Wiadomości | 06.04.20

Wycieczka online po fabryce Audi w Ingolstadt

W ramach internetowego projektu AudiStream, wszyscy zainteresowani mogą zarezerwować wycieczkę online po fabryce i cieszyć się doświadczaniem Audi bez konieczności wychodzenia z domu.


Wycieczka online po fabryce Audi w Ingolstadt

Pomimo pandemii koronawirusa i wstrzymanej produkcji, klienci i fani marki Audi mogą wybrać się na wycieczkę po technicznie zaawansowanych liniach produkcyjnych czterech pierścieni. Wszystko w ramach internetowego projektu AudiStream, gdzie wirtualnie, dla wszystkich zwiedzających, dostępny jest zakład Audi w Ingolstadt. Wszyscy zainteresowani mogą na www.audi.stream zarezerwować wycieczkę online po fabryce i cieszyć się doświadczaniem Audi bez konieczności wychodzenia z domu.

Z powodu pandemii koronawirusa, do odwołania zostały wstrzymane wszelkie wycieczki po fabryce Audi w Ingolstadt. Jednak wszystkim gościom – którzy dotychczas zjeżdżali do miasta, by na żywo zobaczyć procesy produkcyjne samochodu z czterema pierścieniami w logo – Audi proponuje teraz alternatywną formę takich wycieczek: online na AudiStream. Zainteresowani mogą wziąć udział w takiej wycieczce na ekranie swojego komputera lub innego urządzenia mobilnego, nie ruszając się z domu. Doświadczeni przewodnicy wprost ze studia opowiadają podczas takiej wycieczki o procesach produkcyjnych w Ingolstadt. Dzięki materiałom video, uczestnicy mogą się w ten sposób dowiedzieć jak wytarzane są samochody marki Audi. Dodatkowo przewodnicy opowiadają o ciekawych rozwiązaniach technicznych Audi i na żywo odpowiadają na stawiane przez uczestników pytania.

Dzięki wiedzy zdobytej podczas setek oprowadzonych po fabryce Audi w Ingolstadt wycieczek, przewodnicy na podstawie indywidualnych sugestii i zainteresowań internetowych uczestników sami określają trasę takiej niemal 20-minutowej wyprawy online po zakładzie. Uczestnicy już na początku wybierają godzinę rozpoczęcia wycieczki i język przewodnika: niemiecki lub angielski. Wszystko na stronie www.audi.stream. Udział w internetowej wycieczce jest darmowy, a uczestnicy bezpośrednio na stronie mogą sobie rezerwować dogodne dla siebie terminy transmisji.

Audi jest pierwszym na świecie koncernem samochodowym, który oferuje tego typu wycieczki online.

 

Wycieczki online AudiStream w kwietniu 2020 r.

- Środa, 8 kwietnia, godz. od 11.00 do 17.30

- Czwartek, 9 kwietnia, godz. od 13.00 do 19.30

- Środa, 15 kwietnia, godz. od 11.00 do 17.30

- Czwartek, 16 kwietnia, godz. od 13.00 do 19.30

- Środa, 22 kwietnia, godz. od 15.30 do 21.00

- Środa, 29 kwietnia, godz. od 13.00 do 19.30Porsche Taycan trafia do Księgi Rekordów Guinnessa
Elektryczne | 24.11.20

Porsche Taycan trafia do Księgi Rekordów Guinnessa

Najdłuższy drift samochodem elektrycznym na torze Hockenheimring Porsche Experience Center.

Polestar 3 crossover wielkości Porsche Cayenne będzie produkowany w USA
Elektryczne | 16.06.21

Polestar 3 crossover wielkości Porsche Cayenne będzie produkowany w USA

Polestar, spółka zależna Volvo Car, rozpocznie produkcję w pełni elektrycznych pojazdów w USA pod koniec przyszłego roku.

Premiera nowego SUV-a Mercedesa EQE coraz bliżej
Wiadomości | 27.09.22

Premiera nowego SUV-a Mercedesa EQE coraz bliżej

Mercedes-Benz i Mercedes-AMG zaprezentują nowego SUV-a EQE, wszechstronny model EV dla obu marek, który będzie czwartym modelem elektrycznym firmy.