Wiadomości | 15.03.21

Zapowiedź całkowicie nowego SUV-a Toyoty

Toyota potwierdziła dzisiaj, że zaprezentuje swojego średniej wielkości elektrycznego SUV-a na zbliżającym się Salonie Samochodowym w Szanghaju.


Zapowiedź całkowicie nowego SUV-a Toyoty

Po raz pierwszy poinformowano o tym podczas niedawnej imprezy Toyota Kenshiki w Europie, SUV będzie oparty na nowej platformie Toyota e-TNGA, która jest bardzo wszechstronna i łatwa do dostosowania do różnych typów produktów.

 

Podstawowa zasada architektury e-TNGA opiera się na założeniu, że kluczowe elementy pozostają stałe, podczas gdy inne są różne. Takie podejście umożliwia zróżnicowanie szerokości, długości, rozstawu osi i wysokości pojazdu.

 

e-TNGA można również zdefiniować z napędem na przednie, tylne lub na cztery koła oraz z szerokim zakresem pojemności akumulatorów i silników elektrycznych, dostosowanych do różnych typów pojazdów i profili użytkowania. Wszechstronność i elastyczność technologii e-TNGA pozwala Toyocie projektować i tworzyć pojazdy, które są nie tylko elektryczne, ale także ekscytujące w prowadzeniu i piękne dla oka.

 

Shanghai Motor Show odbędzie się w dniach 21-28 kwietnia 2021 roku.Nowy Jeep Wrangler przewrócił się podczas ostatnich testów zderzeniowych, nie raz, ale dwa razy
Wiadomości | 08.05.20

Nowy Jeep Wrangler przewrócił się podczas ostatnich testów zderzeniowych, nie raz, ale dwa razy

Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) opublikował nowy filmik pokazujący, jak Jeep Wrangler przechyla się podczas testu zderzenia czołowego po stronie kierowcy - po raz pierwszy tak się stało.

Geneva International Motor Show w Katarze imponuje po 10 dniach ze 180,000 gośćmi!
Wiadomości | 19.10.23

Geneva International Motor Show w Katarze imponuje po 10 dniach ze 180,000 gośćmi!

Geneva Motor Show w Katarze zakończyło się z hukiem! Prawdziwe święto motoryzacji z rekordową liczbą gości i niezapomnianą atmosferą.

Vw Play. Przygotuj się na nową erę łączności, transmisji strumieniowych i usług samochodowych.
Wiadomości | 29.04.20

Vw Play. Przygotuj się na nową erę łączności, transmisji strumieniowych i usług samochodowych.

Live VW Play. Zapraszamy na premierę online prosto z Brazylii. Volkswagen Nivus będzie odgrywał szczególną rolę dla marki. Oprócz tego, że jest pierwszym SUV-em Vw zaprojektowanym w Brazylii z ofertą poniżej T-Crossa, zadebiutuje z nowym centrum multimedialnym VW Play, opracowanym całkowicie w Brazylii. Po pokazaniu zdjęć i szczegółów dotyczących samochodu producent przygotował prezentację online poświęconą wyłącznie systemowi informacyjno-rozrywkowemu, szczegółowo opisując wszystkie jego funkcje.