Wiadomości | 09.03.21

Maserati Driving Experiences

Nowa edycja kursów jazdy Master Maserati na rok 2021 teraz także nowym modelem MC20.


Maserati Driving Experiences

Na 22. sezon kursów Master Maserati pojawiło się wiele nowych elementów: pełna gama najpotężniejszych modeli marki oraz „MC20 Master”, pierwsze ekskluzywne doświadczenie z jazdy dla nowych właścicieli supersamochodu MC20.

 

Kursy Master Maserati oferują bogaty, niestandardowy, niekonwencjonalny wachlarz wrażeń z jazdy: cztery różne formaty (Engine Start, GT, Sport i MC20 Master) oraz 10 terminów (w zależności od kursu) od 27 maja do 14 października w Varano de 'Melegari (Parma, Włochy).

 

Kursy jazdy są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i odbywają się pod okiem wykwalifikowanych profesjonalnych instruktorów.
Używane pojazdy to Levante Trofeo, Ghibli Trofeo i MC20. Nacisk kładziony jest na moc: doświadczenie jest niezapomniane, a jego sercem jest przyjemność z jazdy i osiągi.

 

Od 1999 roku odbyło się łącznie ponad 550 kursów jazdy Master Maserati, z których ponad 700 dni odbyło się na torze. Ponad 7 000 klientów z ponad 50 krajów na całym świecie zasiadło za sterami różnych modeli, w tym szczególnie duży odsetek (32%) pozaeuropejskich entuzjastów Maserati, przede wszystkim z krajów azjatyckich i Stanów Zjednoczonych.

Kursy prowadzone są we współpracy ze Scuderia de Adamich, która jest partnerem i koordynatorem kursów jazdy Master Maserati od 1999 roku, a dzięki tej silnej, trwałej relacji z biegiem czasu doskonaliła różne metodologie i liczne kursy. W ciągu 22 lat działalności wykorzystano około 30 różnych modeli Maserati, a do 2021 r. Wśród samochodów dostępnych dla uczestników będzie nowe Maserati MC20, samochód, który zapoczątkował nową erę Marki.Chicago Auto Show 2023, Volkswagen zaprezentował dziś nowe modele Atlas i Atlas Cross Sport
Wiadomości | 10.02.23

Chicago Auto Show 2023, Volkswagen zaprezentował dziś nowe modele Atlas i Atlas Cross Sport

Odświeżone wersje siedmio- i pięciomiejscowe oferują udoskonaloną technologię, udoskonalone projekty i materiały wnętrza oraz bardziej żwawy układ napędowy.

Znamy ceny nowego Fiata Tipo
Wiadomości | 11.12.20

Znamy ceny nowego Fiata Tipo

Zaledwie kilka dni temu świat poznał nowego Fiata Tipo, a już dziś FCA, właściciel marki Fiat, ogłasza ceny oraz program 5-letniej gwarancji na jeden z ulubionych modeli polskich Klientów.

Pierwsze spojrzenie na nowego Opla Mokkę
Wiadomości | 25.05.20

Pierwsze spojrzenie na nowego Opla Mokkę

Następna generacja bestsellerów niemieckiego producenta samochodów przechodzi obecnie ostatnie testy i konfiguracje przed rozpoczęciem produkcji seryjnej pod koniec roku. Nowa Mokka będzie dostępna u dealerów Opla od początku 2021 r. Do tej pory na drodze jeżdżą tylko zakamuflowane pojazdy testowe, które nie pokazują jeszcze ostatecznego projektu. Jeden z nich został zaprezentowany w nowym filmie na Youtube.