Wiadomości | 27.07.21

SsangYong opublikował projekt swojego SUV-a nowej generacji

Pod nazwą kodową X200, nowy samochód niesie ze sobą nowo stworzoną wizję i filozofię projektową marki, prezentując wartość i przyszły kierunek nowych produktów.


SsangYong opublikował projekt swojego SUV-a nowej generacji

Rzecznik SMC powiedział: „Projekt nowego X200 opiera się na nowej filozofii projektowania SsangYong „Powered by Toughness” i jest kontynuacją naszego niedawno zapowiedzianego samochodu elektrycznego średniej wielkości J100. Dzięki temu nowemu projektowi firma prezentuje swoją nową tożsamość produktu, jednocześnie czerpiąc z odziedziczonych wartości jej autentycznego dziedzictwa”.

 

Przyszłe modele SsangYong, takie jak niedawno pokazany model elektryczny średniej wielkości J100 i nowy X200, będą projektowane pod hasłem „Powered by Toughness” i dziedziczą dziedzictwo oryginalnych Korando i Musso, które są symbolami siły w koreańskiej historii motoryzacji. Dzięki tej filozofii marka nie tylko ugruntuje swoją pozycję jako autentyczna marka SUV-ów, która spełnia potrzeby klientów, ale także będzie wykorzystywać przyjazne dla środowiska układy napędowe, odpowiadając tym samym na największy trend w branży motoryzacyjnej.Całkowicie nowe Renault Rafale
Premiery | 19.06.23

Całkowicie nowe Renault Rafale

Całkowicie nowe Renault Rafale to pierwszy samochód produkcyjny całkowicie zaprojektowany zgodnie z nowym językiem wizualnym, który wprowadził Gilles Vidal jako szef Design Renault.

Rimac Concept_One na nowej wystawie hipersamochodów
Super Cars | 09.12.21

Rimac Concept_One na nowej wystawie hipersamochodów

Pierwszy model produkcyjny Rimac Automobili i pierwszy na świecie elektryczny hipersamochód Concept_One jest częścią nowej wystawy hipersamochodów.

Jeep Wrangler Rubicon 4xe Departure Concept
Tuning | 06.04.23

Jeep Wrangler Rubicon 4xe Departure Concept

Kultowy z odkrytym kokpitem najlepiej sprzedający się i najbardziej wydajny PHEV w Ameryce. Coroczne Wielkanocne Safari Jeepem po pustyni Moab w stanie Utah (USA), edycja 2023.