MotorSport | 05.03.21

Williams Racing prezentuje FW43B

Nowy wygląd zespołu oddaje ducha przeszłości zespołu.

Williams Racing z dumą prezentuje swojego pretendenta do Formuły 1 na rok 2021, Williams Mercedes FW43B, z uderzającą nową barwą na nadchodzący sezon. Nowy wygląd zespołu oddaje ducha przeszłości zespołu, obecną transformację i dążenie do realizacji przyszłych ambicji, gdy zbliża się on do pierwszego pełnego sezonu w amerykańskiej firmie inwestycyjnej Dorilton Capital.

 

Choć ewolucyjny od strony technicznej ze względu na przepisy, stąd oznaczenie FW43B w przeciwieństwie do FW44, samochód z 2021 r. Będzie ścigał się z nową, dramatyczną identyfikacją wizualną, w barwach inspirowanych zwycięskimi samochodami Williamsa z lat 80. i 90. niebieskie, białe i żółte akcenty.

 

Przemawiając po raz pierwszy jako dyrektor generalny Williams Racing, Jost Capito powiedział: „Williams Racing to ikona sportu i zespół, który zyskał reputację sukcesu dzięki czystej determinacji i wytrwałości w połączeniu z innowacjami, pasją i umiejętnościami wyścigowymi oraz absolutna chęć wygrania. Wzloty i upadki są typowe dla każdej długoletniej podróży sportowej marki, a historyczny sukces może być silnym czynnikiem motywującym, ale nie można na nim polegać, aby zdefiniować przyszły sukces we współczesnej erze Formuły 1.

 

„Dlatego stworzyliśmy nowe, świeże malowanie samochodu 2021; taki, który uznaje naszą niesamowitą przeszłość i zachowuje ducha, motywację i motywację, które pozostają u podstaw DNA Williamsa, a jednocześnie spogląda w przyszłość i wyznacza nasze długoterminowe ambicje powrotu na czoło stawki. Chociaż dopiero zaczynamy tę podróż i wciąż jest dużo do zrobienia, cieszymy się, że tempo w dobrym kierunku i nie możemy się doczekać kontynuacji tego postępu na torze w tym sezonie ”.Lexus w przyszłym tygodniu zaprezentuje nowy concept car
Concept Cars | 23.03.21

Lexus w przyszłym tygodniu zaprezentuje nowy concept car

Zapowiedź premiery oraz wizji nowej generacji pojazdów. Wideo.

Najstarsze samochody w Europie jeżdżą po polskich drogach
Wiadomości | 28.09.21

Najstarsze samochody w Europie jeżdżą po polskich drogach

Prawie 38 proc. jeżdżących po polskich drogach samochodów osobowych ma powyżej 20 lat, co jest najwyższym odsetkiem w Unii Europejskiej, wynika z danych Eurostatu.

Infiniti Q60 o mocy 1000KM stworzony specjalnie do driftu
Tuning | 26.04.21

Infiniti Q60 o mocy 1000KM stworzony specjalnie do driftu

Wideo pokazuje mocno zmodyfikowane INFINITI Q60, sprowadzone z Ameryki, aby konkurować na najważniejszych mistrzostwach DRIFTU w Japonii.