Tuning | 08.07.21

Poznaj Rezvani Tank najnowocześniejszy taktyczny pojazd miejski i terenowy

Pojazd miejski zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu, a jednocześnie jest w stanie sprostać każdemu ekstremalnemu wyzwaniu.

Rezvani Tank to najnowocześniejszy taktyczny pojazd miejski i terenowy, a wersja Tank Military Edition została zaprojektowana jako najlepsza opancerzona ciężarówka gotowa na apokalipsę.

 

Krótko i na temat. Najważniejsze cechy pojazdu Rezvani Tank i Rezvani Tank Military Edition.

 

Kuloodporny, ochrona przeciwwybuchowa od spodu, zasłona dymna, opony wojskowe Runflat, termiczny system noktowizyjny, samouszczelniający się zbiornik paliwa, wzmocnione zawieszenie, ochrona przed impulsem elektromagnetycznym, wzmocnione zderzaki, opcjonalne wykrywanie urządzenia wybuchowego, zelektryfikowane klamki do drzwi, opcje syreny i klaksonu, światła stroboskopowe i oślepiające, domofon, zasuwy magnetyczne, maski gazowe, apteczka pierwszej pomocy wraz z zestawem do hipotermii, ciągłe nagrywanie wideo.


Dostępnych jest 5 różnych opcji z silnikiem diesla od 300 KM do 1000 KM.Nadjeżdża druga generacja przełomowego Audi A3 Limousine
Wiadomości | 23.04.20

Nadjeżdża druga generacja przełomowego Audi A3 Limousine

Eleganckie, wydajne i ewolucyjne: nowe Audi A3 Limousine. Nowe Audi A3 Limousine ma bardzo sportowy, a zarazem elegancki wygląd. W porównaniu z poprzednikiem, samochód jest teraz dłuższy szerszy i wyższy. Wpłynęło to na zwiększenie przestrzeni nad głową, gdzie równocześnie pozycja fotela kierowcy jest niższa oraz po bokach. Pojemność bagażnika 425 l. jest dokładnie taka sama jak w modelu poprzednim.

XPeng przedstawia projekt latającego samochodu nowej generacji
Concept Cars | 26.10.21

XPeng przedstawia projekt latającego samochodu nowej generacji

Do tej pory nowy model wykonał ponad 15 000 bezpiecznych lotów a masowa produkcja rozpocznie się w 2024 roku w przedziale cenowym nie wyższym niż 156 600 USD.

GTX nowe oznaczenie podrasowanych elektrycznych Volkswagenów
Elektryczne | 17.04.21

GTX nowe oznaczenie podrasowanych elektrycznych Volkswagenów

Wraz z nowym ID.4 GTX, Volkswagen zaprezentuje pierwszy sportowy topowy model elektryczny. Podobnie jak GTI i GTE w samochodach spalinowych.