Wiadomości | 12.04.21

David Beckham jako nowy globalny ambasador Maserati

Globalna ikona sportu, filantrop, biznesmen i pionier stylu: David Beckham jest idealnym partnerem do towarzyszenia Maserati w kolejnym etapie jego podróży.

Stulecie mieszania innowacji, designu i pasji skłoniło Maserati do stworzenia kultowych pojazdów, które na zawsze zmieniły sposób myślenia świata o motoryzacji. Dziś ten wyjątkowy włoski przepis nabiera nowego, wyższego poziomu wraz z pojawieniem się nowego globalnego ambasadora marki, Davida Beckhama.


Paolo Tubito, dyrektor ds. Marketingu Maserati, powiedział: „Marka idzie do przodu, zapoczątkowała nową erę. Maserati pragnie rzucić wyzwanie status quo, będąc innowacyjnym z natury, napędzanym pasją i wyjątkowym dzięki projektowi. Partnerstwo z Davidem jest ucieleśnieniem wszystkich tych wartości ”.

 

David Beckham powiedział: „To ekscytujący czas na rozpoczęcie współpracy z Maserati; kultowa włoska marka, która podziela moje uznanie za najlepsze innowacje i wzornictwo. Z niecierpliwością czekam na bliską współpracę z marką w tak kluczowym momencie w jej historii i dalszy rozwój w skali globalnej ”.

 

Pierwszym aktem łączącym wartości Maserati i Davida Beckhama jest inspirujący film ukazujący innowacyjnego ducha, w którym David wykonuje zuchwały akt prowadzenia Maserati, tylko dla czystej radości robienia tego, co nieoczekiwane. W filmie Ambasador Maserati jedzie najlepszym SUV-em marki - Levante Trofeo.106 lat działalności Maserati pokazane w niecałe 4 minuty
Wiadomości | 01.12.20

106 lat działalności Maserati pokazane w niecałe 4 minuty

Święto Maserati od A do Z. Marka weszła w nowy etap swojej historii, kierując się śmiałością wpisaną w jej DNA. Święto przeszłości i spojrzenie w przyszłość łączą się. Wideo

Nowy Mercedes-AMG C63 S E Performance
Premiery | 21.09.22

Nowy Mercedes-AMG C63 S E Performance

Prawdziwy przełom w 55-letniej historii AMG. Dwubiegowy silnik elektryczny wspiera 2,0-litrowy najmocniejszy czterocylindrowy silnik turbo, seryjnie produkowany na świecie.

Wkrótce zadebiutuje całkowicie nowy INFINITI QX60
Wiadomości | 27.05.21

Wkrótce zadebiutuje całkowicie nowy INFINITI QX60

Przestronny, rodzinny, trzyrzędowy crossover nigdy nie był większy. Infiniti pokazało pierwszą zapowiedź wideo swojego najbardziej zaawansowanego crossovera.