Wiadomości | 12.04.21

David Beckham jako nowy globalny ambasador Maserati

Globalna ikona sportu, filantrop, biznesmen i pionier stylu: David Beckham jest idealnym partnerem do towarzyszenia Maserati w kolejnym etapie jego podróży.

Stulecie mieszania innowacji, designu i pasji skłoniło Maserati do stworzenia kultowych pojazdów, które na zawsze zmieniły sposób myślenia świata o motoryzacji. Dziś ten wyjątkowy włoski przepis nabiera nowego, wyższego poziomu wraz z pojawieniem się nowego globalnego ambasadora marki, Davida Beckhama.


Paolo Tubito, dyrektor ds. Marketingu Maserati, powiedział: „Marka idzie do przodu, zapoczątkowała nową erę. Maserati pragnie rzucić wyzwanie status quo, będąc innowacyjnym z natury, napędzanym pasją i wyjątkowym dzięki projektowi. Partnerstwo z Davidem jest ucieleśnieniem wszystkich tych wartości ”.

 

David Beckham powiedział: „To ekscytujący czas na rozpoczęcie współpracy z Maserati; kultowa włoska marka, która podziela moje uznanie za najlepsze innowacje i wzornictwo. Z niecierpliwością czekam na bliską współpracę z marką w tak kluczowym momencie w jej historii i dalszy rozwój w skali globalnej ”.

 

Pierwszym aktem łączącym wartości Maserati i Davida Beckhama jest inspirujący film ukazujący innowacyjnego ducha, w którym David wykonuje zuchwały akt prowadzenia Maserati, tylko dla czystej radości robienia tego, co nieoczekiwane. W filmie Ambasador Maserati jedzie najlepszym SUV-em marki - Levante Trofeo.ENYAQ iV opcje Design Selections do wyboru
Wiadomości | 07.11.20

ENYAQ iV opcje Design Selections do wyboru

Nowa koncepcja designu modelu ENYAQ iV łączy cechy przestronnego miejsca oraz strefy wypoczynkowej.

Hiszpańska marka hipersamochodów Hispano Suiza wraca do Stanów Zjednoczonych
Super Cars | 10.03.22

Hiszpańska marka hipersamochodów Hispano Suiza wraca do Stanów Zjednoczonych

Amerykański kolekcjoner samochodów odebrał w ten weekend swój ekskluzywny samochód wykonany na zamówienie i zbudowany według jego własnych specyfikacji.

Całkowicie nowy wielofunkcyjny Kia Carnival
Premiery | 23.02.21

Całkowicie nowy wielofunkcyjny Kia Carnival

Premiera zupełnie nowej Kia Carnival (MPV) 2022, która zastępuje odchodzący model Sedona.