Premiery | 19.04.21

Światowa premiera nowego hybrydowego Maserati Levante

SUV Maserati, który już zapisał się w historii marki, teraz wkracza w przyszłość, w której wszystkie nowe modele z Trident będą zelektryfikowane.

Hybrydowy SUV, który zachowuje charakterystyczny ryk każdego Maserati.

 

Levante Hybrid łączy 4-cylindrowy, 2-litrowy silnik z 48-woltowym systemem hybrydowym, aby odzyskać energię podczas zwalniania i hamowania. Samochód hybrydowy waży mniej niż odpowiednik 6-cylindrowego silnika (zarówno diesla, jak i benzyny), a przede wszystkim ma jeszcze lepszy rozkład masy, ponieważ akumulator jest umieszczony z tyłu bez uszczerbku dla ładowności i optymalnego równoważenia masy pojazdu. Wszystko zaprojektowane, aby uczynić Levante Hybrid jeszcze bardziej zwinnym i przyjemnym w prowadzeniu.

 

Dzięki maksymalnej mocy 330 KM i momentowi obrotowemu 450 Nm dostarczanemu już od 2250 obr / min, osiągi nowego Levante Hybrid, dostępnego tylko z napędem na wszystkie koła, są imponujące: prędkość maksymalna ponad 240 km / h oraz przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 6 sekund.

 

Pod względem wyglądu, wprowadzona na rynek wersja Levante Hybrid charakteryzuje się nowym metalicznym, trójwarstwowym kolorem o nazwie Azzurro Astro, dostępnym w ramach programu dostosowywania marki, Maserati Fuoriserie.


Levante Hybrid jest połączony dzięki nowemu programowi Maserati Connect. Posiadanie Twojego Maserati przez cały czas podłączonego do sieci pozwala mieć oko na stan samochodu, a Maserati Connect ostrzeże kierowcę o terminie serwisowania, poprawiając obsługę klienta. Za pomocą smartfona lub smartwatcha kierowcy mogą pozostawać w kontakcie ze swoim samochodem za pośrednictwem aplikacji Maserati Connect; jest to również możliwe z domu za pośrednictwem wirtualnego asystenta osobistego (Amazon Alexa i Google Assist).Wreszcie jest! Honda CR-V Hybrid Racer
MotorSport | 01.03.23

Wreszcie jest! Honda CR-V Hybrid Racer

2,2-litrowa, podwójnie turbodoładowana, zelektryfikowana jednostka napędowa i skrzynia biegów Hondy V6 INDYCAR pod nadwoziem Hondy CR-V Hybrid, tworzy laboratorium na kołach.

Bugatti Chiron Super Sport
Super Cars | 08.06.21

Bugatti Chiron Super Sport

Bugatti prezentuje nowy supersportowy samochód, który może pochwalić się wyjątkowym połączeniem komfortu i maksymalnej prędkości.

MINI Electric Pacesetter jedzie na Brooklyn jako oficjalny samochód bezpieczeństwa
Tuning | 09.07.21

MINI Electric Pacesetter jedzie na Brooklyn jako oficjalny samochód bezpieczeństwa

Koncept MINI został zatwierdzony jako oficjalny samochód bezpieczeństwa sezonu 2021 FIA Formuły E.