy elektryczny samochód sportowy Piëch GT
Super Cars | 11.10.21

Nowy elektryczny samochód sportowy Piëch GT

Po oszałamiającym debiucie wersji koncepcyjnej podczas Geneva Motor Show 2019, przyszedł czas na model produkcyjny pod nazwą Piëch GT.

Podsumowanie Dni Elektryfikacji w salonie Carolina Toyota Bielsko
Wiadomości | 25.08.22

Podsumowanie Dni Elektryfikacji w salonie Carolina Toyota Bielsko

Corolla Cross, RAV4, bZ4X a może Mirai, który z modeli cieszył się największym zainteresowaniem? Który z napędów jest najbardziej atrakcyjny i jakie są terminy odbioru samochodów?

Toyota zaprezentowała nowy model Harrier dostępny w Japonii
Wiadomości | 14.04.20

Toyota zaprezentowała nowy model Harrier dostępny w Japonii

Toyota pokazała kolejną generację modelu Harrier (Urban SUV), który od 1997 roku jest liderem w tym segmencie sprzedaży pojazdów w Japonii oraz ogłosiła, że planuje sprzedaż nowego modelu Harrier około czerwca 2020 r. W wyraźnym odróżnieniu od innych SUV-ów Harrier łączy prostotę, elegancję i solidność w płynnej formie coupe. Wysokiej jakości wnętrze zapewnia poczucie bezpieczeństwa od pierwszej chwili w kabinie. Gdy pojazd jedzie, poczucie komfortu powstaje dzięki responsywnej jeździe, a cicha kabina w naturalny sposób prowadzi do przyjemnych rozmów z przyjaciółmi. Spędzanie czasu z nowym Harrier będzie wzbogacającym doświadczeniem.