Wiadomości | 26.05.20

Wkrótce premiera: nowy Jeep Renegade i Compass 4xe Plug-In Hybrid

Nadchodzi nowy hybrydowy Jeep Renegade oraz Jeep Compass w wersji 4xe Plug-In Hybrid. Już 4 czerwca będziemy świadkami premiery online. Zobacz co nowego przygotowała marka Jeep i odkryj ich naelektryzowane dusze oraz ewolucję legendy, wyposażoną w technologię plug-in zapewniającą dużą wydajność miejską i niskie zużycie paliwa. Jeep 4xe to więcej Jeep-a niż kiedykolwiek. Z informacji podanej przez producenta sprzedaż pojazdów planowana jest na pierwszą połowę 2020 roku.



Land Rover rozwija linię modeli Defender
Wiadomości | 26.04.23

Land Rover rozwija linię modeli Defender

Nowy Defender 130 Outbound zostaje wprowadzony do linii Defender wraz z 500-konnym Defenderem 130 V8 i nowym, inspirowanym dziedzictwem, pakietem County Exterior Pack dla Defendera 110.

Formuła 1 Grand Prix Francji
MotorSport | 17.06.21

Formuła 1 Grand Prix Francji

Mistrzostwa Świata Formuły 1 wracają w ten weekend na torze Paul Ricard w Le Castellet w formie siódmej rundy sezonu.

Pierwszy w historii Ford Mustang GTD, dopuszczony do ruchu ulicznego samochód wyczynowy
Tuning | 29.08.23

Pierwszy w historii Ford Mustang GTD, dopuszczony do ruchu ulicznego samochód wyczynowy

Najbardziej zaawansowany Mustang w historii gotowy do rywalizacji z samochodami o najlepszych osiągach na świecie, limitowana edycja zaprojektowana równolegle z samochodem wyścigowym Mustang GT3.