Wiadomości | 28.06.23

Auto Show Media 10th Anniversary Showreel 2023

W tym roku mija dziesięć lat od kiedy odwiedzamy najlepsze wydarzenia motoryzacyjne na świecie aby przekazać Wam informacje z pierwszej ręki. Spotkania, wywiady, premiery, najważniejsze informacje oraz ciekawostki.

To już 10 lat od kiedy zaczęła się nasza przygoda z motoryzacją. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki showreel. Miłego oglądania!

 

Pierwsze targi w Genewie to rok 2013 i jednocześnie pierwsze eksperymenty z produkcją w technologii 3D. Zawsze miło było wracać tam każdego roku na jedne z najważniejszych wydarzeń w motoryzacji.

 

Targi w Poznaniu i Warszawie to lokalne ale równie ważne imprezy. Targi w Paryżu, gdzie zawsze  mogliśmy liczyć na ciekawe wywiady do aktualnych premier. Frankfurt był zawsze obowiązkowym terminem w kalendarzu , gdy zastąpiło go Monachium równie miło je odwiedziliśmy.

 

Pierwsza egzotyka, targi w Tokio, Nowym Jorku oraz świetna premiera Forda Mustanga 7 generacji podczas targów w Detroit. Tej jesieni oprócz targów w Monachium najważniejszą imprezą będą targi "genewskie" w Katarze z których przeprowadzimy autorskie relacje. Wybieramy się również do Tokio oraz wisienka na torcie, targi SEMA w Las Vegas.

 

Jedocześnie pracujemy nad niespodzianką dla naszych fanów, o której wkrótce poinformujemy na naszych social media.

 

 Auto Show Media AUTOMOTIVE LIFESTYLE BRAND Właśnie rozpoczął się Bangkok International Motor Show 2020 który ma ambicje zrewolucjonizować pokazy samochodowe
Wiadomości | 15.07.20

Właśnie rozpoczął się Bangkok International Motor Show 2020 który ma ambicje zrewolucjonizować pokazy samochodowe

Bangkok International Motor Show 2020 pierwsze takie wydarzenie po lockdownie. Zobacz ceremonie otwarcia.

Volkswagen Amarok pick-up udoskonalony w każdym calu
Premiery | 07.07.22

Volkswagen Amarok pick-up udoskonalony w każdym calu

Volkswagen Samochody Dostawcze prezentuje nowego Amaroka. Ten wszechstronny samochód mogący być i terenówką i wygodnym autem szosowym.

Nowe Audi RS 6 Avant GT
Wiadomości | 07.02.24

Nowe Audi RS 6 Avant GT

Edycja specjalna, za prawie milion złotych, jest pełna ekskluzywnych detali zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, które podkreślają jego najwyższą pozycję w serii modelowej.