Wiadomości | 15.06.20

Dacia pokazała jak nakręcić spot reklamowy samochodu w mieszkaniu

Tam, gdzie wiele marek samochodowych mogło się narazić na pomysł stworzenia reklamy bez pełnej ekipy produkcyjnej, zatrudnionych aktorów i budżetu, Dacia dostrzegła możliwość zastosowania tego samego inteligentnego myślenia, które wykorzystuje w swojej wydajnej inżynierii i alternatywnym modelu biznesowym, aby stworzyć reklamę czasy.

30-sekundowa reklama została wyreżyserowana, wyprodukowana i nakręcona w mieszkaniu. Produkcja zajęła cztery tygodnie przy użyciu trzech laptopów, wiertarki, gramofonu, świateł rowerowych i modelu Dacia Duster w skali 1:43. Przebrany za „normalną” reklamę samochodu, gdy kamera się cofa, ujawnia się użycie przedmiotów codziennego użytku do stworzenia iluzji.

Adam Wood, dyrektor marketingu w Dacia UK mówi:

„Dacia jest w stanie zaoferować wysokiej jakości i solidne pojazdy za niewielkie nakłady pieniężne, nie w wyniku obniżenia jakości, ale dzięki pomysłowej inżynierii i zastosowaniu sprawdzonej technologii. Chcieliśmy zastosować te same zasady do naszej najnowszej reklamy telewizyjnej, a to podejście było bardziej odpowiednie niż kiedykolwiek wcześniej ze względu na ograniczenia produkcyjne wynikające z blokady. Podobnie jak w przypadku naszej oferty modeli, imponujące jest to, ile możesz osiągnąć przy odrobinie wysiłku. ”Toyota rozpoczyna przedsprzedaż wodorowego sedana Mirai
Wiadomości | 03.04.21

Toyota rozpoczyna przedsprzedaż wodorowego sedana Mirai

Auto jest nie tylko bezemisyjne, ale jednocześnie oczyszcza powietrze podczas jazdy. Sprawdź ceny i wyposażenie.

Nowy Opel Astra Sports Tourer
Premiery | 01.12.21

Nowy Opel Astra Sports Tourer

Po światowej premierze hatchbacka nowej generacji Astry we wrześniu, Opel zaprezentował dziś niecierpliwie oczekiwaną wersję kombi, zupełnie nową Astrę Sports Tourer.

Lexus UX w nowej wersji F IMPRESSION
Wiadomości | 01.12.20

Lexus UX w nowej wersji F IMPRESSION

Nowa wersja powstała z myślą o młodszych kierowcach i mieszkańcach miast. Czarne aluminiowe koła 18", przyciemniane przednie reflektory Bi-LED i czarny grill.