Concept Cars | 23.09.21

Polestar Precept uznany za najlepszy samochód koncepcyjny

Polestar Precept, pojazd koncepcyjny Polestar Cars, jest zwycięzcą nagrody EyesOn Design Awards 2021 za najlepszy pojazd koncepcyjny i najlepiej zaprojektowane wnętrze.

Precept otrzymał również nagrodę za najlepsze innowacyjne wykorzystanie koloru, grafiki i materiałów, które zostały zaprezentowane podczas pokazu samochodowego Motor Bella w Detroit w stanie Michigan.

 

Jedna z najważniejszych nagród w dziedzinie projektowania motoryzacyjnego, EyesOn Design Awards, wybiera zwycięzców przez panel liderów projektowania transportu z całego świata, w tym wpływowe akademickie programy projektowania motoryzacyjnego i zespół liderów z niezależnych studiów projektowych.

 

„Polestar jest zachwycony, że wygrał te nagrody EyesOn Design, a zwłaszcza dlatego, że trafiły one do Precept” – powiedział Gregor Hembrough, szef Polestar North America. „Precept uosabia kierunek, w którym marka zmierza w zakresie projektowania, zrównoważonego rozwoju i technologii. Otrzymanie tego branżowego ukłonu w stronę naszego przyszłego języka projektowania potwierdza kierunek, w jakim zmierza Polestar”.

 

Zaprezentowany w 2020 roku Precept zapowiada nadchodzący język projektowania Polestar, technologię samochodową i zrównoważone materiały wewnętrzne. Precept prezentuje nową generację technologii informacyjno-rozrywkowej Polestar, w tym rozpoznawanie optyczne i czujniki zbliżeniowe, w połączeniu z wbudowanym systemem operacyjnym Google. Precept zawiera również zrównoważone i pochodzące z recyklingu materiały, w tym butelki PET z recyklingu, sieci rybackie z recyklingu, tkaniny siedzeń z korka z recyklingu i panele wewnętrzne na bazie lnu.

 

Precept, który jest obecnie opracowywany przez brytyjski zespół badawczo-rozwojowy Polestar, został potwierdzony dla przyszłej produkcji.Pojazdy w świecie Cyberpunka 2077
Wiadomości | 10.12.20

Pojazdy w świecie Cyberpunka 2077

Samochody i motocykle. CD Projekt Red przedstawia różnorodne pojazdy, którymi gracze będą mogli korzystać podczas eksploracji Night City w Cyberpunk 2077.

Ghibli Hybrid Love Audacious, 8 sztuk, tylko na rynek chiński
Tuning | 21.05.21

Ghibli Hybrid Love Audacious, 8 sztuk, tylko na rynek chiński

Maserati przekracza granice i kieruje markę do ekstremalnego spersonalizowania samochodów i dostosowania do wyjątkowej osobowości klienta.

Zupełnie nowy Mahindra Thar czyli Jeep Wrangler po indyjsku
Premiery | 19.08.20

Zupełnie nowy Mahindra Thar czyli Jeep Wrangler po indyjsku

Indyjski producent samochodów Mahindra & Mahindra pokazał długo oczekiwane drugą pgenerację modelu Thar. Zupełnie nowy Thar nie tylko przyciągnie zagorzałych entuzjastów tego modelu Thar, ale także spodoba się wszystkim tym, którzy zawsze marzyli o posiadaniu kultowego pojazdu z wszystkimi zaletami współczesnego SUV-a.