Wiadomości | 10.02.21

Nissan ulepsza NV300 Combi

Nissan zaprezentował dziś najnowszą aktualizację swojej gamy lekkich samochodów dostawczych.

Nowy układ napędowy w pełni zgodny z normą Euro 6D, ostrzejszy wygląd i szereg nowych technologii zapewniają zwiększony komfort, jednocześnie zapewniając praktyczność.

Aby poprawić komfort kierowcy, kabina NV300 została całkowicie odświeżona. Siedzenia wewnętrzne można skonfigurować na 5, 6, 8 i 9 miejsc, aby zapewnić optymalną wszechstronność, ze składaną i wyjmowaną kanapą dla pasażera oraz składanymi siedzeniami. Zupełnie nowa deska rozdzielcza z satynowymi chromowanymi przyciskami i ciemną karbonową kolorystyką odzwierciedla styl wnętrza samochodu osobowego o ekskluzywnym wyglądzie, a jednocześnie ulepszona pojemność ponad 88 litrów (w tym schowek pod siedzeniem pasażera o pojemności 54 litrów ) zapewnia nowemu NV300 jedną z najlepszych pojemności na rynku.

 

Z zewnątrz nowy NV300 wyróżnia się mocnym i dynamicznym wyglądem dzięki nowej osłonie chłodnicy typu interlock - elementowi stylistycznemu charakterystycznemu dla gamy lekkich samochodów dostawczych Nissana, która została wprowadzona do modelu NV400 w zeszłym roku. Inne ulepszenia zewnętrzne obejmują nową zewnętrzną powierzchnię czołową, wzmocnioną nowymi reflektorami LED i charakterystyczną dla Nissana sygnaturą świateł do jazdy dziennej. Kolejnym ulepszeniem przyczyniającym się do atrakcyjnego wyglądu NV300 są opcjonalne 17-calowe felgi aluminiowe.

 

Ogólnie rzecz biorąc, nowy NV300 odzwierciedla wizerunek Nissana zwinności i niezawodności dzięki połączeniu siły, stabilności i solidności.

 

Nowy NV300 Combi będzie dostępny w sprzedaży w całej Europie od maja 2021 roku.Toyota zaprezentuje w czwartek nowego kompaktowego crossovera
Wiadomości | 07.07.20

Toyota zaprezentuje w czwartek nowego kompaktowego crossovera

Oprócz chwytliwego hasła, Toyota nie ujawniła nic więcej. dyne co wiemy z oficjalnego źródła to, że w czwartek 9 lipca Toyota ma pokazać zupełnie nowego kompaktowego SUV-a, o którym głośno mówi się, że to Toyota Corolla Cross, co potwierdza krótkie wideo opublikowane na oficjalnym kanale Toyota Thailand na YouTube.

McLaren potwierdza nazwę hybrydowego supersamochodu nowej generacji
Super Cars | 23.11.20

McLaren potwierdza nazwę hybrydowego supersamochodu nowej generacji

Nowy model Artura po raz pierwszy przenosi wiedzę McLarena o napędach elektrycznych na seryjnie produkowane supersamochody.

Radical Motorsport przedstawia SR1 XXR najbardziej „radykalną” aktualizację swojego podstawowego samochodu
MotorSport | 27.04.23

Radical Motorsport przedstawia SR1 XXR najbardziej „radykalną” aktualizację swojego podstawowego samochodu

Największy brytyjski producent samochodów wyścigowych, potwierdził dziś najbardziej „radykalną” aktualizację swojego podstawowego modelu SR1, od sześciu lat.