Wiadomości | 09.03.21

Maserati Driving Experiences

Nowa edycja kursów jazdy Master Maserati na rok 2021 teraz także nowym modelem MC20.


Maserati Driving Experiences

Na 22. sezon kursów Master Maserati pojawiło się wiele nowych elementów: pełna gama najpotężniejszych modeli marki oraz „MC20 Master”, pierwsze ekskluzywne doświadczenie z jazdy dla nowych właścicieli supersamochodu MC20.

 

Kursy Master Maserati oferują bogaty, niestandardowy, niekonwencjonalny wachlarz wrażeń z jazdy: cztery różne formaty (Engine Start, GT, Sport i MC20 Master) oraz 10 terminów (w zależności od kursu) od 27 maja do 14 października w Varano de 'Melegari (Parma, Włochy).

 

Kursy jazdy są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i odbywają się pod okiem wykwalifikowanych profesjonalnych instruktorów.
Używane pojazdy to Levante Trofeo, Ghibli Trofeo i MC20. Nacisk kładziony jest na moc: doświadczenie jest niezapomniane, a jego sercem jest przyjemność z jazdy i osiągi.

 

Od 1999 roku odbyło się łącznie ponad 550 kursów jazdy Master Maserati, z których ponad 700 dni odbyło się na torze. Ponad 7 000 klientów z ponad 50 krajów na całym świecie zasiadło za sterami różnych modeli, w tym szczególnie duży odsetek (32%) pozaeuropejskich entuzjastów Maserati, przede wszystkim z krajów azjatyckich i Stanów Zjednoczonych.

Kursy prowadzone są we współpracy ze Scuderia de Adamich, która jest partnerem i koordynatorem kursów jazdy Master Maserati od 1999 roku, a dzięki tej silnej, trwałej relacji z biegiem czasu doskonaliła różne metodologie i liczne kursy. W ciągu 22 lat działalności wykorzystano około 30 różnych modeli Maserati, a do 2021 r. Wśród samochodów dostępnych dla uczestników będzie nowe Maserati MC20, samochód, który zapoczątkował nową erę Marki.Wkrótce premiera nowego Forda Mustanga siódmej generacji
Wiadomości | 03.09.22

Wkrótce premiera nowego Forda Mustanga siódmej generacji

Mustang to najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie, od kabrioletu EcoBoost po 5-litrowe coupe V8 GT fastback.

Beijing Auto Show, samochód koncepcyjny Weltmeister Maven Concept pojawił się po raz pierwszy offline
Concept Cars | 01.10.20

Beijing Auto Show, samochód koncepcyjny Weltmeister Maven Concept pojawił się po raz pierwszy offline

Będzie to pierwszy model firmy WM Motor, który będzie realizował nową strategię technologiczną firmy, z funkcjami głębokiego uczenia AI i wiodącymi na świecie zaletami mocy obliczeniowej.

Nowy model od Lamborghini 8 lipca
Wiadomości | 06.07.20

Nowy model od Lamborghini 8 lipca

8 lipca 2020 po 18.00 dowiemy się co przygotowało dla nas AUTOMOBILI LAMBORGHINI. Z informacji przekazanych przez włoską markę samochodów sportowych wiemy jedynie, iż możemy się spodziewać nowego modelu.