Wiadomości | 09.07.20

Nissan India pokazał pierwsze zdjęcie nowego B-SUV-a

Po raz pierwszy koncepcja nowego B-SUV-a zostanie zaprezentowana światu 16 lipca 2020 r.


Nissan India pokazał pierwsze zdjęcie nowego B-SUV-a

Nissan India zaprezentował dziś reflektory przednie i przedni grill swojej bogatej w technologię i stylowej koncepcji B-SUV-a na rynek indyjski. Po raz pierwszy koncepcja nowego B-SUV-a zostanie zaprezentowana światu 16 lipca 2020 r.

 

Pierwszy kompaktowy SUV firmy na rynek indyjski odzwierciedla Nissan-ness, filozofię mającą na celu wzmocnienie pozycji ludzi poprzez przełomowe produkty i technologie. Kompaktowy B-SUV ma zostać wprowadzony w drugiej połowie roku budżetowego 2020-21.

 

Bazując na światowym dziedzictwie SUV-ów Nissana i zaawansowanej technologii, nowy kompaktowy SUV został zaprojektowany na jutrzejszą podróż jako bogata w funkcje oferta premium ze stylowym wyglądem zapewniającym mocną i dynamiczną prezentację na drodze. Nowy SUV Nissana wykorzystuje najnowsze technologie w ramach inteligentnej mobilności Nissana, wizji firmy dotyczącej sposobu napędzania, prowadzenia i integracji pojazdów w społeczeństwie.

 

B-SUV jest świadectwem globalnego ducha SUV DNA nieustannej innowacji i japońskiej inżynierii, bazując na kultowych modelach Nissana, takich jak Patrol, Pathfinder, Armada, X-Trail, Juke, Qashqai i KICKS.Battista, najszybszy na świecie samochód dopuszczony do ruchu drogowego
Super Cars | 10.03.23

Battista, najszybszy na świecie samochód dopuszczony do ruchu drogowego

W pełni elektryczny Battista firmy Automobili Pininfarina zapewnił sobie pozycję najszybszego na świecie, który ukończył sprinty na jedną czwartą i jedną drugą mili.

Całkiem nowy zelektryfikowany model Hondy HR-V
Wiadomości | 19.01.21

Całkiem nowy zelektryfikowany model Hondy HR-V

Popularny mały SUV z dwusilnikowym napędem hybrydowym w standardzie.

Ferrari Daytona SP3 najpiękniejszy supersamochód
Super Cars | 04.02.22

Ferrari Daytona SP3 najpiękniejszy supersamochód

Ten limitowany model otrzymał główną nagrodę jako Most Beautiful Supercar 2022 przez jury ekspertów podczas 37. Paris Festival Automobile International.