Tuning | 08.07.21

Poznaj Rezvani Tank najnowocześniejszy taktyczny pojazd miejski i terenowy

Pojazd miejski zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu, a jednocześnie jest w stanie sprostać każdemu ekstremalnemu wyzwaniu.

Rezvani Tank to najnowocześniejszy taktyczny pojazd miejski i terenowy, a wersja Tank Military Edition została zaprojektowana jako najlepsza opancerzona ciężarówka gotowa na apokalipsę.

 

Krótko i na temat. Najważniejsze cechy pojazdu Rezvani Tank i Rezvani Tank Military Edition.

 

Kuloodporny, ochrona przeciwwybuchowa od spodu, zasłona dymna, opony wojskowe Runflat, termiczny system noktowizyjny, samouszczelniający się zbiornik paliwa, wzmocnione zawieszenie, ochrona przed impulsem elektromagnetycznym, wzmocnione zderzaki, opcjonalne wykrywanie urządzenia wybuchowego, zelektryfikowane klamki do drzwi, opcje syreny i klaksonu, światła stroboskopowe i oślepiające, domofon, zasuwy magnetyczne, maski gazowe, apteczka pierwszej pomocy wraz z zestawem do hipotermii, ciągłe nagrywanie wideo.


Dostępnych jest 5 różnych opcji z silnikiem diesla od 300 KM do 1000 KM.BRABUS 900 Rocket Edition, najszybszy legalny SUV na świecie
Tuning | 23.09.21

BRABUS 900 Rocket Edition, najszybszy legalny SUV na świecie

Nowy supersamochód z limitowanej edycji ograniczonej do 25 sztuk oparty na modelu Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC Coupe z 4,5-litrowym silnikiem V8-biturbo o mocy 900 KM.

Rimac Nevera, najszybszy na świecie
Elektryczne | 17.11.22

Rimac Nevera, najszybszy na świecie

Rekordowy Rimac Nevera osiąga 412 km/h, stając się najszybszym produkowanym samochodem elektrycznym na świecie.

Donkervoort pokazał model D8 GTO-JD70 w wersji Bare Naked Carbon Edition
Tuning | 28.07.20

Donkervoort pokazał model D8 GTO-JD70 w wersji Bare Naked Carbon Edition

Ponad połowa wszystkich 70 planowanych sztuk modeu JD70 - po jednym na każdy rok dotychczasowego życia założyciela Joopa Donkervoorta - została sprzedana, a część została zamówiona w specjalnej karbonowej edycji.