Wiadomości | 27.07.21

SsangYong opublikował projekt swojego SUV-a nowej generacji

Pod nazwą kodową X200, nowy samochód niesie ze sobą nowo stworzoną wizję i filozofię projektową marki, prezentując wartość i przyszły kierunek nowych produktów.


SsangYong opublikował projekt swojego SUV-a nowej generacji

Rzecznik SMC powiedział: „Projekt nowego X200 opiera się na nowej filozofii projektowania SsangYong „Powered by Toughness” i jest kontynuacją naszego niedawno zapowiedzianego samochodu elektrycznego średniej wielkości J100. Dzięki temu nowemu projektowi firma prezentuje swoją nową tożsamość produktu, jednocześnie czerpiąc z odziedziczonych wartości jej autentycznego dziedzictwa”.

 

Przyszłe modele SsangYong, takie jak niedawno pokazany model elektryczny średniej wielkości J100 i nowy X200, będą projektowane pod hasłem „Powered by Toughness” i dziedziczą dziedzictwo oryginalnych Korando i Musso, które są symbolami siły w koreańskiej historii motoryzacji. Dzięki tej filozofii marka nie tylko ugruntuje swoją pozycję jako autentyczna marka SUV-ów, która spełnia potrzeby klientów, ale także będzie wykorzystywać przyjazne dla środowiska układy napędowe, odpowiadając tym samym na największy trend w branży motoryzacyjnej.Pierwsze MINI „Made in Germany”
Wiadomości | 01.03.23

Pierwsze MINI „Made in Germany”

Przygotowania do uruchomienia produkcji idą pełną parą, wkrótce fabryka BMW w Lipsku rozpocznie produkcję w pełni elektrycznego nowego MINI Countryman.

Całkowicie nowa Honda HR-V
Premiery | 04.04.22

Całkowicie nowa Honda HR-V

Całkowicie nowa Honda HR-V debiutuje z czystym, sportowym i wyrazistym wyglądem zewnętrznym na rok 2023, z odważnym nowym grillem, dłuższą maską i elegancką linią dachu.

AUSTRAL tak będzie się nazywał nowy SUV Renault
Wiadomości | 06.12.21

AUSTRAL tak będzie się nazywał nowy SUV Renault

Austral przywołuje żywiołowość i ciepło południowej półkuli. To nazwa, która zachęca do podróży i jest idealna dla SUV-a.