Tuning | 08.07.21

Poznaj Rezvani Tank najnowocześniejszy taktyczny pojazd miejski i terenowy

Pojazd miejski zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu, a jednocześnie jest w stanie sprostać każdemu ekstremalnemu wyzwaniu.

Rezvani Tank to najnowocześniejszy taktyczny pojazd miejski i terenowy, a wersja Tank Military Edition została zaprojektowana jako najlepsza opancerzona ciężarówka gotowa na apokalipsę.

 

Krótko i na temat. Najważniejsze cechy pojazdu Rezvani Tank i Rezvani Tank Military Edition.

 

Kuloodporny, ochrona przeciwwybuchowa od spodu, zasłona dymna, opony wojskowe Runflat, termiczny system noktowizyjny, samouszczelniający się zbiornik paliwa, wzmocnione zawieszenie, ochrona przed impulsem elektromagnetycznym, wzmocnione zderzaki, opcjonalne wykrywanie urządzenia wybuchowego, zelektryfikowane klamki do drzwi, opcje syreny i klaksonu, światła stroboskopowe i oślepiające, domofon, zasuwy magnetyczne, maski gazowe, apteczka pierwszej pomocy wraz z zestawem do hipotermii, ciągłe nagrywanie wideo.


Dostępnych jest 5 różnych opcji z silnikiem diesla od 300 KM do 1000 KM.Nowy Jeep Compass teraz bardziej zaawansowany technologicznie i połączony
Wiadomości | 15.05.20

Nowy Jeep Compass teraz bardziej zaawansowany technologicznie i połączony

Można już składać zamówienia na nowego Jeepa Compass, zbudowany na rynek europejski w fabryce FCA Melfi we Włoszech. Nowy model jest teraz produkowany we Włoszech, dzięki czemu Jeep gwarantuje średni czas dostawy z fabryki około trzech tygodni, a jednocześnie oferuje szereg zaawansowanych przyjaznych dla użytkownika technologii, które zapewniają bardziej wydajne, wygodne i połączone codzienne wrażenia z jazdy.

GMC pokazał usuwany dach przyszłości swojego nowego HUMMER-a EV
Wiadomości | 21.05.20

GMC pokazał usuwany dach przyszłości swojego nowego HUMMER-a EV

GMC HUMMER EV o zerowej emisji i bey ograniczeń został wyposażony w łatwo zdejmowane panele dachowe, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia na świeżym powietrzu.

Wkrótce premiera Alfa Romeo Racing ORLEN C41
MotorSport | 18.02.21

Wkrótce premiera Alfa Romeo Racing ORLEN C41

Dołącz do nas podczas premiery nowego bolidu oraz zespołu. Kiedy premiera?