Wiadomości | 06.02.21

Zobacz oficjalną reklamę GM podczas Super Bowl LV

General Motors zatrudnił aktora Willa Ferrella do swojej reklamy zatytułowanej "No Way, Norway".

„No Way, Norway” to rozszerzenie kampanii GM „Everybody In”, która rozpoczęła się w styczniu 2021 r., Aby podniecić nowe pokolenie nabywców pojazdów i przyspieszyć wdrażanie pojazdów elektrycznych, jednocześnie prezentując platformę akumulatorów Ultium firmy. Spot zawiera nadchodzące pojazdy elektryczne napędzane Ultium, w tym luksusowy SUV Cadillac LYRIQ i supertruck GMC HUMMER EV.

 

„Cieszę się, że mogę być częścią zaangażowania GM w pojazdy elektryczne” - powiedział Ferrell. „Jeżdżę pojazdem elektrycznym od połowy lat 80-tych… cóż, właściwie był to zwykły samochód z czterema bateriami AA przyklejonymi do gaźnika, ale wydawał się być pojazdem elektrycznym! Idziemy po Ciebie, Norwegia! ”

 

Obecnie ponad połowa nowych pojazdów sprzedawanych w Norwegii to pojazdy elektryczne. Dla porównania, pojazdy elektryczne stanowiły mniej niż 4 procent udziału w rynku w Stanach Zjednoczonych w 2020 r. Elastyczna platforma GM Ultium została zaprojektowana w celu poprawy dostępności pojazdów elektrycznych dla wszystkich, zasilając wszystko, od pojazdów masowych po samochody o wysokich osiągach.Audi Q4 e-tron prototyp
Elektryczne | 09.03.21

Audi Q4 e-tron prototyp

Elektryczna ofensywa w Audi nadal nabiera tempa. Q4 e-tron jest kontynuacją dużych modeli SUV-ów e-tron i e-tron Sportback, a także sportowego e-tron GT.

Oto nowy kompaktowy SUV Toyota Corolla Cross
Premiery | 09.07.20

Oto nowy kompaktowy SUV Toyota Corolla Cross

Toyota prezentuje w Tajlandii nowego kompaktowego SUV-a Corolla Cross, o sile i funkcjonalności całej gamy modelowej Corolli. Światowa premiera modelu odbyła się dziś w Tajlandii, gdzie rozpoczęła się również sprzedaż tego modelu a następnie zostanie rozszerzona na coraz większą liczbę innych rynków. Zobacz wideo z premiery.

Usportowione kombi i pięciodrzwiowy hatchback. GSe jako submarka Opla powraca!
Wiadomości | 06.10.22

Usportowione kombi i pięciodrzwiowy hatchback. GSe jako submarka Opla powraca!

Firma Opel opublikowała dziś kolejne informacje oraz zdjęcia pierwszych nowych modeli GSe, Astry GSe i Astry Sports Tourer GSe.