Wiadomości | 09.03.21

Maserati Driving Experiences

Nowa edycja kursów jazdy Master Maserati na rok 2021 teraz także nowym modelem MC20.


Maserati Driving Experiences

Na 22. sezon kursów Master Maserati pojawiło się wiele nowych elementów: pełna gama najpotężniejszych modeli marki oraz „MC20 Master”, pierwsze ekskluzywne doświadczenie z jazdy dla nowych właścicieli supersamochodu MC20.

 

Kursy Master Maserati oferują bogaty, niestandardowy, niekonwencjonalny wachlarz wrażeń z jazdy: cztery różne formaty (Engine Start, GT, Sport i MC20 Master) oraz 10 terminów (w zależności od kursu) od 27 maja do 14 października w Varano de 'Melegari (Parma, Włochy).

 

Kursy jazdy są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i odbywają się pod okiem wykwalifikowanych profesjonalnych instruktorów.
Używane pojazdy to Levante Trofeo, Ghibli Trofeo i MC20. Nacisk kładziony jest na moc: doświadczenie jest niezapomniane, a jego sercem jest przyjemność z jazdy i osiągi.

 

Od 1999 roku odbyło się łącznie ponad 550 kursów jazdy Master Maserati, z których ponad 700 dni odbyło się na torze. Ponad 7 000 klientów z ponad 50 krajów na całym świecie zasiadło za sterami różnych modeli, w tym szczególnie duży odsetek (32%) pozaeuropejskich entuzjastów Maserati, przede wszystkim z krajów azjatyckich i Stanów Zjednoczonych.

Kursy prowadzone są we współpracy ze Scuderia de Adamich, która jest partnerem i koordynatorem kursów jazdy Master Maserati od 1999 roku, a dzięki tej silnej, trwałej relacji z biegiem czasu doskonaliła różne metodologie i liczne kursy. W ciągu 22 lat działalności wykorzystano około 30 różnych modeli Maserati, a do 2021 r. Wśród samochodów dostępnych dla uczestników będzie nowe Maserati MC20, samochód, który zapoczątkował nową erę Marki.Ford Pro Electric SuperVan jedyny w swoim rodzaju pojazd demonstracyjny
Concept Cars | 23.06.22

Ford Pro Electric SuperVan jedyny w swoim rodzaju pojazd demonstracyjny

Cztery silniki elektryczne, akumulator chłodzony cieczą i system sterowania wytwarzają około 2000 KM w celu przyspieszenia od 0 do 100 km/h poniżej dwóch sekund.

Aston Martin Valkyrie AMR Pro, bez ograniczeń aby wygrać 24-godzinny wyścig Le Mans
Super Cars | 28.06.21

Aston Martin Valkyrie AMR Pro, bez ograniczeń aby wygrać 24-godzinny wyścig Le Mans

Najpierw pojawił się rewolucyjny samochód drogowy Aston Martin Valkyrie. Teraz nadchodzi radykalna ewolucja Valkyrie AMR Pro.

SKODA KUSHAQ wszystko, co musisz wiedzieć
Premiery | 18.03.21

SKODA KUSHAQ wszystko, co musisz wiedzieć

Średniej wielkości SUV, pierwszy, z obejmującej cztery nowe modele SKODY i Volkswagena na rynek indyjski.