Wiadomości | 28.06.23

Auto Show Media 10th Anniversary Showreel 2023

W tym roku mija dziesięć lat od kiedy odwiedzamy najlepsze wydarzenia motoryzacyjne na świecie aby przekazać Wam informacje z pierwszej ręki. Spotkania, wywiady, premiery, najważniejsze informacje oraz ciekawostki.

To już 10 lat od kiedy zaczęła się nasza przygoda z motoryzacją. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki showreel. Miłego oglądania!

 

Pierwsze targi w Genewie to rok 2013 i jednocześnie pierwsze eksperymenty z produkcją w technologii 3D. Zawsze miło było wracać tam każdego roku na jedne z najważniejszych wydarzeń w motoryzacji.

 

Targi w Poznaniu i Warszawie to lokalne ale równie ważne imprezy. Targi w Paryżu, gdzie zawsze  mogliśmy liczyć na ciekawe wywiady do aktualnych premier. Frankfurt był zawsze obowiązkowym terminem w kalendarzu , gdy zastąpiło go Monachium równie miło je odwiedziliśmy.

 

Pierwsza egzotyka, targi w Tokio, Nowym Jorku oraz świetna premiera Forda Mustanga 7 generacji podczas targów w Detroit. Tej jesieni oprócz targów w Monachium najważniejszą imprezą będą targi "genewskie" w Katarze z których przeprowadzimy autorskie relacje. Wybieramy się również do Tokio oraz wisienka na torcie, targi SEMA w Las Vegas.

 

Jedocześnie pracujemy nad niespodzianką dla naszych fanów, o której wkrótce poinformujemy na naszych social media.

 

 Auto Show Media AUTOMOTIVE LIFESTYLE BRAND Hyundai Tucson Nowej Generacji specyfikacje oraz ceny
Wiadomości | 23.11.20

Hyundai Tucson Nowej Generacji specyfikacje oraz ceny

Poznaliśmy specyfikacje oraz ceny najpopularniejszego w Polsce modelu Hyundaia, który jest jednym z najchętniej wybieranych SUV-ów na rynku.

Nowy Tiguan Allspace
Premiery | 12.05.21

Nowy Tiguan Allspace

Tiguan otrzymał aktualizację jesienią 2020 roku, a teraz przyszła kolej na wersję z długim rozstawem osi czyli wersję Tiguan Allspace.

Nowy samochód od Sony? Tak, kupisz go już za 3 lata
Wiadomości | 09.01.23

Nowy samochód od Sony? Tak, kupisz go już za 3 lata

Podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas zaprezentowano nowy prototyp pojazdu nazwany Afeela, opracowany wspólnie przez Sony i Hondę.