Elektryczne | 18.09.20

Znany ze swoich trójkołowców Vanderhall buduje elektryczny samochód terenowy

Vanderhall Navarro to nowy czterokołowy terenowy pojazd przygodowy. W pełni elektryczny.

Trzy koła to za mało? Vanderhall Motor Works jest najbardziej znane z przyjemnych w prowadzeniu trójkołowych autocykli. Teraz firma z siedzibą w Utah przygotowuje się do dodania czwartego modelu do swojej oferty, który nie przypomina niczego, co firma zbudowała wcześniej. Vanderhall Navarro to nowy czterokołowy w pełni elektryczny, terenowy pojazd. Na tę chwilę szczegółów jest niewiele, ale Vanderhall obiecuje, że Navarro „zrewolucjonizuje i stworzy nową kategorię pojazdów przygodowych”.W 25 lat globalna sprzedaż Toyoty Yaris przekroczyła 10 milionów egzemplarzy
Wiadomości | 31.03.23

W 25 lat globalna sprzedaż Toyoty Yaris przekroczyła 10 milionów egzemplarzy

10-milionowy Yaris w wersji GR SPORT zjechał z linii produkcyjnych w fabryce we Francji 30 marca i został dostarczony do klienta mieszkającego w okolicach Paryża.

Gordon Murray Automotive przedstawia T.33 Spider
Premiery | 04.04.23

Gordon Murray Automotive przedstawia T.33 Spider

Nie ma drugiego takiego supersamochodu. Wolnossący silnik Cosworth GMA.2 V12 o mocy 617 KM, manualna skrzynia biegów, napęd na tylne koła i lekka konstrukcja.

Chevrolet pokazał Corvette Z06 GT3.R
MotorSport | 27.01.23

Chevrolet pokazał Corvette Z06 GT3.R

Chevrolet zaprezentował dzisiaj nowy samochód wyścigowy Corvette Z06 GT3.R. Wysokowydajny samochód wyścigowy GT3 przeznaczony dla zespołów klientów.