Wiadomości | 19.10.20

Całkowicie nowy Nissan Rogue prowadzi odrodzenie oferty Nissana w USA

Zupełnie nowy crossover Nissan Rogue z 2021 roku pojawi się w salonach w całych Stanach Zjednoczonych pod koniec tego miesiąca, w ramach globalnego planu transformacji firmy Nissan NEXT.

Zupełnie nowy crossover Nissan Rogue z 2021 roku pojawi się w salonach w całych Stanach Zjednoczonych pod koniec tego miesiąca, w ramach globalnego planu transformacji firmy Nissan NEXT.

 

W USA Nissan patrzy w przyszłość dzięki nowym, dramatycznym modelom, takim jak nadchodzący SUV Ariya z elektrycznym crossoverem i właśnie zapowiedziany Z Proto. Firma aktualizuje swoją ofertę modeli o nowe, ekscytujące i innowacyjne pojazdy zaprojektowane i skonstruowane tak, aby zachwycać klientów.

 

Całkowicie nowy Rogue jest jednym z najbardziej zaawansowanych SUV-ów Nissana w historii i stanowi jeden z najbardziej wszechstronnych przeprojektowanych modeli w historii firmy. Oprócz odważnego nowego stylu nadwozia i wyrafinowanego, zorientowanego na rodzinę wnętrza, Rogue 2021 ma najbardziej standardowe technologie bezpieczeństwa w swojej klasie. * Jest wyposażony w standard Nissan Safety Shield 360 w całej gamie. Zupełnie nowa platforma samochodu zapewnia dynamikę jazdy na najwyższym poziomie i solidną ochronę pasażerów.

 

Łotrzyk 2021 został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby szerokiego grona rodzin i ich potrzeb, i jest wyposażony w dziesiątki nowych dostępnych technologii Nissana. Mocniejszy 2,5-litrowy 4-cylindrowy silnik DOHC i nowy system kontroli ruchu pojazdu sprawiają, że Rogue prowadzi się bardziej ekscytująco. Nowy ProPILOT Assist z Navi-link pomaga zmniejszyć stres związany z zatłoczonymi dojazdami do pracy lub długą jazdą autostradą. Łącząc ProPILOT Assist z danymi mapy nawigacyjnej, system praktyczny może optymalizować prędkość pojazdu pod kątem zbliżających się zakrętów, skrzyżowań i zjazdów.

 

Wygląd zewnętrzny i wnętrza Rogue 2021 odzwierciedla ducha pojazdu - wszechstronny, zabawny, żądny przygód i zawsze nieuczciwy. Gotowy do przygód wygląd zewnętrzny łączy atletyczną siłę z luksusowym wyglądem. Po raz pierwszy Rogue będzie oferowany w pięciu dwukolorowych kombinacjach kolorów nadwozia.SKODA wyznacza nowe standardy w projektowaniu wnętrz dzięki indywidualnym wyborom stylistycznym ENYAQ iV
Wiadomości | 29.07.20

SKODA wyznacza nowe standardy w projektowaniu wnętrz dzięki indywidualnym wyborom stylistycznym ENYAQ iV

Dzięki ENYAQ iV, który swoją światową premierę obchodzi w Pradze na początku września, ŠKODA otwiera nowe możliwości w aranżacji wnętrz dzięki indywidualnym wyborom stylistycznym. Wideo.

Tył nowej Klasy S Mercedes-Maybach
Premiery | 24.11.20

Tył nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Pierwsza klasa, nawet w drugim rzędzie.

Pierwsze spojrzenie na nowego Nissana Kicks 2021
Wiadomości | 04.12.20

Pierwsze spojrzenie na nowego Nissana Kicks 2021

Trwa odliczanie do debiutu nowego Nissan Kicks w 2021 roku.