Wiadomości | 16.05.23

Aston Martin planuje zaprezentować nową generację legendarnego modelu DB

Podstawowe wartości, takie jak wysokie osiągi i ultraluksus, wyznaczają kierunek nowej generacji samochodów sportowych Aston Martin.


Aston Martin planuje zaprezentować nową generację legendarnego modelu DB

Zbliża się nowa era najlepszych w swojej klasie osiągów, dynamiki jazdy i ultraluksusu. Nowy punkt odniesienia. Trwają ostatnie przygotowania, ponieważ Aston Martin planuje zaprezentować nową generację legendarnego modelu DB, 24 maja 2023 r., przełomową datę zapowiadającą początek nowej generacji ultraluksusowej brytyjskiej marki.

 

Podstawowe wartości, takie jak wysokie osiągi i ultraluksus, wyznaczają kierunek nowej generacji samochodów sportowych Aston Martin, a ten pierwszy model będzie wspaniałym przykładem tego, co ma nadejść. Pokolenie, w którym wszystkie modele Astona Martina będą charakteryzować się niesamowitymi osiągami i wyjątkową dynamiką jazdy, bezproblemową integracją zaawansowanych technologii oraz wysublimowanym stylem i nienagannym kunsztem, z którego marka od dawna słynie.

 

Ten wyczekiwany samochód sportowy uwolni się od norm sektora GT, tworząc nową kategorię świętującą 75-lecie kultowego rodu DB firmy Aston Martin, składającego się z wyjątkowych, ręcznie budowanych brytyjskich samochodów sportowych. To nie jest zwykłe GT. Grand to za mało.Światowa premiera EQS SUV
Premiery | 22.04.22

Światowa premiera EQS SUV

W swoim awangardowym, luksusowym wnętrzu Mercedes EQS SUV oferuje mnóstwo przestrzeni i komfortu oraz rozbudowane usługi łączności nawet dla siedmiu osób.

Toyota wprowadza nowy model Harrier w Japonii
Wiadomości | 17.06.20

Toyota wprowadza nowy model Harrier w Japonii

SUV dla nowej ery, która wykracza poza kategorię SUV-ów. Płynna forma coupe, która łączy w sobie prostotę, elegancję i wytrzymałość. Przyjemna, wysokiej jakości przestrzeń wewnętrzna z funkcjami, takimi jak elektrochromatyczny panoramiczny dach. Wygodna jazda dzięki zoptymalizowanemu zawieszeniu i innym ustawieniom, z naciskiem na ruchy wzroku kierowcy.

Zobacz jak Czinger 21C bije rekord okrążenia
Super Cars | 19.10.21

Zobacz jak Czinger 21C bije rekord okrążenia

Czinger Vehicles wykorzystuje rewolucyjne technologie projektowania i produkcji do budowy najnowocześniejszych, homologowanych pojazdów o wysokich osiągach.