Premiery | 03.09.21

Zupełnie nowa Dacia Jogger 7-osobowy samochód rodzinny

Nowa Dacia Jogger na nowo definiuje siedmiomiejscowy samochód rodzinny, łącząc praktyczność kombi, przestronność MPV i stylistykę SUV-a.

Dacia podkreśla ambicje związane z segmentem C nowym, dostępnym modelem rodzinnym, oferującym wersje 5- i 7-miejscowe. Dacia Jogger jest czwartym filarem strategii produktowej Dacii. Po wypuszczeniu małego, całkowicie elektrycznego samochodu miejskiego Spring, kompaktowego Sandero i SUV-a Duster, Dacia przerabia teraz swój rodzinny samochód na nowy, siedmioosobowy model. Premiera nowego modelu, która jest następstwem planu Dacii dotyczącego odnowienia swojej gamy, o dwa kolejne modele, które mają zostać wprowadzone na rynek do 2025 roku.

 

Wszechstronny samochód rodzinny Dacia Jogger łączy w sobie to, co najlepsze w każdej kategorii: długość kombi, przestronność minivana i wygląd SUV-a. Jest klasą samą w sobie. Jako prawdziwy członek rodziny Dacia, Dacia Jogger oferuje najlepszy stosunek ceny do przestronności i wszechstronność samochodu wszechstronnego.

 

Dzięki nazwie, która przywodzi na myśl sport, wspaniałe warunki na świeżym powietrzu i pozytywną energię, Dacia Jogger pomaga w urzeczywistnianiu nowej tożsamości marki. Krótka, nowoczesna i międzynarodowa nazwa odzwierciedla solidność i wszechstronność użytkowania. Dacia Jogger ma być towarzyszem na całe życie w codziennym życiu rodzin, które chcą uciec na świeżym powietrzu.

 

Po premierze Dacia Jogger będzie dostępna z dwoma silnikami: zupełnie nowym silnikiem benzynowym TCe 110 i silnikiem ECO-G 100. Dacia jest jedynym producentem samochodów, który oferuje na rynku detalicznym pełną gamę pojazdów z silnikami dwupaliwowymi „ECO-G” na benzynę i LPG.

 

W 2023 roku do oferty zostanie dodany silnik hybrydowy. Dacia Jogger będzie najbardziej dostępną 7-miejscową hybrydą na rynku!

Zamówienia mają zostać otwarte w listopadzie 2021 roku w około 30 krajach, głównie w Europie, ale także w Turcji i Izraelu. Dacia Jogger pojawi się w salonach w lutym 2022 roku.

 

"Dacia po raz kolejny zmienia zasady, opracowując na nowo wszechstronny, niedrogi samochód rodzinny. Jako 5- lub 7-miejscowy Jogger doskonale uosabia pozycję i ducha Dacii. Dzięki wszechstronności dzięki rekordowym poziomom przestrzeni i modułowości oraz atrakcyjnej, wytrzymałej konstrukcji, Jogger jest stworzony do przygody. Jogger podkreśla zaangażowanie Dacii w tworzenie mobilności dostępnej dla wszystkich i zrównoważonej, co podkreśla nadchodzący model hybrydowy. Niezależnie od tego, czy jesteś z rodziną, załatwiasz sprawunki, czy spędzasz wolny czas, Jogger jest idealnym towarzyszem."

Denis Le Vot, dyrektor generalny Dacii.Amerykańska premiera Hyundaia IONIQ 5 Electric CUV
Premiery | 25.05.21

Amerykańska premiera Hyundaia IONIQ 5 Electric CUV

Całkowicie elektryczny model rewolucjonizuje rynek pojazdów elektrycznych dzięki ultraszybkiemu ładowaniu, oraz zasięgowi do 300 mil.

Nowy model Skody pokazany na oficjalnych szkicach projektowych
Wiadomości | 04.11.21

Nowy model Skody pokazany na oficjalnych szkicach projektowych

Elegancka limuzyna Skoda SLAVIA to drugi model marki na rynek indyjski, którego premierę zobaczymy jeszcze przed końcem listopada.

Nowy silnik elektryczny firmy Koenigsegg niewiele większy od puszki na napoje
Elektryczne | 02.02.22

Nowy silnik elektryczny firmy Koenigsegg niewiele większy od puszki na napoje

Koenigsegg kontynuuje rozwój własnej technologii i właśnie zaprezentował pierwszy własny silnik elektryczny i napęd elektryczny.