Wiadomości | 14.05.20

Wycieczka na żywo w Muzeum Porsche bezpłatnie na Instagramie

Cyfrowe wycieczki na żywo będą dostępne w tę niedzielę na Instagramie @ porsche.museum. Dzięki temu fani mogą brać udział z dowolnego miejsca na świecie i przekonać się, w jaki sposób Porsche przenosi pomysły i wartości swojej marki z przeszłości w przyszłość.


Wycieczka na żywo w Muzeum Porsche bezpłatnie na Instagramie

Na 43. Międzynarodowy Dzień Muzeów, Muzeum Porsche otwiera swoje drzwi dla wszystkich 17 maja 2020 r. Bezpłatnie. Zgodnie z tegorocznym mottem „Muzea na rzecz równości: różnorodność i integracja”, cyfrowe wycieczki na żywo będą dostępne w tę niedzielę na Instagramie @porsche.museum. Dzięki temu fani mogą brać udział z dowolnego miejsca na świecie i przekonać się, w jaki sposób Porsche przenosi pomysły i wartości swojej marki z przeszłości w przyszłość.

 

>>>29.04.2021.>>> 20 lat Porsche w Chinach. Porsche dostarczyło swoje pierwsze samochody sportowe do Chin 20 lat temu. Od tego czasu region stał się największym rynkiem firmy. WIDEO.

 

„Różnorodność cyfrowa jest ważniejsza niż kiedykolwiek w czasach takich jak te, w których podróżowanie jest większym wyzwaniem niż kiedykolwiek wcześniej”, mówi Achim Stejskal, dyrektor ds. Dziedzictwa kulturowego i Muzeum Porsche. „Konsekwentnie przyspieszamy rozwój oferty cyfrowej nie tylko od czasu kryzysu wywołanego epidemią, ale od lat. Zaangażowaliśmy się w „Mission Future Heritage”. Chcemy wykorzystać nowoczesne kanały, aby zademonstrować dziedzictwo i przyszłość marki, nie tylko na naszej stronie w Zuffenhausen, ale także poza muzeum ”.

W Międzynarodowy Dzień Muzeów dwóch przewodników poprowadzi wystawę przez godzinę w języku niemieckim i angielskim, która obecnie obejmuje ponad 80 samochodów o powierzchni ponad 5600 metrów kwadratowych. Będą patrzeć na specjalne eksponaty i oferować wgląd w historię firmy. Cyfrowe trasy na żywo będą obejmować prototypy, małe wystawy, samochody wyścigowe i samochody produkcyjne. Każdy zainteresowany może obejrzeć pierwszą trasę na Instagramie, która rozpoczyna się w języku niemieckim o godzinie 18:30 lub drugą, która rozpoczyna się w języku angielskim o godzinie 00:00 (CEST). Czasy zostały celowo wyznaczone poza normalnymi godzinami otwarcia - zgodnie z mottem: „Muzeum dla wszystkich”.

Trasy będą również nagrywane w następujących językach i będą dostępne w Porsche News TV od niedzieli: chińskim, francuskim, włoskim, japońskim, chorwackim, rumuńskim, hiszpańskim, portugalskim i tureckim. „W każdym z tych języków w Muzeum Porsche jest język ojczysty. Chcielibyśmy wykorzystać filmy, które mają charakter na żywo, aby podziękować naszym fanom na całym świecie i wprowadzić trochę Muzeum Porsche do ich domów ”, wyjaśnia Stejskal.

 Alpine A110 X zaprojektowane przez Felipe Pantone
Tuning | 24.05.21

Alpine A110 X zaprojektowane przez Felipe Pantone

Dzieło sztuki rozwijające moc 292 koni mechanicznych i tylko trzy z czterech wyprodukowanych egzemplarzy będą dostępne w sprzedaży.

Bugatti Divo Lady Bug
Super Cars | 02.03.21

Bugatti Divo Lady Bug

W ciągu dwóch lat stworzono bardzo wyjątkowy hipersportowy samochód z niestandardowym lakierem oraz innymi naprawdę wyjątkowymi funkcjami.

Kultowe Ferrari 250 GT LWB Berlinetta „Tour de France” z nadwoziem Zagato
Wiadomości | 02.08.23

Kultowe Ferrari 250 GT LWB Berlinetta „Tour de France” z nadwoziem Zagato

Jeden z najbardziej pożądanych samochodów sportowych Ferrari na świecie znany również jako „Double-Bubble” został wystawiony na aukcji Sotheby’s.