Wiadomości | 14.05.20

Nowy Peugeot E-Expert e-VAN nowej generacji

Nowy PEUGEOT e-Expert. Dwa poziomy zasięgu do 330 km w cyklu WLTP, Ttrzy długości nadwozia, możliwość holowania przyczepy o masie do 1000 kg i ładowność do 1275 kg, przestrzeń ładunkowa identyczna jak w wersjach z silnikiem spalinowym.


Nowy Peugeot E-Expert e-VAN nowej generacji

Na fali sukcesu handlowego, z ponad 195 000 pojazdami wyprodukowanymi od momentu wprowadzenia na rynek w 2016 roku, PEUGEOT Expert oferuje teraz w segmencie kompaktowych furgonetek nową gamę aut z silnikiem w 100% elektrycznym.

Nowy PEUGEOT e-Expert jest doskonałym przykładem strategii marki „Power Of Choice” zakładającej wybór rodzaju napędu – spalinowego lub elektrycznego – bez kompromisu jeśli chodzi o funkcjonalność i styl:

- dwa poziomy zasięgu – do 330 km w cyklu WLTP,

- trzy długości nadwozia,

- możliwość holowania przyczepy o masie do 1000 kg i ładowność do 1275 kg,

- przestrzeń ładunkowa identyczna jak w wersjach z silnikiem spalinowym.

Nowy PEUGEOT e-Expert, komfortowy w każdej sytuacji, idealny do każdej pracy, z dużą przestrzenią ładunkową, miejscem pracy z ułatwieniami na co dzień, zaawansowaną technologią i wyrazistym stylem, umożliwia również wjazd bez ograniczeń do centrów miast.

Zachowuje wszystkie cechy oryginalnego PEUGEOT Experta – teraz bez kompromisów i z zerową emisją.

Pełna e-wolucja rynku: Segment kompaktowych samochodów dostawczych w Europie to ponad 750 000 pojazdów rocznie, w którym PEUGEOT Expert, od momentu wprowadzenia na rynek w 2016 roku, konsekwentnie zwiększa swoje udziały rynkowe.

Niedawno zmodernizowany do standardów Euro 6D, z gamą dostosowaną do specyficznych zastosowań profesjonalnych, PEUGEOT Expert jest obecnie dostępny również w wersji w 100% elektrycznej pod nazwą PEUGEOT e-Expert.



Pierwsza w historii 300-konna Toyota GR Corolla
Premiery | 01.04.22

Pierwsza w historii 300-konna Toyota GR Corolla

Premiera prosto z Long Beach w Kalifornii. To już oficjalne: mocny, stylowy i zwinny hot hatch, którego szukają kierowcy, jest już w drodze, pierwsza w historii Toyota Corolla GR.

Jeep Gladiator debiutuje w Salonach sprzedaży Jeepa w całej Europie
Wiadomości | 11.01.21

Jeep Gladiator debiutuje w Salonach sprzedaży Jeepa w całej Europie

Nowy model oznacza powrót marki Jeep do segmentu pickupów po 28-letniej nieobecności.

Hennessey Venom 800 F-150
Wiadomości | 25.09.24

Hennessey Venom 800 F-150

Hennessey, teksański producent hipersamochodów i twórca pojazdów o wysokiej wydajności, ogłosił mocniejszą i jeszcze szybszą alternatywę dla Forda F-150 Raptor R – Hennessey Venom 800 F-150.