Wiadomości | 27.10.23

Cztery nowe modele sygnalizują renesans marki INFINITI

INFINITI ogłosiło plany wprowadzenia czterech nowych modeli w ramach kompleksowego odświeżenia oferty, sygnalizując renesans marki. Japan Mobility Show 2023.

Realizując swój cel, jakim jest zelektryfikowanie większości swojej globalnej oferty do 2030 r., INFINITI zaprezentowało elegancki, w pełni elektryczny koncepcyjny sedan typu fastback – Vision Qe oraz przedstawił zaawansowanego, w pełni elektrycznego SUV-a. INFINITI potwierdziło również, że w przyszłym roku pojawi się pełnowymiarowy SUV nowej generacji QX80 i ogłosiło, że na horyzoncie pojawia się nowy crossover coupe QX65.

 

Od chwili powstania w 1989 roku INFINITI stawia na pomysłowy i prowokacyjny design jako kluczowy wyróżnik. Od minimalistycznego sedana Q45 po pionierskie coupe typu crossover FX i niedawno zaprezentowaną koncepcję QX Monograph, INFINITI zawsze odważyło się przekraczać granice, kwestionować konwencje i dostarczać produkty, które budzą emocje.

 

Wszystkie modele przyszłej gamy marki zostały wykonane w oparciu o rozwinięty język projektowania o nazwie Artistry in Motion. Przyszli klienci mogą spodziewać się czystych, ale rzeźbionych powierzchni zewnętrznych, w których oświetlenie i panele płynnie przecinają się z przytulnymi wnętrzami, w których technologia i bogate materiały są zintegrowane z artystyczną precyzją.

 

INFINITI Vision Qe nadaje ton całkowicie elektrycznemu sedanowi przyszłości. Zaprezentowany podczas wydarzenia INFINITI New Dawn w Tokio, koncepcyjny INFINITI Vision Qe jest zapowiedzią projektu pierwszego w pełni elektrycznego modelu INFINITI. Elegancki sedan typu fastback łączy niski i szeroki profil, podkreślony przez oświetlenie „cyfrowego fortepianu” na całej szerokości i efektowne, wykończone maszynowo koła. Pierwszy pojazd elektryczny INFINITI zostanie zmontowany w Canton w stanie Missouri.

 

Nowy, w pełni elektryczny SUV na horyzoncie. INFINITI pokazało także rzut oka na zupełnie nowy, w pełni elektryczny SUV z koncepcją Vision QXe. Koncepcja Vision QXe łączy w sobie praktyczność nadwozia typu crossover z najnowszą formą stylistyczną INFINITI i pakietem zaawansowanych technologii.

 

Flagowiec nowej generacji. Potwierdzono, że flagowy SUV INFINITI QX80 nowej generacji pojawi się w przyszłym roku. Wygląd zewnętrzny, którego zapowiedzią był koncept QX Monograph zaprezentowany podczas Pebble Beach Concours d'Elegance w sierpniu 2023 r., charakteryzuje się pewną siebie, atletyczną sylwetką w połączeniu ze wspaniałymi, a jednocześnie pełnymi wdzięku proporcjami.

 

Produkcyjny QX80 będzie miał ten sam mocny profil i minimalistyczny wygląd zewnętrzny wzbogacony sugestywnymi detalami. Wewnątrz kabina łączy bogate materiały z najnowocześniejszą technologią, aby zapewnić niezwykły komfort i wygodę we wszystkich trzech rzędach.

 

Nowe crossoverowe coupe QX65. Całkowicie nowy model QX65 będzie zdobić nowe średniej wielkości crossover coupe INFINITI. Czerpiąc inspirację z pionierskiego INFINITI FX, nowe INFINITI QX65 stanowi dla kupujących stylową, dwurzędową alternatywę w zagraconym segmencie crossoverów średniej wielkości.Toyota Corolla 2023 pokazuje jak można udoskonalić bardzo dobry samochód
Wiadomości | 28.02.23

Toyota Corolla 2023 pokazuje jak można udoskonalić bardzo dobry samochód

Historia Corolli pokazuje zaangażowanie w ciągłe doskonalenie. W ten sposób Corolla od dawna cieszy się statusem najlepiej sprzedającego się modelu na świecie.

Continental przedstawia najbardziej ekologiczną oponę w historii, UltraContact NXT
Wiadomości | 23.08.23

Continental przedstawia najbardziej ekologiczną oponę w historii, UltraContact NXT

W 65% z materiałów odnawialnych, pochodzących z recyklingu i z najlepszą oceną na etykiecie UE pod względem oporu toczenia, hamowania na mokrej nawierzchni i hałasu zewnętrznego.

Mazda RX-Vision GT3 Concept dostępna dla każdego... gracza Gran Turismo Championship
Wiadomości | 22.05.20

Mazda RX-Vision GT3 Concept dostępna dla każdego... gracza Gran Turismo Championship

Mazda została oficjalnym partnerem wirtualnej serii wyścigowej FIA Gran Turismo Championship aby nadal dostarczać ekscytujących wrażeń z e-sportu. Nowy wirtualny samochód wyścigowy będzie dostępny do pobrania w Gran Turismo Sport.