Wiadomości | 12.08.20

SKODA ENYAQ iV najważniejsze cechy nowego modelu

Światowa premiera ŠKODY ENYAQ iV odbędzie się 1 września w Pradze

ŠKODA zaprezentuje w Pradze swojego pierwszego całkowicie elektrycznego SUV-a 1 września 2020 r. Model ten wyznacza początek nowej ery dla czeskiego producenta samochodów, dlatego też marka robi kolejny krok naprzód w projektowaniu dzięki ENYAQ iV. W pierwszej ŠKODZIE opartej na modułowym zestawie narzędzi do elektryfikacji (MEB) Grupy Volkswagena połączono emocjonujące linie i wyważone, dynamiczne proporcje, oferując przestronne wnętrze i zrównoważone, a jednocześnie przyjemne doznania z jazdy. Karl Neuhold, szef projektowania zewnętrznego w ŠKODA, wyjaśnia w wywiadzie wideo wyjątkowe cechy konstrukcyjne ENYAQ iV.Hipersamochód Czinger 21C lepszy i szybszy od wersji koncepcyjnej
Super Cars | 02.06.21

Hipersamochód Czinger 21C lepszy i szybszy od wersji koncepcyjnej

Amerykański startup z branży hipersamochodów przedstawia specyfikację wersji produkcyjnej swojego pierwszego modelu 21C, który pojawi się w 2023 r.

Całkowicie nowy luksusowy SUV Lincoln Nautilus
Premiery | 19.04.23

Całkowicie nowy luksusowy SUV Lincoln Nautilus

Najnowszy model marki zadebiutował z udoskonaloną stylistyką, dostępnym hybrydowym układem napędowym i nowymi funkcjami łączności, w tym technologią bezdotykowego wspomagania kierowcy.

Renault zaprezentowało swój nowy samochód koncepcyjny Scenic Vision
Concept Cars | 23.05.22

Renault zaprezentowało swój nowy samochód koncepcyjny Scenic Vision

Renault pisze nowy rozdział w swojej historii dzięki innowacyjnemu samochodowi koncepcyjnemu, który jest zarówno pionierski, jak i wizjonerski.