Wiadomości | 10.02.21

Nissan ulepsza NV300 Combi

Nissan zaprezentował dziś najnowszą aktualizację swojej gamy lekkich samochodów dostawczych.

Nowy układ napędowy w pełni zgodny z normą Euro 6D, ostrzejszy wygląd i szereg nowych technologii zapewniają zwiększony komfort, jednocześnie zapewniając praktyczność.

Aby poprawić komfort kierowcy, kabina NV300 została całkowicie odświeżona. Siedzenia wewnętrzne można skonfigurować na 5, 6, 8 i 9 miejsc, aby zapewnić optymalną wszechstronność, ze składaną i wyjmowaną kanapą dla pasażera oraz składanymi siedzeniami. Zupełnie nowa deska rozdzielcza z satynowymi chromowanymi przyciskami i ciemną karbonową kolorystyką odzwierciedla styl wnętrza samochodu osobowego o ekskluzywnym wyglądzie, a jednocześnie ulepszona pojemność ponad 88 litrów (w tym schowek pod siedzeniem pasażera o pojemności 54 litrów ) zapewnia nowemu NV300 jedną z najlepszych pojemności na rynku.

 

Z zewnątrz nowy NV300 wyróżnia się mocnym i dynamicznym wyglądem dzięki nowej osłonie chłodnicy typu interlock - elementowi stylistycznemu charakterystycznemu dla gamy lekkich samochodów dostawczych Nissana, która została wprowadzona do modelu NV400 w zeszłym roku. Inne ulepszenia zewnętrzne obejmują nową zewnętrzną powierzchnię czołową, wzmocnioną nowymi reflektorami LED i charakterystyczną dla Nissana sygnaturą świateł do jazdy dziennej. Kolejnym ulepszeniem przyczyniającym się do atrakcyjnego wyglądu NV300 są opcjonalne 17-calowe felgi aluminiowe.

 

Ogólnie rzecz biorąc, nowy NV300 odzwierciedla wizerunek Nissana zwinności i niezawodności dzięki połączeniu siły, stabilności i solidności.

 

Nowy NV300 Combi będzie dostępny w sprzedaży w całej Europie od maja 2021 roku.Porsche 911 Turbo kwintesencją wyczynowego samochodu sportowego od 45 lat teraz jeszcze lepsze
Super Cars | 16.07.20

Porsche 911 Turbo kwintesencją wyczynowego samochodu sportowego od 45 lat teraz jeszcze lepsze

Porsche 911 Turbo wzorzec od 45 lat, kwintesencja wyczynowego samochodu sportowego w codziennym użytkowaniu. Po wprowadzeniu na rynek 911 Turbo S, następna generacja 911 Turbo Coupé i Cabriolet jest teraz prezentowana - jeszcze mocniejsza, jeszcze szybsza i jeszcze bardziej indywidualna.

Aston Martin Valhalla
Premiery | 15.07.21

Aston Martin Valhalla

Valhalla będzie rewolucyjnym hipersamochodem z silnikiem umieszczonym centralnie, zawierającym koncepcje i technologie zaczerpnięte bezpośrednio z F1.

Sprawdź polskie ceny najmocniejszej sportowej wersji ID.4 GTX
Wiadomości | 01.06.21

Sprawdź polskie ceny najmocniejszej sportowej wersji ID.4 GTX

Volkswagen ID.4 GTX. Dwa elektryczne silniki i napęd na cztery koła. Przyspiesza od 0 do 100 km/h w 6,2 s do prędkości maksymalnej 180 km/h.