Premiery | 19.04.21

Światowa premiera nowego hybrydowego Maserati Levante

SUV Maserati, który już zapisał się w historii marki, teraz wkracza w przyszłość, w której wszystkie nowe modele z Trident będą zelektryfikowane.

Hybrydowy SUV, który zachowuje charakterystyczny ryk każdego Maserati.

 

Levante Hybrid łączy 4-cylindrowy, 2-litrowy silnik z 48-woltowym systemem hybrydowym, aby odzyskać energię podczas zwalniania i hamowania. Samochód hybrydowy waży mniej niż odpowiednik 6-cylindrowego silnika (zarówno diesla, jak i benzyny), a przede wszystkim ma jeszcze lepszy rozkład masy, ponieważ akumulator jest umieszczony z tyłu bez uszczerbku dla ładowności i optymalnego równoważenia masy pojazdu. Wszystko zaprojektowane, aby uczynić Levante Hybrid jeszcze bardziej zwinnym i przyjemnym w prowadzeniu.

 

Dzięki maksymalnej mocy 330 KM i momentowi obrotowemu 450 Nm dostarczanemu już od 2250 obr / min, osiągi nowego Levante Hybrid, dostępnego tylko z napędem na wszystkie koła, są imponujące: prędkość maksymalna ponad 240 km / h oraz przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 6 sekund.

 

Pod względem wyglądu, wprowadzona na rynek wersja Levante Hybrid charakteryzuje się nowym metalicznym, trójwarstwowym kolorem o nazwie Azzurro Astro, dostępnym w ramach programu dostosowywania marki, Maserati Fuoriserie.


Levante Hybrid jest połączony dzięki nowemu programowi Maserati Connect. Posiadanie Twojego Maserati przez cały czas podłączonego do sieci pozwala mieć oko na stan samochodu, a Maserati Connect ostrzeże kierowcę o terminie serwisowania, poprawiając obsługę klienta. Za pomocą smartfona lub smartwatcha kierowcy mogą pozostawać w kontakcie ze swoim samochodem za pośrednictwem aplikacji Maserati Connect; jest to również możliwe z domu za pośrednictwem wirtualnego asystenta osobistego (Amazon Alexa i Google Assist).Ford Performance przedstawia BRONCO w ekstremalnej wersji off-road
Tuning | 01.02.21

Ford Performance przedstawia BRONCO w ekstremalnej wersji off-road

Debiut trzech całkowicie nowych ciężarówek wyścigowych z serii Bronco 4400 podczas imprezy terenowej King of the Hammers w Johnson Valley w Kalifornii. Wideo

Powrót do Europy pięciodrzwiowego hatchbacka Mitsubishi COLT nowej generacji
Wiadomości | 05.04.22

Powrót do Europy pięciodrzwiowego hatchbacka Mitsubishi COLT nowej generacji

Mitsubishi poinformowało dziś o powrocie do europejskiego segmentu B, po prawie 10 latach nieobecności, modelu COLT, który wejdzie do sprzedaży jesienią 2023 roku.

CUPRA rozpoczyna produkcję nowego Formentora
Wiadomości | 29.09.20

CUPRA rozpoczyna produkcję nowego Formentora

Pierwszy samochód specjalnie opracowany i zaprojektowany dla CUPRY, który będzie dostępny z szeroką gamą do siedmiu silników, w tym z wersjami hybrydowymi typu plug-in.