Wiadomości | 02.07.20

Wszystko jasne Ford Bronco premiera 13 lipca

Ford Motor Company pokaże zupełnie nowego Forda Bronco w poniedziałek 13 lipca. Premiera odbędzie się za pośrednictwem kanałów Disneya, gdzie trzy niestandardowe 3-minutowe filmy będą emitowane w ABC, ESPN i National Geographic. Później również na żądanie za pomocą platformy VOD Hulu.


Wszystko jasne Ford Bronco premiera 13 lipca

Ford Motor Company pokaże całkowicie nowego Forda Bronco 4x4 w poniedziałek, 13 lipca w Disney Media.

 

„Ford Bronco to ikona, która pobudziła wyobraźnię ludzi i zainspirowała ich do eksploracji najodleglejszych zakątków Ameryki i świata od lat 60. XX wieku” - powiedział Jim Farley, dyrektor operacyjny Forda. „Gdy rozpoczyna się nowa era Bronco, z dumą wykorzystujemy moc epickich poszukiwaczy przygód, takich jak Jimmy Chin i gawędziarze Disneya, aby pomóc ożywić Bronco i zainspirować miliony ludzi do ucieczki w dzicz.”

 

>> TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ <<04.06.2021.>> Bronco Off-Roadeo ekstremalna, pierwsza w swoim rodzaju szkoła jazdy. WIDEO <<

 

Ford początkowo planował zaprezentować całkowicie nową ofertę SUV-ów 4x4 Bronco w czerwcu podczas odświeżonego, inspirowanego outdoorem North American International Auto Show w Detroit. Po tym, jak pandemia wirusa koronawirusa skłoniła organizatorów targów motoryzacyjnych do anulowania pokazu na 2020 r., Zespół Forda ponownie opracował strategię ujawnienia, starając się przyciągnąć jeszcze szerszą publiczność z powodu długo oczekiwanego debiutu Bronco.

 

„W Disney z dumą tworzymy kulturę i wykorzystujemy nasze niezrównane portfolio marek, aby autentycznie i twórczo opowiadać historie w ważnych momentach”, powiedziała Rita Ferro, prezes działu sprzedaży reklam w Disney Advertising. „Dzięki Fordowi zmieniamy wyobrażenie o tym, jak może wyglądać ujawnienie produktu, wykorzystując nasze najlepsze w swojej klasie marki sportowe, rozrywkowe i streamingowe, aby ożywić nową rodzinę Bronco w sposób, który uhonoruje jej dziedzictwo i zapewni widzom niezapomniane wrażenia i doświadczenie."Zupełnie nowa Honda Civic Type R świeżo po testach na torze Suzuka Circuit
Wiadomości | 17.01.22

Zupełnie nowa Honda Civic Type R świeżo po testach na torze Suzuka Circuit

Zobacz prototyp, który jest prezentowany w nowym, pełnym akcji filmie z jazdy testowej.

Cadillac LYRIQ zadebiutuje na targach Auto Shanghai
Wiadomości | 07.04.21

Cadillac LYRIQ zadebiutuje na targach Auto Shanghai

Luksusowa marka przedstawi swój przełomowy samochód pokazowy LYRIQ, po raz pierwszy przed publicznością na targach w Chinach pod koniec miesiąca.

Formuła E i FIA przedstawiają samochód wyścigowy GEN3
MotorSport | 02.12.21

Formuła E i FIA przedstawiają samochód wyścigowy GEN3

Seria wiodących w branży projektów, produkcji i innowacji technologicznych w najszybszym, najlżejszym, najmocniejszym i najbardziej wydajnym samochodzie wyścigowym Formuły E w historii.