Wiadomości | 22.10.20

SuperCharge nowa globalną seria sportów motorowych oparta na samochodach drogowych

Zupełnie nowa seria sportów motorowych z hybrydowymi samochodami drogowymi o nazwie SuperCharge ujawniła więcej informacji na temat ich ekscytującego przedsięwzięcia.


SuperCharge nowa globalną seria sportów motorowych oparta na samochodach drogowych

SuperCharge, całkowicie nowa globalna seria sportów motorowych oparta na drogowych samochodach elektrycznych crossover, przełamała dziś swoje plany dotyczące pomocy w kształtowaniu nowej przyszłości sportów motorowych.

 

Z planowanym startem w 2022 r., Inauguracyjna seria obejmuje osiem wydarzeń odbywających się na całym świecie, w miastach Azji i Pacyfiku, Chin, Europy, Bliskiego Wschodu i USA, mających na celu zapewnienie spektakularnej rozrywki wyścigowej i ostatecznie promowanie upowszechnienia się samochodów elektrycznych.

 

Zaprojektowany z myślą o odbiorcach w każdym wieku, SuperCharge został stworzony, w porozumieniu z niektórymi z wiodących światowych producentów samochodów, jako nowa koncepcja wyścigowa, mająca na celu zaprezentowanie elektrycznych samochodów drogowych nowej generacji w części rynku zajmującej się sprzedażą i wzrostem - kompaktowe SUV-y. i zwrotnice, a także najnowocześniejsze technologie akumulatorów. Przywracając znaczenie, atrakcyjność i wartość sportów motorowych, najnowsza seria wyścigów na świecie ma być umieszczona w tętniącym życiem środowisku miejskim z dostępem do wszystkich obszarów, zabawną, pouczającą i festiwalową atmosferą.Porsche 718 Spyder RS szczytowy model marki z silnikiem umieszczonym centralnie
Wiadomości | 10.05.23

Porsche 718 Spyder RS szczytowy model marki z silnikiem umieszczonym centralnie

Trzydzieści lat po prezentacji samochodu koncepcyjnego Boxster, Porsche wprowadza na rynek najmocniejszą jak dotąd wersję popularnego roadstera z silnikiem umieszczonym centralnie.

Honda ujawnia stylizację zupełnie nowego zelektryfikowanego SUV-a Prologue
Wiadomości | 06.10.22

Honda ujawnia stylizację zupełnie nowego zelektryfikowanego SUV-a Prologue

Prologue został pomyślany jako nowoczesny i świeży projekt. Obszerne wymiary i przestronne wnętrze, które zapewni wystarczająco dużo miejsca dla pasażerów i ładunku.

Acura MDX Prototype czwarta generacja modelu skupiona na wydajności i jakości
Premiery | 14.10.20

Acura MDX Prototype czwarta generacja modelu skupiona na wydajności i jakości

MDX Prototype sygnalizuje radykalną transformację projektu, z niską i szeroką postawą, długą maską i elegancką, odchyloną do tyłu kabiną, nadającą bardziej dynamiczny charakter