Wiadomości | 22.10.20

SuperCharge nowa globalną seria sportów motorowych oparta na samochodach drogowych

Zupełnie nowa seria sportów motorowych z hybrydowymi samochodami drogowymi o nazwie SuperCharge ujawniła więcej informacji na temat ich ekscytującego przedsięwzięcia.


SuperCharge nowa globalną seria sportów motorowych oparta na samochodach drogowych

SuperCharge, całkowicie nowa globalna seria sportów motorowych oparta na drogowych samochodach elektrycznych crossover, przełamała dziś swoje plany dotyczące pomocy w kształtowaniu nowej przyszłości sportów motorowych.

 

Z planowanym startem w 2022 r., Inauguracyjna seria obejmuje osiem wydarzeń odbywających się na całym świecie, w miastach Azji i Pacyfiku, Chin, Europy, Bliskiego Wschodu i USA, mających na celu zapewnienie spektakularnej rozrywki wyścigowej i ostatecznie promowanie upowszechnienia się samochodów elektrycznych.

 

Zaprojektowany z myślą o odbiorcach w każdym wieku, SuperCharge został stworzony, w porozumieniu z niektórymi z wiodących światowych producentów samochodów, jako nowa koncepcja wyścigowa, mająca na celu zaprezentowanie elektrycznych samochodów drogowych nowej generacji w części rynku zajmującej się sprzedażą i wzrostem - kompaktowe SUV-y. i zwrotnice, a także najnowocześniejsze technologie akumulatorów. Przywracając znaczenie, atrakcyjność i wartość sportów motorowych, najnowsza seria wyścigów na świecie ma być umieszczona w tętniącym życiem środowisku miejskim z dostępem do wszystkich obszarów, zabawną, pouczającą i festiwalową atmosferą.Rekuperacja sposobem na zwiększenie zasięgu aut elektrycznych nawet o 30 procent
Elektryczne | 20.01.23

Rekuperacja sposobem na zwiększenie zasięgu aut elektrycznych nawet o 30 procent

Gdy tylko kierowca naciśnie pedał hamulca, silniki elektryczne przełączają się w tryb generatora. Kiedy już to zrobią, to już nie silniki napędzają koła, a na odwrót.

Porsche przedstawia nowe 911 GT
Wiadomości | 11.02.21

Porsche przedstawia nowe 911 GT

Wkrótce premiera pierwszego modelu GT opartego na najnowszej generacji Porsche 911. Wideo.

Zobacz jedną z najlepszych firm tuningowych od środka Mansory
Wiadomości | 16.05.20

Zobacz jedną z najlepszych firm tuningowych od środka Mansory

Mansory Group. Krótkie wideo prezentujące pracę firmy nad nowymi projektami samochodów.