Wiadomości | 22.10.20

SuperCharge nowa globalną seria sportów motorowych oparta na samochodach drogowych

Zupełnie nowa seria sportów motorowych z hybrydowymi samochodami drogowymi o nazwie SuperCharge ujawniła więcej informacji na temat ich ekscytującego przedsięwzięcia.


SuperCharge nowa globalną seria sportów motorowych oparta na samochodach drogowych

SuperCharge, całkowicie nowa globalna seria sportów motorowych oparta na drogowych samochodach elektrycznych crossover, przełamała dziś swoje plany dotyczące pomocy w kształtowaniu nowej przyszłości sportów motorowych.

 

Z planowanym startem w 2022 r., Inauguracyjna seria obejmuje osiem wydarzeń odbywających się na całym świecie, w miastach Azji i Pacyfiku, Chin, Europy, Bliskiego Wschodu i USA, mających na celu zapewnienie spektakularnej rozrywki wyścigowej i ostatecznie promowanie upowszechnienia się samochodów elektrycznych.

 

Zaprojektowany z myślą o odbiorcach w każdym wieku, SuperCharge został stworzony, w porozumieniu z niektórymi z wiodących światowych producentów samochodów, jako nowa koncepcja wyścigowa, mająca na celu zaprezentowanie elektrycznych samochodów drogowych nowej generacji w części rynku zajmującej się sprzedażą i wzrostem - kompaktowe SUV-y. i zwrotnice, a także najnowocześniejsze technologie akumulatorów. Przywracając znaczenie, atrakcyjność i wartość sportów motorowych, najnowsza seria wyścigów na świecie ma być umieszczona w tętniącym życiem środowisku miejskim z dostępem do wszystkich obszarów, zabawną, pouczającą i festiwalową atmosferą.Nowy Nissan Navara światowa premiera online
Premiery | 05.11.20

Nowy Nissan Navara światowa premiera online

Poznaj nowego Nissana Navarę. Dzięki zaawansowanym funkcjom Nissan Intelligent Mobility pickup zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i przyjemności z jazdy.

Pierwsze w pełni elektryczne BMW i4
Elektryczne | 18.03.21

Pierwsze w pełni elektryczne BMW i4

Na dorocznej konferencji BMW Group zaprezentowano nadchodzące BMW i4. Zobacz wideo i zdjęcia.

Bugatti Chiron Sport kontra Dassault Rafale Marine
Super Cars | 20.05.21

Bugatti Chiron Sport kontra Dassault Rafale Marine

Ostateczne, wysokooktanowe spotkanie pomiędzy czołowymi francuskimi maszynami to spektakl, który warto zobaczyć. Wideo.