Wiadomości | 18.05.20

Lexus GX 460 2020 mistrz wśród luksusowych SUV-ów

Odświeżony siedmiomiejscowy GX 460 Lexusa dodają więcej stylu stylistyce, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nowa konstrukcja kratki wrzeciona, reflektory LED ?triple eye? oraz opcje kolorów i wykończenia wnętrza oraz zaawansowane technologicznie systemy w ekstremalnych warunkach terenowych.


Lexus GX 460 2020 mistrz wśród luksusowych SUV-ów

Lexus GX 460 ma imponującą kombinację cech: duży i mocny SUV, który poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach, siedząc z siedmioma osobami na pokładzie w luksusowym komforcie. Łącząc pobłażanie z wydajnością, jest to prawdziwy samochód terenowy, który jest uderzająco stylowy i bogaty w zaawansowane technologicznie funkcje.

AKTUALIZACJE 2020

W 2020 roku GX 460 został poddany niektórym aktualizacjom, które nadają jego wyglądowi jeszcze większy wpływ. Pojawiła się nowa, uderzająca wersja charakterystycznej osłony wrzeciona Lexusa, która jest teraz otoczona smukłymi reflektorami LED „potrójnego oka”. Zdjęcie bocznych listew nadało samochodowi czystszy i chłodniejszy wygląd, a z tyłu minimalistyczny emblemat Lexus L i nowe satynowe metalowe wykończenie wokół tablicy rejestracyjnej.

Niektóre mocne opcje kolorów lakieru zwiększają siłę uderzenia, wybór został zaktualizowany o Sonic Titanium, White Pearl, Mercury Grey, Black, Starlight Black, Garnet Red, Fire Agate i Deep Blue.

Do kabiny dodano zupełnie nowe wykończenie Dark Rose do opcji Black, Sepia i Ecru, a także nowe wykończenie w kolorze szarym Sapele, dopasowane do aluminiowych detali. Trójramienna kierownica i jej zestaw wielofunkcyjnych elementów sterujących zostały zmienione. Kierowca jest informowany o kluczowych informacjach o pojeździe dzięki 4,2-calowemu kolorowemu wyświetlaczowi TFT pośrodku skrzynki wskaźników. Skupiając się na dzisiejszych wymaganiach dotyczących łączności, dodano dodatkowe dwa gniazda USB dla pasażerów siedzących z tyłu.Porsche Motorsport sezon 2019 najciekawsze wydarzenia WIDEO
Wiadomości | 07.05.20

Porsche Motorsport sezon 2019 najciekawsze wydarzenia WIDEO

Porsche Motorsport i kierowca Patrick Long (USA) jako narrator w nowym materiale wideo gdzie przedstawiają najważniejsze wydarzenia z sezonu 2019. Video News. A new video presents the Porsche Motorsport highlights from the 2019 season - with works driver Patrick Long (USA) as narrator. Please watch this story.

Zmiany w taryfikatorze mandatów już widoczne w statystykach
Wiadomości | 21.02.22

Zmiany w taryfikatorze mandatów już widoczne w statystykach

Według Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, w styczniu br. o ponad 55 proc. obniżyła się liczba przekroczeń prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

Bugatti Chiron Sport Alice
Super Cars | 14.02.21

Bugatti Chiron Sport Alice

Prezent dla żony, dostosowany do kreatywnych życzeń klienta na każdym etapie procesu projektowania i budowy.