Tuning | 08.07.21

Poznaj Rezvani Tank najnowocześniejszy taktyczny pojazd miejski i terenowy

Pojazd miejski zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu, a jednocześnie jest w stanie sprostać każdemu ekstremalnemu wyzwaniu.

Rezvani Tank to najnowocześniejszy taktyczny pojazd miejski i terenowy, a wersja Tank Military Edition została zaprojektowana jako najlepsza opancerzona ciężarówka gotowa na apokalipsę.

 

Krótko i na temat. Najważniejsze cechy pojazdu Rezvani Tank i Rezvani Tank Military Edition.

 

Kuloodporny, ochrona przeciwwybuchowa od spodu, zasłona dymna, opony wojskowe Runflat, termiczny system noktowizyjny, samouszczelniający się zbiornik paliwa, wzmocnione zawieszenie, ochrona przed impulsem elektromagnetycznym, wzmocnione zderzaki, opcjonalne wykrywanie urządzenia wybuchowego, zelektryfikowane klamki do drzwi, opcje syreny i klaksonu, światła stroboskopowe i oślepiające, domofon, zasuwy magnetyczne, maski gazowe, apteczka pierwszej pomocy wraz z zestawem do hipotermii, ciągłe nagrywanie wideo.


Dostępnych jest 5 różnych opcji z silnikiem diesla od 300 KM do 1000 KM.Lexus GX 460 2020 mistrz wśród luksusowych SUV-ów
Wiadomości | 18.05.20

Lexus GX 460 2020 mistrz wśród luksusowych SUV-ów

Odświeżony siedmiomiejscowy GX 460 Lexusa dodają więcej stylu stylistyce, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nowa konstrukcja kratki wrzeciona, reflektory LED ?triple eye? oraz opcje kolorów i wykończenia wnętrza oraz zaawansowane technologicznie systemy w ekstremalnych warunkach terenowych.

Nowy Nissan Navara światowa premiera online
Premiery | 05.11.20

Nowy Nissan Navara światowa premiera online

Poznaj nowego Nissana Navarę. Dzięki zaawansowanym funkcjom Nissan Intelligent Mobility pickup zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i przyjemności z jazdy.

GENESIS zaprezentował elektrycznego crossovera GV60
Premiery | 19.08.21

GENESIS zaprezentował elektrycznego crossovera GV60

Genesis zaprezentował dziś zdjęcia pierwszego pojazdu elektrycznego marki, co oznacza pierwszy krok marki w kierunku elektryfikacji.