Super Cars | 23.04.20

Bugatti Divo hipersportowy samochód zostanie dostarczony klientom w tym roku

Wyjątkowo wykonany, uderzający charakter, ściśle ograniczony i o zupełnie innych właściwościach jezdnych to całkowicie wyjątkowy projekt: Divo jest naprawdę jednym z najbardziej zapierających dech w piersiach i ekskluzywnych samochodów hiper-sportowych współczesnych czasów. Po rygorystycznym dwuletnim okresie rozwoju pierwsze modele upragnionej małej serii są teraz dostarczane do klientów.


Bugatti Divo hipersportowy samochód zostanie dostarczony klientom w tym roku

Pod względem wzornictwa Divo podąża nową ścieżką - wyraźnie odróżniającą się od Chiron-a, ale wciąż rozpoznawalną jako Bugatti.

Zespół projektantów pod kierownictwem Achima Anscheidta bezkompromisowo skonfigurował bryłę Divo do przyspieszenia bocznego, koncentrując się na optymalnej wydajności aerodynamicznej i termodynamicznej. Obejmują one cieńszą linię boczną i dodatkowe wloty powietrza do chłodzenia hamulca. Niezwykle kompaktowe i lekkie reflektory LED o płaskim świetle wynoszącym zaledwie 35 milimetrów są szczególnie uderzające, podobnie jak bardzo złożone moduły tylnych świateł 3D. Stanowią one część tylnej kratki, która jest częściowo wytwarzana w procesie drukowania 3D i ma specjalne lekkie żebra. W sumie 44 z tych płetw oświetlają się, tworząc system tylnych świateł. We wnętrzu nowe sportowe fotele z wyższymi zagłówkami bocznymi utrzymują pasażerów bezpiecznie w fotelach nawet podczas pokonywania zakrętów przy bardzo dużych prędkościach. Kierownica jest częściowo pokryta Alcantarą i ma powiększone manetki zmiany biegów po obu stronach. Umożliwia to kierowcom ręczną zmianę biegów i jeszcze większą przyjemność z jazdy.Światową premierą zupełnie nowego kompaktowego SUV-a smarta #1
Premiery | 09.04.22

Światową premierą zupełnie nowego kompaktowego SUV-a smarta #1

Nowy design, nowa technologia i nowe podejście do stworzenia miejskiego towarzysza kształtują formę smarta #1.

Face lifting Suzuki Swift Hybrid
Wiadomości | 02.07.20

Face lifting Suzuki Swift Hybrid

Suzuki wprowadza na rynek odświeżoną wersję popularnego miejskiego modelu o sportowym charakterze. Na pokładzie samochodu pojawiło się nowe wyposażenie i systemy bezpieczeństwa, a pod maską pracuje nowoczesny i oszczędny silnik wspomagany układem mild hybrid.

Hybrydowe Lamborghini Revuelto z zamówieniami na dwa lata produkcji
Wiadomości | 28.07.23

Hybrydowe Lamborghini Revuelto z zamówieniami na dwa lata produkcji

Zaledwie kilka miesięcy po oficjalnej premierze Lamborghini Revuelto, osiągnięto już zamówienia, które obejmują ponad dwa lata produkcji.