Elektryczne | 16.06.21

Nowy SsangYong Korando eMotion

SsangYong Motors przyśpiesza rozwój nowych modeli, aby zabezpieczyć przyszłość. Produkcja pierwszego elektryka już się rozpoczęła.


Nowy SsangYong Korando eMotion

Produkcja pierwszego w pełni elektrycznego SsangYonga noszącego nazwę Korando e-Motion rozpoczęła się 14 czerwca, a premiera w Europie zaplanowana jest na październik. Kolejny elektryczny model ogłoszony jako średniej wielkości SUV – nazwa kodowa J100 – pozostaje wierny unikalnemu językowi i stylowi SsangYonga.

SsangYong Motors ogłosił, że przyspieszy swój program rozwoju nowych samochodów w ramach przygotowań na przyszłość, a także w ramach solidnego zestawu środków samopomocy.

 

Rozwój nowych samochodów ma tu kluczowe znaczenie i jest osiągany poprzez redukcję kosztów i poprawę wydajności systemu osiąganą poprzez produkcję i zarządzanie zasobami ludzkimi. Pierwszym namacalnym rezultatem jest ogłoszenie pierwszego pojazdu elektrycznego SsangYonga; opracowany pod nazwą projektu E100, Korando e-Motion wszedł do produkcji na pełną skalę w poniedziałek 14 czerwca.

 

Korando e-Motion to pierwszy średniej wielkości elektryczny SUV w Korei, oferujący przestronne wnętrze i wygodę samochodu rodzinnego. Ogólny projekt to taki, który oferuje miejski styl jazdy z aerodynamicznymi liniami, aby zminimalizować opór powietrza i wysokiej jakości wrażenia z jazdy.

Nazwa Korando e-Motion łączy „e” elektryczności z siłą napędową „ruchu”, a także emanuje uczuciem emocji, którego klienci doświadczają podczas prowadzenia samochodu, z którym mają kontakt. Nazwa była wynikiem konkursu przeprowadzonego w firmie i w porozumieniu z ekspertami marki, aby zapewnić, że podobnie jak Korando, nazwa będzie dobrze sprawdzać się na rynkach zagranicznych.

 

Ze względu na ograniczone dostawy półprzewodników, które mają wpływ na wszystkich producentów, Korando e-Motion trafi do sprzedaży w Europie i Wielkiej Brytanii jeszcze w tym roku w sierpniu.BRABUS 800 XLP SUPERBLACK oparty na modelu Mercedes-AMG G 63
Tuning | 20.01.22

BRABUS 800 XLP SUPERBLACK oparty na modelu Mercedes-AMG G 63

Wraz ze światową premierą ten wyjątkowy pickup, którego cena zaczyna się od 725 900 euro jest definicją nieograniczonej radości. V8 Biturbo, 800 KM.

Premiera Huracán EVO RWD Spyder z wykorzystaniem rzeczywistości rozszerzonej
Premiery | 06.05.20

Premiera Huracán EVO RWD Spyder z wykorzystaniem rzeczywistości rozszerzonej

Automobili Lamborghini jako pierwsza marka motoryzacyjna, która wykorzystuje technologię rzeczywistości rozszerzonej (Augmented Reality - AR) do wirtualnej premiery nowego modelu Huracán EVO RWD Spyder. Premiera 7 maja 2020.

Mercedes-AMG SL Najnowsza edycja ikony marki
Wiadomości | 21.10.21

Mercedes-AMG SL Najnowsza edycja ikony marki

Już za parę dni odbędzie się cyfrowa premiera najnowszej edycji odnowionego roadstera Mercedes-AMG SL. Zobacz pierwsze wideo wnętrza pojazdu i sprawdź datę premiery.