Super Cars | 17.06.21

McLaren Artura supersamochód zelektryfikowany

High-Performance Hybrid. Niesamowita wydajność, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Pełna moc McLarena w minutowym filmie. Zobacz koniecznie.

Niesamowita wydajność, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. McLaren Artura to nowy High-Performance Hybrid, łączący moment obrotowy silnika elektrycznego z surową mocą nowego benzynowego V6.

 

Kombinacja? Najlepsza reakcja i zaangażowanie przepustnicy.



PEUGEOT i TOTAL oficjalnie rozpoczynają projekt Le Mans Hypercar
Wiadomości | 21.09.20

PEUGEOT i TOTAL oficjalnie rozpoczynają projekt Le Mans Hypercar

W ramach 88. edycji 24-godzinnego wyścigu Le Mans PEUGEOT i TOTAL oficjalnie rozpoczynają projekt Le Mans Hypercar. Nowe przepisy, które zapowiadają nową erę w kategorii wytrzymałościowej z najwyższej półki, która ucieleśnia energetyzującą transformację obu firm.

Wkrótce zobaczymy zupełnie nową Toyotę Tundra
Wiadomości | 19.05.21

Wkrótce zobaczymy zupełnie nową Toyotę Tundra

Jeszcze w tym roku pojawi się nowa generacja popularnego pełnowymiarowego pickupa Toyoty Tundra.

Największy na świecie kryty, wielopoziomowy tor kartingowy w New Jersey
Wiadomości | 08.08.23

Największy na świecie kryty, wielopoziomowy tor kartingowy w New Jersey

Dwa ogromne, wielopoziomowe tory z 10 różnicami wysokości, 90 gokartów, a także inne atrakcje, takie jak 19 torów do rzucania siekierą, przejażdżka 40-metrową wieżą zrzutową i ponad 140 gier arkadowych.