Premiery | 08.06.21

Całkowicie nowa Kia Sportage piątej generacji

Kia pokazała dziś oficjalne zdjęcia, całkowicie nowego Sportage, SUV-a, który został wykonany, aby inspirować klientów swoim wnętrzem i wyglądem zewnętrznym.


Całkowicie nowa Kia Sportage piątej generacji

Zaprezentowana na początku tego roku, z wielkim uznaniem społeczności projektantów, nowa filozofia projektowania Kia – Opposites United – stanowi rdzeń zupełnie nowego Sportage, wpływając na każdy aspekt jego wyglądu i charakteru. Zasady Opposites United wpłyną na wszystkie przyszłe projekty Kia, dając im to samo podstawowe DNA. Prowokująca do myślenia i odważna filozofia wzmacnia związek między designem a nowym kierunkiem marki Kia, „Ruch, który inspiruje”. Całkowicie nowy Sportage jest wynikiem współpracy między główną światową siecią projektantów Kia w Korei, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Chinach.

 

Przód zupełnie nowego Sportage tworzy natychmiastowy efekt i prowokuje do myślenia deklarację stylistyczną z szczegółowo ukierunkowaną czarną grafiką grilla rozciągającą się na całej szerokości maski. Niczym misterna sieć, grafika techniczna łączy w całość główne elementy przedniej części całkowicie nowego Sportage, tworząc imponującą przednią objętość. Wydłużona osłona chłodnicy łączy nowoczesną charakterystyczną dla Kia osłonę chłodnicy Tiger Nose, która stanowi wizualny punkt centralny samochodu, z charakterystycznymi, futurystycznie ukształtowanymi światłami do jazdy dziennej w kształcie bumerangu, które z kolei tworzą solidne linie graniczne dla uderzających reflektorów. Taka misterna i techniczna złożoność konstrukcji przedniej deski rozdzielczej jest delikatnie równoważona prostotą głównych powierzchni z przodu, w tym wyrazistego zderzaka.


Profil boczny zupełnie nowego Sportage pozostaje wierny jego sportowemu DNA, z napiętymi liniami przecinającymi czyste, czyste, ale wyrafinowane powierzchnie nadwozia, które płynnie łączą ze sobą kontrastujące bryły. Jako pierwszy w gamie Sportage, w nowym modelu dostępny jest teraz czarny dach – w innym kolorze niż karoseria, który podkreśla sportowy profil i podkreśla dynamiczny architektonicznie słupek C, który obejmuje zdekonstruowany wygląd. Dodanie chromowanej linii bocznej wznosi się na tył nowego Sportage i na słupek D, tworząc harmonijne linie z tylnym spojlerem, co dodatkowo podkreśla sportowy rodowód samochodu.


Z tyłu zupełnie nowy Sportage wyraźnie zaznacza swoją obecność na drodze dzięki potężnym, szerokim barkom, dzięki czemu SUV uosabia siłę i stabilność. Muskularny, pikujący fastback przechodzi w tylne lampy, które zostały wykonane tak, aby sprawiać wrażenie, że precyzyjnie wcinają się w nadwozie, tworząc zarys grafiki tylnej lampy i główną część tylnej klapy. Tylne lampy jak brzytwa są połączone smukłą, poziomą konstrukcją, co sprawia, że ??z tyłu całkowicie nowy Sportage wygląda oszałamiającoZnamy datę premiery nowego Jeepa Wranglera
Wiadomości | 19.05.21

Znamy datę premiery nowego Jeepa Wranglera

Jeep Wrangler 4xe Plug-in Hybrid. Najbardziej zaawansowany technologicznie Wrangler w historii marki wkrótce w pełnej odsłonie.

SkyVIDEO inowacyjna usługa w Polskich serwisach Mazdy
Wiadomości | 29.04.20

SkyVIDEO inowacyjna usługa w Polskich serwisach Mazdy

Stacje serwisowe Mazdy w całej Polsce sukcesywnie wdrażają innowacyjną usługę serwisową SkyVIDEO. To platforma, która pozwala na zdalny kontakt z Klientem podczas obsługi samochodu i daje możliwość podjęcia decyzji o zleceniu dodatkowych napraw online w prosty i przejrzysty sposób.

Rusza kolejny sezon szkoleń z bezpiecznej jazdy Mercedes-Benz Safety Experience
Wiadomości | 20.07.21

Rusza kolejny sezon szkoleń z bezpiecznej jazdy Mercedes-Benz Safety Experience

Chcesz udoskonalić swoje umiejętności za kierownicą i przy okazji poznać bliżej najnowsze samochody spod znaku trójramiennej gwiazdy?