Premiery | 24.11.20

Wygląd zewnętrzny nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Wyważone proporcje i wiele ekskluzywnych detali.


Wygląd zewnętrzny nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Klasa S Mercedes-Maybach wyraża najwyższy luksus, który jest znakiem rozpoznawczym marki. To przemyślane połączenie wysublimowanego piękna i pionierskiej technologii. Ma o 18 centymetrów większy rozstaw osi niż długi Mercedes-Benz Klasy S. Plus szereg ekskluzywnych funkcji.

 

(Ten artykuł może Cię zainteresować 14.04.2021. - 100 lat marki Mercedes-Maybach, wideo.)

 

Klasa S Mercedes-Maybach to klasyczna limuzyna z trzema skrzyniami o doskonałych proporcjach. Decyduje o nich krótki zwis przedni, najdłuższy rozstaw osi w tej rodzinie modeli, dobrze wyważony zwis tylny i duże koła.

 

Wyróżniające elementy z przodu obejmują charakterystyczną maskę z chromowaną żebrą i osłonę chłodnicy Mercedes-Maybach. Jest to bardzo rozpoznawalne dzięki pionowym, trójwymiarowym listwom ozdobnym. Znak słowny MAYBACH jest elegancko wkomponowany w chromowaną obwódkę kratki. Równie charakterystyczny zderzak dodatkowo podkreśla szerokość pojazdu kształtem wlotów powietrza, których czarna siatka jest opcjonalnie dostępna również w chromie.

 

Klasa S Mercedes-Maybach różni się również od swoich braci modeli z boku: tylne drzwi i opływowe, bardziej wyprostowane słupki C podkreślają doskonały status modelu. Stałe światło boczne w słupku C jest otoczone wysokiej jakości ramką, która płynnie wtapia się w listwy boczne. Ekskluzywność podkreśla logo marki Maybach na słupku C. W niektórych krajach logo marki jest podświetlane. Widok z boku charakteryzuje się zlicowanymi klamkami drzwi oraz 19, 20 lub 21-calowymi kołami specjalnie zaprojektowanymi i zarezerwowanymi dla tego modelu. Opcjonalne oświetlenie ambientowe wyświetla logo marki obok otwartych przednich drzwi w technologii LED.

 

Luksusowa limuzyna ma progresywnie zaprojektowane, dwuczęściowe tylne światła nowej generacji Klasy S. Dodatkowe światła w precyzyjnie rozplanowanym wnętrzu, a także częściowo animowane funkcje sprawiają, że Mercedes-Maybach jest niepowtarzalny także w nocy. Specyficzny dla modelu tylny zderzak i rury wydechowe również nadają wyjątkowości widokowi z tyłu.Nissan Ariya całkowicie nowy w pełni elektryczny SUV premiera 15 lipca
Elektryczne | 01.07.20

Nissan Ariya całkowicie nowy w pełni elektryczny SUV premiera 15 lipca

Pierwszy w 100% elektryczny crossover SUV jest najlepszym wyrazem stylu, technologii, łączności, mocy i kontroli. Zaprojektowany, aby płynnie zintegrować się z codziennym życiem, Nissan Ariya oferuje emocje z jazdy bez kompromisów. Światowa premiera online Nissana ARIYA już 15 lipca.

Range Rover Sport SVR Ultimate Edition
Tuning | 24.08.21

Range Rover Sport SVR Ultimate Edition

Special Vehicle Operations po raz pierwszy wypuściło na rynek specjalną edycję Range Rovera Sport SVR ze spektakularnymi nowymi opcjami lakierowania płatkami szkła.

Zupełnie nowa Honda Civic Type R świeżo po testach na torze Suzuka Circuit
Wiadomości | 17.01.22

Zupełnie nowa Honda Civic Type R świeżo po testach na torze Suzuka Circuit

Zobacz prototyp, który jest prezentowany w nowym, pełnym akcji filmie z jazdy testowej.