Wiadomości | 12.04.21

David Beckham jako nowy globalny ambasador Maserati

Globalna ikona sportu, filantrop, biznesmen i pionier stylu: David Beckham jest idealnym partnerem do towarzyszenia Maserati w kolejnym etapie jego podróży.

Stulecie mieszania innowacji, designu i pasji skłoniło Maserati do stworzenia kultowych pojazdów, które na zawsze zmieniły sposób myślenia świata o motoryzacji. Dziś ten wyjątkowy włoski przepis nabiera nowego, wyższego poziomu wraz z pojawieniem się nowego globalnego ambasadora marki, Davida Beckhama.


Paolo Tubito, dyrektor ds. Marketingu Maserati, powiedział: „Marka idzie do przodu, zapoczątkowała nową erę. Maserati pragnie rzucić wyzwanie status quo, będąc innowacyjnym z natury, napędzanym pasją i wyjątkowym dzięki projektowi. Partnerstwo z Davidem jest ucieleśnieniem wszystkich tych wartości ”.

 

David Beckham powiedział: „To ekscytujący czas na rozpoczęcie współpracy z Maserati; kultowa włoska marka, która podziela moje uznanie za najlepsze innowacje i wzornictwo. Z niecierpliwością czekam na bliską współpracę z marką w tak kluczowym momencie w jej historii i dalszy rozwój w skali globalnej ”.

 

Pierwszym aktem łączącym wartości Maserati i Davida Beckhama jest inspirujący film ukazujący innowacyjnego ducha, w którym David wykonuje zuchwały akt prowadzenia Maserati, tylko dla czystej radości robienia tego, co nieoczekiwane. W filmie Ambasador Maserati jedzie najlepszym SUV-em marki - Levante Trofeo.Kia Sonet pierwsze spojrzenie na nowego kompaktowego SUV-a
Wiadomości | 23.07.20

Kia Sonet pierwsze spojrzenie na nowego kompaktowego SUV-a

Koncepcja Soneta została zaprezentowana po raz pierwszy na targach Delhi Auto Expo 2020 i spotkała się z szerokim uznaniem dzięki świeżemu projektowi zewnętrznemu. Wideo.

Nowy Nissan Navara światowa premiera online
Premiery | 05.11.20

Nowy Nissan Navara światowa premiera online

Poznaj nowego Nissana Navarę. Dzięki zaawansowanym funkcjom Nissan Intelligent Mobility pickup zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i przyjemności z jazdy.

Poznaj kompletnie zmienione Isuzu mu-X
Wiadomości | 29.10.20

Poznaj kompletnie zmienione Isuzu mu-X

Isuzu Motors Limited rozpocznie od 9 listopada w Tajlandii sprzedaż kompletnie zmienionego modelu mu-X, samochodu osobowego typu pick-up (PPV) przed ekspansją na inne rynki.