MotorSport | 05.03.21

Williams Racing prezentuje FW43B

Nowy wygląd zespołu oddaje ducha przeszłości zespołu.

Williams Racing z dumą prezentuje swojego pretendenta do Formuły 1 na rok 2021, Williams Mercedes FW43B, z uderzającą nową barwą na nadchodzący sezon. Nowy wygląd zespołu oddaje ducha przeszłości zespołu, obecną transformację i dążenie do realizacji przyszłych ambicji, gdy zbliża się on do pierwszego pełnego sezonu w amerykańskiej firmie inwestycyjnej Dorilton Capital.

 

Choć ewolucyjny od strony technicznej ze względu na przepisy, stąd oznaczenie FW43B w przeciwieństwie do FW44, samochód z 2021 r. Będzie ścigał się z nową, dramatyczną identyfikacją wizualną, w barwach inspirowanych zwycięskimi samochodami Williamsa z lat 80. i 90. niebieskie, białe i żółte akcenty.

 

Przemawiając po raz pierwszy jako dyrektor generalny Williams Racing, Jost Capito powiedział: „Williams Racing to ikona sportu i zespół, który zyskał reputację sukcesu dzięki czystej determinacji i wytrwałości w połączeniu z innowacjami, pasją i umiejętnościami wyścigowymi oraz absolutna chęć wygrania. Wzloty i upadki są typowe dla każdej długoletniej podróży sportowej marki, a historyczny sukces może być silnym czynnikiem motywującym, ale nie można na nim polegać, aby zdefiniować przyszły sukces we współczesnej erze Formuły 1.

 

„Dlatego stworzyliśmy nowe, świeże malowanie samochodu 2021; taki, który uznaje naszą niesamowitą przeszłość i zachowuje ducha, motywację i motywację, które pozostają u podstaw DNA Williamsa, a jednocześnie spogląda w przyszłość i wyznacza nasze długoterminowe ambicje powrotu na czoło stawki. Chociaż dopiero zaczynamy tę podróż i wciąż jest dużo do zrobienia, cieszymy się, że tempo w dobrym kierunku i nie możemy się doczekać kontynuacji tego postępu na torze w tym sezonie ”.Porsche Motorsport sezon 2019 najciekawsze wydarzenia WIDEO
Wiadomości | 07.05.20

Porsche Motorsport sezon 2019 najciekawsze wydarzenia WIDEO

Porsche Motorsport i kierowca Patrick Long (USA) jako narrator w nowym materiale wideo gdzie przedstawiają najważniejsze wydarzenia z sezonu 2019. Video News. A new video presents the Porsche Motorsport highlights from the 2019 season - with works driver Patrick Long (USA) as narrator. Please watch this story.

Nowa Toyota Hilux 8. generacji w wersji Invincible
Premiery | 04.06.20

Nowa Toyota Hilux 8. generacji w wersji Invincible

Toyota prezentuje nową, odświeżoną wersję Hiluxa 8. generacji, w najwyższej wersji wyposażenia Invincible. Nowy, bardziej prestiżowy wygląd oraz nowy silnik 2.8 l o lepszych osiągach na trasie i w terenie. Również udoskonalony system multimediów z Apple CarPlay oraz Android Auto.

Mercedes-Benz VISION AVTR obsługa pojazdu za pomocą myśli
Concept Cars | 15.09.21

Mercedes-Benz VISION AVTR obsługa pojazdu za pomocą myśli

Na targach IAA MOBILIY w Monachium producent spod znaku trójramiennej gwiazdy po raz pierwszy zapowiada obsługę siłami umysłu jako nowy wymiar interakcji człowieka z samochodem.