MotorSport | 05.03.21

Williams Racing prezentuje FW43B

Nowy wygląd zespołu oddaje ducha przeszłości zespołu.

Williams Racing z dumą prezentuje swojego pretendenta do Formuły 1 na rok 2021, Williams Mercedes FW43B, z uderzającą nową barwą na nadchodzący sezon. Nowy wygląd zespołu oddaje ducha przeszłości zespołu, obecną transformację i dążenie do realizacji przyszłych ambicji, gdy zbliża się on do pierwszego pełnego sezonu w amerykańskiej firmie inwestycyjnej Dorilton Capital.

 

Choć ewolucyjny od strony technicznej ze względu na przepisy, stąd oznaczenie FW43B w przeciwieństwie do FW44, samochód z 2021 r. Będzie ścigał się z nową, dramatyczną identyfikacją wizualną, w barwach inspirowanych zwycięskimi samochodami Williamsa z lat 80. i 90. niebieskie, białe i żółte akcenty.

 

Przemawiając po raz pierwszy jako dyrektor generalny Williams Racing, Jost Capito powiedział: „Williams Racing to ikona sportu i zespół, który zyskał reputację sukcesu dzięki czystej determinacji i wytrwałości w połączeniu z innowacjami, pasją i umiejętnościami wyścigowymi oraz absolutna chęć wygrania. Wzloty i upadki są typowe dla każdej długoletniej podróży sportowej marki, a historyczny sukces może być silnym czynnikiem motywującym, ale nie można na nim polegać, aby zdefiniować przyszły sukces we współczesnej erze Formuły 1.

 

„Dlatego stworzyliśmy nowe, świeże malowanie samochodu 2021; taki, który uznaje naszą niesamowitą przeszłość i zachowuje ducha, motywację i motywację, które pozostają u podstaw DNA Williamsa, a jednocześnie spogląda w przyszłość i wyznacza nasze długoterminowe ambicje powrotu na czoło stawki. Chociaż dopiero zaczynamy tę podróż i wciąż jest dużo do zrobienia, cieszymy się, że tempo w dobrym kierunku i nie możemy się doczekać kontynuacji tego postępu na torze w tym sezonie ”.Rolls-Royce Spectre chińska premiera
Super Cars | 19.04.23

Rolls-Royce Spectre chińska premiera

Rolls-Royce Spectre, pierwsze na świecie ultraluksusowe elektryczne super coupe, świętuje swój chiński debiut na targach Auto Shanghai 2023.

Co łączy hiszpański charakter CUPRY i szybkość Audi RS?
Wiadomości | 25.05.23

Co łączy hiszpański charakter CUPRY i szybkość Audi RS?

Wprowadzając na rynek model Formentora VZ5, hiszpański producent połączył siły z Audi, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju pojazd, który dzieli najlepsze cechy tych dwóch marek.

Kustosz skarbów: Bruce Meyer i zwycięzca Le Mans Porsche 935
MotorSport | 02.06.23

Kustosz skarbów: Bruce Meyer i zwycięzca Le Mans Porsche 935

W garażu pełnym legendarnych pojazdów jeden szczególnie się wyróżnia: 800 KM, bez systemów wspomagania, Porsche 935, pierwszy samochód wyścigowy z silnikiem umieszczonym z tyłu.