Tuning | 24.10.20

BMW M4 Competition Coupé ekskluzywna edycja

Ruszyła przedsprzedaż limitowanej do 150 egzemplarzy edycji BMW M4 Competition x Kith z unikalnymi detalami stylistycznymi na zewnątrz i wewnątrz.


BMW M4 Competition Coupé ekskluzywna edycja

Zaledwie kilka tygodni po światowej premierze nowego BMW M4 Competition Coupé BMW M przedstawia edycję specjalną, limitowaną do 150 egzemplarzy, BMW M4 Competition x Kith z unikalnymi detalami wewnątrz i na zewnątrz, stworzonymi we współpracy z renomowaną marką lifestyle’ową Kith. BMW M GmbH wychwytuje trendy z młodej i wpływowej sceny modowej i pozycjonuje się na rosnącym rynku, podobnie jak w przypadku wcześniejszej współpracy ze współczesnym artystą FUTURA 2000. Dla założyciela Kith i entuzjasty BMW, Ronniego Fiega, współpraca ta oznacza podróż sentymentalną. BMW M4 Competition x Kith można zamawiać w przedsprzedaży od 23 października. Jednocześnie Kith oferuje we wszystkich swoich sklepach stacjonarnych oraz online kolekcję 96 ekskluzywnie zaprojektowanych modeli odzieży i akcesoriów.Skoda Kushaq nowy SUV marki na rynek indyjski
Wiadomości | 10.01.21

Skoda Kushaq nowy SUV marki na rynek indyjski

Światowa premiera pierwszego modelu produkcyjnego opartego na platformie MQB-A0-IN opracowanej specjalnie na rynek indyjski planowana jest na marzec 2021 r.

Zupełnie nowy Nissan Frontier debiutuje w USA
Premiery | 05.02.21

Zupełnie nowy Nissan Frontier debiutuje w USA

Nissan zaprezentował dziś zupełnie nową średniej wielkości ciężarówkę, która trafi do sprzedaży w USA tego lata.

Mercedes-Benz IAA MOBILITY 2021
Wiadomości | 22.09.21

Mercedes-Benz IAA MOBILITY 2021

Podczas targów motoryzacyjnych w Monachium stoisko Mercedes-Benz przedstawia Pan Tomasz Mucha z Mercedes-Benz Polska.