Wiadomości | 28.06.23

Auto Show Media 10th Anniversary Showreel 2023

W tym roku mija dziesięć lat od kiedy odwiedzamy najlepsze wydarzenia motoryzacyjne na świecie aby przekazać Wam informacje z pierwszej ręki. Spotkania, wywiady, premiery, najważniejsze informacje oraz ciekawostki.

To już 10 lat od kiedy zaczęła się nasza przygoda z motoryzacją. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki showreel. Miłego oglądania!

 

Pierwsze targi w Genewie to rok 2013 i jednocześnie pierwsze eksperymenty z produkcją w technologii 3D. Zawsze miło było wracać tam każdego roku na jedne z najważniejszych wydarzeń w motoryzacji.

 

Targi w Poznaniu i Warszawie to lokalne ale równie ważne imprezy. Targi w Paryżu, gdzie zawsze  mogliśmy liczyć na ciekawe wywiady do aktualnych premier. Frankfurt był zawsze obowiązkowym terminem w kalendarzu , gdy zastąpiło go Monachium równie miło je odwiedziliśmy.

 

Pierwsza egzotyka, targi w Tokio, Nowym Jorku oraz świetna premiera Forda Mustanga 7 generacji podczas targów w Detroit. Tej jesieni oprócz targów w Monachium najważniejszą imprezą będą targi "genewskie" w Katarze z których przeprowadzimy autorskie relacje. Wybieramy się również do Tokio oraz wisienka na torcie, targi SEMA w Las Vegas.

 

Jedocześnie pracujemy nad niespodzianką dla naszych fanów, o której wkrótce poinformujemy na naszych social media.

 

 Auto Show Media AUTOMOTIVE LIFESTYLE BRAND Nowa Toyota Hilux 8. generacji w wersji Invincible
Premiery | 04.06.20

Nowa Toyota Hilux 8. generacji w wersji Invincible

Toyota prezentuje nową, odświeżoną wersję Hiluxa 8. generacji, w najwyższej wersji wyposażenia Invincible. Nowy, bardziej prestiżowy wygląd oraz nowy silnik 2.8 l o lepszych osiągach na trasie i w terenie. Również udoskonalony system multimediów z Apple CarPlay oraz Android Auto.

Dacia Manifesto Concept
Concept Cars | 21.09.22

Dacia Manifesto Concept

Chociaż nie jest to zapowiedź nadchodzącego modelu, Manifesto jest laboratorium pomysłów z niektórymi innowacyjnymi funkcjami dostępnymi w przyszłych pojazdach z gamy Dacii.

Porsche przedstawia nowe 911 GT
Wiadomości | 11.02.21

Porsche przedstawia nowe 911 GT

Wkrótce premiera pierwszego modelu GT opartego na najnowszej generacji Porsche 911. Wideo.