Tuning | 24.10.20

BMW M4 Competition Coupé ekskluzywna edycja

Ruszyła przedsprzedaż limitowanej do 150 egzemplarzy edycji BMW M4 Competition x Kith z unikalnymi detalami stylistycznymi na zewnątrz i wewnątrz.


BMW M4 Competition Coupé ekskluzywna edycja

Zaledwie kilka tygodni po światowej premierze nowego BMW M4 Competition Coupé BMW M przedstawia edycję specjalną, limitowaną do 150 egzemplarzy, BMW M4 Competition x Kith z unikalnymi detalami wewnątrz i na zewnątrz, stworzonymi we współpracy z renomowaną marką lifestyle’ową Kith. BMW M GmbH wychwytuje trendy z młodej i wpływowej sceny modowej i pozycjonuje się na rosnącym rynku, podobnie jak w przypadku wcześniejszej współpracy ze współczesnym artystą FUTURA 2000. Dla założyciela Kith i entuzjasty BMW, Ronniego Fiega, współpraca ta oznacza podróż sentymentalną. BMW M4 Competition x Kith można zamawiać w przedsprzedaży od 23 października. Jednocześnie Kith oferuje we wszystkich swoich sklepach stacjonarnych oraz online kolekcję 96 ekskluzywnie zaprojektowanych modeli odzieży i akcesoriów.Prowokacyjny nowy crossover INFINITI QX55
Wiadomości | 17.02.21

Prowokacyjny nowy crossover INFINITI QX55

Niestety w Europie go nie kupisz natomiast od kwietnia będzie dostępny u dealerów w Stanach Zjednoczonych.

Nowe Lamborghini Countach LPI 800-4
Premiery | 13.08.21

Nowe Lamborghini Countach LPI 800-4

Futurystyczna limitowana edycja składająca hołd kultowemu statusowi Countacha jako rewolucyjnego łamacza zasad projektowania i technologii, odtworzonego na potrzeby XXI wieku.

Mazda przedstawia koncepcyjny kompaktowy samochód sportowy MAZDA ICONIC SP
Concept Cars | 25.10.23

Mazda przedstawia koncepcyjny kompaktowy samochód sportowy MAZDA ICONIC SP

Nowy typ samochodu sportowego, dostosowany do nowej epoki, zaprezentowany po raz pierwszy na Japan Mobility Show 2023