Wiadomości | 15.03.21

Zapowiedź całkowicie nowego SUV-a Toyoty

Toyota potwierdziła dzisiaj, że zaprezentuje swojego średniej wielkości elektrycznego SUV-a na zbliżającym się Salonie Samochodowym w Szanghaju.


Zapowiedź całkowicie nowego SUV-a Toyoty

Po raz pierwszy poinformowano o tym podczas niedawnej imprezy Toyota Kenshiki w Europie, SUV będzie oparty na nowej platformie Toyota e-TNGA, która jest bardzo wszechstronna i łatwa do dostosowania do różnych typów produktów.

 

Podstawowa zasada architektury e-TNGA opiera się na założeniu, że kluczowe elementy pozostają stałe, podczas gdy inne są różne. Takie podejście umożliwia zróżnicowanie szerokości, długości, rozstawu osi i wysokości pojazdu.

 

e-TNGA można również zdefiniować z napędem na przednie, tylne lub na cztery koła oraz z szerokim zakresem pojemności akumulatorów i silników elektrycznych, dostosowanych do różnych typów pojazdów i profili użytkowania. Wszechstronność i elastyczność technologii e-TNGA pozwala Toyocie projektować i tworzyć pojazdy, które są nie tylko elektryczne, ale także ekscytujące w prowadzeniu i piękne dla oka.

 

Shanghai Motor Show odbędzie się w dniach 21-28 kwietnia 2021 roku.BMW Digital Key Plus
Wiadomości | 16.01.21

BMW Digital Key Plus

Wygodny i bezpieczny system dostępu do samochodu bez kluczyka z technologią ultraszerokopasmową.

Nowy Opel Mokka. Nowy elektryk zgubił X w nazwie
Wiadomości | 22.04.20

Nowy Opel Mokka. Nowy elektryk zgubił X w nazwie

Nowy Opel Mokka już na drogach. Nadal zakamuflowany, ale gotowy do pierwszych ważnych testów z inżynierami Opla. I jest elektryczny! Opel Mokka drugiej generacji jest zupełnie nowy, a jego nowoczesna technologia, w tym e-power, jest dokładnie testowana, konfigurowana i zatwierdzana przed wprowadzeniem na rynek. Nowa elektryczna Mokka dostępna od początku w sprzedaży jako samochód elektryczny z zasilaniem akumulatorowym. Testowana nadal w pełni zakamuflowana naprawdę ekscytująca.

Używane auto elektryczne, czy to dobry pomysł?
Wiadomości | 22.03.22

Używane auto elektryczne, czy to dobry pomysł?

Najczęstszymi powodami, dla których kierowcy wybierają właśnie ten rodzaj auta są m.in. kwestie ekologiczne, wysoki komfort jazdy oraz znacznie niższe koszty eksploatacji.