Wiadomości | 20.10.21

Pierwsze informacje na temat nowego Range Rovera przed jego światową premierą

Land Rover rozpoczyna odliczanie do premiery nowego Range Rovera, odsłaniając pierwsze zdjęcie i krótkie wideo swojego nowego luksusowego modelu.

Przez pięć dekad pionierskich innowacji Range Rover był przykładem. Zyskał niezrównany status luksusowego SUV-a dla rodziny królewskiej, polityków, liderów biznesu i celebrytów na całym świecie, łącząc niezrównane wyrafinowanie i niezrównane możliwości.

 

Nowy Range Rover to pojazd o niezrównanym charakterze, od nieskazitelnej powściągliwości jego wyglądu zewnętrznego po nieskazitelną, spokojną stylistykę kabiny. Kierowany kreatywnym intelektem i pragnieniem perfekcji, nie podąża za modą ani trendami, ale dzięki modernistycznej filozofii projektowania, w połączeniu z ponad 50-letnią ewolucją, jest po prostu najbardziej pożądanym Range Roverem, jaki kiedykolwiek stworzono. ( Prof GERRY MCGOVERN OBE, Szef Kreatywny, JAGUAR LAND ROVER )

 

Światowa premiera nowego Range Rovera odbędzie się na całym świecie we wtorek 26 października.Rekordowy rok 2021 dla Automobili Lamborghini
Wiadomości | 13.01.22

Rekordowy rok 2021 dla Automobili Lamborghini

Niezwykły rekord wszech czasów, na całym świecie dostarczono 8405 samochodów z logo Lamborghini, co czyni go najlepszym rokiem w historii firmy.

Podrasuj swojego w pełni elektrycznego Polestar 2
Tuning | 25.06.20

Podrasuj swojego w pełni elektrycznego Polestar 2

Opcjonalny pakiet Performance dla Polestar 2 obejmuje czterotłokowy układ hamulcowy Brembo o podwyższonej zdolności hamowania i zoptymalizowanej regeneracji energii dla elektrycznego układu napędowego, regulowane amortyzatory z podwójnym przepływem Öhlins, z 22 dostępnymi ustawieniami dla preferencji kierowcy, 20-calowe lekkie kute felgi aluminiowe, zmniejszające masę nieresorowaną o 3,3 funta. każdy, a także kołpaki zaworów i pasy bezpieczeństwa.

Mobilny robot ładujący od Volkswagena
Wiadomości | 29.12.20

Mobilny robot ładujący od Volkswagena

Volkswagen Group Components po raz pierwszy pokazało prototypy swojego mobilnego robota ładującego.