Tuning | 24.10.20

BMW M4 Competition Coupé ekskluzywna edycja

Ruszyła przedsprzedaż limitowanej do 150 egzemplarzy edycji BMW M4 Competition x Kith z unikalnymi detalami stylistycznymi na zewnątrz i wewnątrz.


BMW M4 Competition Coupé ekskluzywna edycja

Zaledwie kilka tygodni po światowej premierze nowego BMW M4 Competition Coupé BMW M przedstawia edycję specjalną, limitowaną do 150 egzemplarzy, BMW M4 Competition x Kith z unikalnymi detalami wewnątrz i na zewnątrz, stworzonymi we współpracy z renomowaną marką lifestyle’ową Kith. BMW M GmbH wychwytuje trendy z młodej i wpływowej sceny modowej i pozycjonuje się na rosnącym rynku, podobnie jak w przypadku wcześniejszej współpracy ze współczesnym artystą FUTURA 2000. Dla założyciela Kith i entuzjasty BMW, Ronniego Fiega, współpraca ta oznacza podróż sentymentalną. BMW M4 Competition x Kith można zamawiać w przedsprzedaży od 23 października. Jednocześnie Kith oferuje we wszystkich swoich sklepach stacjonarnych oraz online kolekcję 96 ekskluzywnie zaprojektowanych modeli odzieży i akcesoriów.Hyundai przedstawia zupełnie nowy model BAYON
Premiery | 02.03.21

Hyundai przedstawia zupełnie nowy model BAYON

Całkowicie nowy stylowy i elegancki model w nadwoziu typu crossover SUV segmentu B, zaprojektowany specjalnie dla Europy.

McMurtry Spéirling samochód bez ograniczeń
MotorSport | 22.07.21

McMurtry Spéirling samochód bez ograniczeń

To w pełni elektryczny samochód wyścigowy bez ograniczeń, który został zaprojektowany, skonstruowany i zbudowany w Wielkiej Brytanii.

Rewelacyjne wyniki przedsprzedaży Toyoty Yaris Cross
Wiadomości | 10.08.21

Rewelacyjne wyniki przedsprzedaży Toyoty Yaris Cross

W salonach Toyoty nie ma jeszcze dostępnych egzemplarzy demonstracyjnych, mimo to polscy klienci złożyli już 1000 zamówień w ramach oferty przedsprzedażowej.