Concept Cars | 23.09.21

Polestar Precept uznany za najlepszy samochód koncepcyjny

Polestar Precept, pojazd koncepcyjny Polestar Cars, jest zwycięzcą nagrody EyesOn Design Awards 2021 za najlepszy pojazd koncepcyjny i najlepiej zaprojektowane wnętrze.

Precept otrzymał również nagrodę za najlepsze innowacyjne wykorzystanie koloru, grafiki i materiałów, które zostały zaprezentowane podczas pokazu samochodowego Motor Bella w Detroit w stanie Michigan.

 

Jedna z najważniejszych nagród w dziedzinie projektowania motoryzacyjnego, EyesOn Design Awards, wybiera zwycięzców przez panel liderów projektowania transportu z całego świata, w tym wpływowe akademickie programy projektowania motoryzacyjnego i zespół liderów z niezależnych studiów projektowych.

 

„Polestar jest zachwycony, że wygrał te nagrody EyesOn Design, a zwłaszcza dlatego, że trafiły one do Precept” – powiedział Gregor Hembrough, szef Polestar North America. „Precept uosabia kierunek, w którym marka zmierza w zakresie projektowania, zrównoważonego rozwoju i technologii. Otrzymanie tego branżowego ukłonu w stronę naszego przyszłego języka projektowania potwierdza kierunek, w jakim zmierza Polestar”.

 

Zaprezentowany w 2020 roku Precept zapowiada nadchodzący język projektowania Polestar, technologię samochodową i zrównoważone materiały wewnętrzne. Precept prezentuje nową generację technologii informacyjno-rozrywkowej Polestar, w tym rozpoznawanie optyczne i czujniki zbliżeniowe, w połączeniu z wbudowanym systemem operacyjnym Google. Precept zawiera również zrównoważone i pochodzące z recyklingu materiały, w tym butelki PET z recyklingu, sieci rybackie z recyklingu, tkaniny siedzeń z korka z recyklingu i panele wewnętrzne na bazie lnu.

 

Precept, który jest obecnie opracowywany przez brytyjski zespół badawczo-rozwojowy Polestar, został potwierdzony dla przyszłej produkcji.David Beckham jako nowy globalny ambasador Maserati
Wiadomości | 12.04.21

David Beckham jako nowy globalny ambasador Maserati

Globalna ikona sportu, filantrop, biznesmen i pionier stylu: David Beckham jest idealnym partnerem do towarzyszenia Maserati w kolejnym etapie jego podróży.

Ford Mustang MACH-E o mocy 1400 KM w pełni elektryczny prototyp od Ford Performance i RTR
Tuning | 22.07.20

Ford Mustang MACH-E o mocy 1400 KM w pełni elektryczny prototyp od Ford Performance i RTR

Jedyny w swoim rodzaju prototyp opracowany we współpracy z RTR Vehicles w celu zademonstrowania możliwości napędu elektrycznego. Wideo

Mercedes-Benz EQ Silver Arrow 02
Elektryczne | 29.10.20

Mercedes-Benz EQ Silver Arrow 02

Zespół Mercedes-Benz EQ Formula E Team jest gotowy do drugiego sezonu na ulicznych torach Santiago, Londynu i na wszystkich przystankach pomiędzy nimi.