Wiadomości | 16.05.23

Aston Martin planuje zaprezentować nową generację legendarnego modelu DB

Podstawowe wartości, takie jak wysokie osiągi i ultraluksus, wyznaczają kierunek nowej generacji samochodów sportowych Aston Martin.


Aston Martin planuje zaprezentować nową generację legendarnego modelu DB

Zbliża się nowa era najlepszych w swojej klasie osiągów, dynamiki jazdy i ultraluksusu. Nowy punkt odniesienia. Trwają ostatnie przygotowania, ponieważ Aston Martin planuje zaprezentować nową generację legendarnego modelu DB, 24 maja 2023 r., przełomową datę zapowiadającą początek nowej generacji ultraluksusowej brytyjskiej marki.

 

Podstawowe wartości, takie jak wysokie osiągi i ultraluksus, wyznaczają kierunek nowej generacji samochodów sportowych Aston Martin, a ten pierwszy model będzie wspaniałym przykładem tego, co ma nadejść. Pokolenie, w którym wszystkie modele Astona Martina będą charakteryzować się niesamowitymi osiągami i wyjątkową dynamiką jazdy, bezproblemową integracją zaawansowanych technologii oraz wysublimowanym stylem i nienagannym kunsztem, z którego marka od dawna słynie.

 

Ten wyczekiwany samochód sportowy uwolni się od norm sektora GT, tworząc nową kategorię świętującą 75-lecie kultowego rodu DB firmy Aston Martin, składającego się z wyjątkowych, ręcznie budowanych brytyjskich samochodów sportowych. To nie jest zwykłe GT. Grand to za mało.Całkowicie nowa Honda HR-V
Premiery | 04.04.22

Całkowicie nowa Honda HR-V

Całkowicie nowa Honda HR-V debiutuje z czystym, sportowym i wyrazistym wyglądem zewnętrznym na rok 2023, z odważnym nowym grillem, dłuższą maską i elegancką linią dachu.

Światowa premiera nowej Toyoty Prius prosto z Japonii
Premiery | 17.11.22

Światowa premiera nowej Toyoty Prius prosto z Japonii

Toyota prezentuje Priusa piątej generacji – nowy rozdział w historii legendarnego auta, który zapoczątkował rewolucję elektryfikacji samochodów.

Hiszpańska marka hipersamochodów Hispano Suiza wraca do Stanów Zjednoczonych
Super Cars | 10.03.22

Hiszpańska marka hipersamochodów Hispano Suiza wraca do Stanów Zjednoczonych

Amerykański kolekcjoner samochodów odebrał w ten weekend swój ekskluzywny samochód wykonany na zamówienie i zbudowany według jego własnych specyfikacji.