Wiadomości | 07.07.23

Ambasador marki Mitsubishi, Bartłomiej Topa, pierwszy wywiad

Po oficjalnej premierze w Genewie, Mitsubishi zorganizowało Polską premierę nowego Mitsubishi ASX, która miała miejsce podczas targów Poznań Motor Show 2019.

Po oficjalnej premierze w Genewie Mitsubishi zorganizowało Polską premierę nowego Mitsubishi ASX, która miała miejsce podczas targów Poznań Motor Show 2019. Jednocześnie przedstawiono nowego ambasadora marki Pana Bartłomieja Topa,  z którym jako pierwsi mieliśmy okazję porozmawiać.



Lamborghini świętuje wyprodukowanie 10 tysięcy sztuk modelu Urus
Wiadomości | 22.07.20

Lamborghini świętuje wyprodukowanie 10 tysięcy sztuk modelu Urus

Po dwóch latach od wprowadzenia na rynek, Urus, Lamborghini Super SUV, osiągnął ważny kamień milowy w postaci dziesięciotysięcznego samochodu.

Volkswagen ID 7 przed światową premierą podczas targów CES w Las Vegas
Wiadomości | 04.01.23

Volkswagen ID 7 przed światową premierą podczas targów CES w Las Vegas

Pokazany w specjalnym kamuflażu elektryczny sedan Volkswagena ID. 7 to potencjalny rywal Tesli Model 3. Światowa premiera jest zaplanowana na drugi kwartał 2023 r.

Nowy model Skody pokazany na oficjalnych szkicach projektowych
Wiadomości | 04.11.21

Nowy model Skody pokazany na oficjalnych szkicach projektowych

Elegancka limuzyna Skoda SLAVIA to drugi model marki na rynek indyjski, którego premierę zobaczymy jeszcze przed końcem listopada.