Premiery | 03.09.21

Zupełnie nowa Dacia Jogger 7-osobowy samochód rodzinny

Nowa Dacia Jogger na nowo definiuje siedmiomiejscowy samochód rodzinny, łącząc praktyczność kombi, przestronność MPV i stylistykę SUV-a.

Dacia podkreśla ambicje związane z segmentem C nowym, dostępnym modelem rodzinnym, oferującym wersje 5- i 7-miejscowe. Dacia Jogger jest czwartym filarem strategii produktowej Dacii. Po wypuszczeniu małego, całkowicie elektrycznego samochodu miejskiego Spring, kompaktowego Sandero i SUV-a Duster, Dacia przerabia teraz swój rodzinny samochód na nowy, siedmioosobowy model. Premiera nowego modelu, która jest następstwem planu Dacii dotyczącego odnowienia swojej gamy, o dwa kolejne modele, które mają zostać wprowadzone na rynek do 2025 roku.

 

Wszechstronny samochód rodzinny Dacia Jogger łączy w sobie to, co najlepsze w każdej kategorii: długość kombi, przestronność minivana i wygląd SUV-a. Jest klasą samą w sobie. Jako prawdziwy członek rodziny Dacia, Dacia Jogger oferuje najlepszy stosunek ceny do przestronności i wszechstronność samochodu wszechstronnego.

 

Dzięki nazwie, która przywodzi na myśl sport, wspaniałe warunki na świeżym powietrzu i pozytywną energię, Dacia Jogger pomaga w urzeczywistnianiu nowej tożsamości marki. Krótka, nowoczesna i międzynarodowa nazwa odzwierciedla solidność i wszechstronność użytkowania. Dacia Jogger ma być towarzyszem na całe życie w codziennym życiu rodzin, które chcą uciec na świeżym powietrzu.

 

Po premierze Dacia Jogger będzie dostępna z dwoma silnikami: zupełnie nowym silnikiem benzynowym TCe 110 i silnikiem ECO-G 100. Dacia jest jedynym producentem samochodów, który oferuje na rynku detalicznym pełną gamę pojazdów z silnikami dwupaliwowymi „ECO-G” na benzynę i LPG.

 

W 2023 roku do oferty zostanie dodany silnik hybrydowy. Dacia Jogger będzie najbardziej dostępną 7-miejscową hybrydą na rynku!

Zamówienia mają zostać otwarte w listopadzie 2021 roku w około 30 krajach, głównie w Europie, ale także w Turcji i Izraelu. Dacia Jogger pojawi się w salonach w lutym 2022 roku.

 

"Dacia po raz kolejny zmienia zasady, opracowując na nowo wszechstronny, niedrogi samochód rodzinny. Jako 5- lub 7-miejscowy Jogger doskonale uosabia pozycję i ducha Dacii. Dzięki wszechstronności dzięki rekordowym poziomom przestrzeni i modułowości oraz atrakcyjnej, wytrzymałej konstrukcji, Jogger jest stworzony do przygody. Jogger podkreśla zaangażowanie Dacii w tworzenie mobilności dostępnej dla wszystkich i zrównoważonej, co podkreśla nadchodzący model hybrydowy. Niezależnie od tego, czy jesteś z rodziną, załatwiasz sprawunki, czy spędzasz wolny czas, Jogger jest idealnym towarzyszem."

Denis Le Vot, dyrektor generalny Dacii.Ford Performance przedstawia BRONCO w ekstremalnej wersji off-road
Tuning | 01.02.21

Ford Performance przedstawia BRONCO w ekstremalnej wersji off-road

Debiut trzech całkowicie nowych ciężarówek wyścigowych z serii Bronco 4400 podczas imprezy terenowej King of the Hammers w Johnson Valley w Kalifornii. Wideo

Lexus udoskonalił swojego miejskiego crossovera
Wiadomości | 16.05.22

Lexus udoskonalił swojego miejskiego crossovera

Lexus UX to wprowadzony w 2019 roku miejski crossover, który pełni rolę modelu otwierającego gamę marki.

MH2 to pierwsza koncepcja słowackiego samochodu wodorowego
Super Cars | 11.03.22

MH2 to pierwsza koncepcja słowackiego samochodu wodorowego

Koncepcja wodorowa samochodu MH2 jest nośnikiem postępu, nowych wizji i pokazuje potencjał innowacyjny Słowacji.