Wiadomości | 09.07.20

Nissan India pokazał pierwsze zdjęcie nowego B-SUV-a

Po raz pierwszy koncepcja nowego B-SUV-a zostanie zaprezentowana światu 16 lipca 2020 r.


Nissan India pokazał pierwsze zdjęcie nowego B-SUV-a

Nissan India zaprezentował dziś reflektory przednie i przedni grill swojej bogatej w technologię i stylowej koncepcji B-SUV-a na rynek indyjski. Po raz pierwszy koncepcja nowego B-SUV-a zostanie zaprezentowana światu 16 lipca 2020 r.

 

Pierwszy kompaktowy SUV firmy na rynek indyjski odzwierciedla Nissan-ness, filozofię mającą na celu wzmocnienie pozycji ludzi poprzez przełomowe produkty i technologie. Kompaktowy B-SUV ma zostać wprowadzony w drugiej połowie roku budżetowego 2020-21.

 

Bazując na światowym dziedzictwie SUV-ów Nissana i zaawansowanej technologii, nowy kompaktowy SUV został zaprojektowany na jutrzejszą podróż jako bogata w funkcje oferta premium ze stylowym wyglądem zapewniającym mocną i dynamiczną prezentację na drodze. Nowy SUV Nissana wykorzystuje najnowsze technologie w ramach inteligentnej mobilności Nissana, wizji firmy dotyczącej sposobu napędzania, prowadzenia i integracji pojazdów w społeczeństwie.

 

B-SUV jest świadectwem globalnego ducha SUV DNA nieustannej innowacji i japońskiej inżynierii, bazując na kultowych modelach Nissana, takich jak Patrol, Pathfinder, Armada, X-Trail, Juke, Qashqai i KICKS.Ładowanie pojazdów elektrycznych tak szybkie, jak tankowanie benzyny?
Elektryczne | 23.11.21

Ładowanie pojazdów elektrycznych tak szybkie, jak tankowanie benzyny?

Naukowcy Forda i Uniwersytetu Purdue pracują wspólnie nad patentem przewodu, który może zapewnić, że ładowanie pojazdów elektrycznych stanie się prostsze i znacznie szybsze.

TOYOTA GAZOO Racing prezentuje hipersamochód GR010 HYBRID
MotorSport | 15.01.21

TOYOTA GAZOO Racing prezentuje hipersamochód GR010 HYBRID

Z którym wkracza w nową erę wyścigów długodystansowych. Od sezonu 2021 zespół będzie startował w FIA WEC.

Premiera rajdowej ikony, nowego Subaru WRX piątej generacji
Premiery | 10.09.21

Premiera rajdowej ikony, nowego Subaru WRX piątej generacji

Subaru of America przedstawił dzisiaj zupełnie nowy model WRX z najbardziej zaawansowanymi funkcjami, wyglądem i wydajnością w swojej prawie 20-letniej historii.