MotorSport | 05.03.21

Williams Racing prezentuje FW43B

Nowy wygląd zespołu oddaje ducha przeszłości zespołu.

Williams Racing z dumą prezentuje swojego pretendenta do Formuły 1 na rok 2021, Williams Mercedes FW43B, z uderzającą nową barwą na nadchodzący sezon. Nowy wygląd zespołu oddaje ducha przeszłości zespołu, obecną transformację i dążenie do realizacji przyszłych ambicji, gdy zbliża się on do pierwszego pełnego sezonu w amerykańskiej firmie inwestycyjnej Dorilton Capital.

 

Choć ewolucyjny od strony technicznej ze względu na przepisy, stąd oznaczenie FW43B w przeciwieństwie do FW44, samochód z 2021 r. Będzie ścigał się z nową, dramatyczną identyfikacją wizualną, w barwach inspirowanych zwycięskimi samochodami Williamsa z lat 80. i 90. niebieskie, białe i żółte akcenty.

 

Przemawiając po raz pierwszy jako dyrektor generalny Williams Racing, Jost Capito powiedział: „Williams Racing to ikona sportu i zespół, który zyskał reputację sukcesu dzięki czystej determinacji i wytrwałości w połączeniu z innowacjami, pasją i umiejętnościami wyścigowymi oraz absolutna chęć wygrania. Wzloty i upadki są typowe dla każdej długoletniej podróży sportowej marki, a historyczny sukces może być silnym czynnikiem motywującym, ale nie można na nim polegać, aby zdefiniować przyszły sukces we współczesnej erze Formuły 1.

 

„Dlatego stworzyliśmy nowe, świeże malowanie samochodu 2021; taki, który uznaje naszą niesamowitą przeszłość i zachowuje ducha, motywację i motywację, które pozostają u podstaw DNA Williamsa, a jednocześnie spogląda w przyszłość i wyznacza nasze długoterminowe ambicje powrotu na czoło stawki. Chociaż dopiero zaczynamy tę podróż i wciąż jest dużo do zrobienia, cieszymy się, że tempo w dobrym kierunku i nie możemy się doczekać kontynuacji tego postępu na torze w tym sezonie ”.Continental zaprezentował swój zakrzywiony wyświetlacz Ultrawide
Wiadomości | 10.01.23

Continental zaprezentował swój zakrzywiony wyświetlacz Ultrawide

Continental prezentuje zakrzywiony wyświetlacz z niewidocznym panelem sterowania i innowacyjnymi rozwiązaniami do identyfikacji kierowcy.

CUPRA inicjuje kibicowanie FC Barcelona w meczach przy zamkniętych trybunach
Wiadomości | 15.05.20

CUPRA inicjuje kibicowanie FC Barcelona w meczach przy zamkniętych trybunach

CUPRA podjęła inicjatywę we współpracy z FC Barcelona, która zapewni ciepłą atmosferę kibiców na boisku Camp Nou po powrocie zawodów piłkarskich. Pod hasłem ?Wygrajmy ten mecz razem? oficjalny partner Barçy w branży motoryzacyjnej i mobilności wzywa fanów z całego świata do przesyłania zdjęć dopingujących ich drużynę z domu. Obrazy te, które można przesłać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej CUPRA, będą wyświetlane na ekranach LED rozmieszczonych wokół boiska podczas meczów z zamkniętymi drzwiami na Camp Nou.

Jak powstaje silnik limitowanej CUPRY Formentor VZ5?
Wiadomości | 30.08.23

Jak powstaje silnik limitowanej CUPRY Formentor VZ5?

Pięciocylindrowy silnik modelu CUPRA Formentor VZ5 jest efektem pracy inżynierów, której celem jest zapewnienie maksymalnych osiągów pojazdu. Dziennie powstaje 77 silników.