Wiadomości | 12.04.21

David Beckham jako nowy globalny ambasador Maserati

Globalna ikona sportu, filantrop, biznesmen i pionier stylu: David Beckham jest idealnym partnerem do towarzyszenia Maserati w kolejnym etapie jego podróży.

Stulecie mieszania innowacji, designu i pasji skłoniło Maserati do stworzenia kultowych pojazdów, które na zawsze zmieniły sposób myślenia świata o motoryzacji. Dziś ten wyjątkowy włoski przepis nabiera nowego, wyższego poziomu wraz z pojawieniem się nowego globalnego ambasadora marki, Davida Beckhama.


Paolo Tubito, dyrektor ds. Marketingu Maserati, powiedział: „Marka idzie do przodu, zapoczątkowała nową erę. Maserati pragnie rzucić wyzwanie status quo, będąc innowacyjnym z natury, napędzanym pasją i wyjątkowym dzięki projektowi. Partnerstwo z Davidem jest ucieleśnieniem wszystkich tych wartości ”.

 

David Beckham powiedział: „To ekscytujący czas na rozpoczęcie współpracy z Maserati; kultowa włoska marka, która podziela moje uznanie za najlepsze innowacje i wzornictwo. Z niecierpliwością czekam na bliską współpracę z marką w tak kluczowym momencie w jej historii i dalszy rozwój w skali globalnej ”.

 

Pierwszym aktem łączącym wartości Maserati i Davida Beckhama jest inspirujący film ukazujący innowacyjnego ducha, w którym David wykonuje zuchwały akt prowadzenia Maserati, tylko dla czystej radości robienia tego, co nieoczekiwane. W filmie Ambasador Maserati jedzie najlepszym SUV-em marki - Levante Trofeo.Toyota AYGO X prologue
Concept Cars | 17.03.21

Toyota AYGO X prologue

Zapowiedź nadchodzącej rewolucji w klasie małych aut segmentu A, czyli samochód o jeszcze bardziej pikantnej stylistyce.

Wkrótce zobaczymy wnętrze nowego modelu EQS
Wiadomości | 25.03.21

Wkrótce zobaczymy wnętrze nowego modelu EQS

Prezentacja wnętrza nadchodzącego nowego modelu Mercedes-Benz nastąpi...

Volkswagen zaktualizował trzecią generację Touarega
Premiery | 24.05.23

Volkswagen zaktualizował trzecią generację Touarega

Zaktualizowany SUV marki z Wolfsburga jest naszpikowany zaawansowanymi technologicznie funkcjami a zmodyfikowane zawieszenie oferuje wyjątkowe połączenie komfortu jazdy i świetnych właściwości jezdnych.