Premiery | 09.07.21

Światowa premiera Genesis G70 Shooting Brake

Podczas Goodwood Festival of Speed, międzynarodowy festiwal samochodowy, Genesis pokaże premierę swojego strategicznego modelu na rynek europejski.

Goodwood Festival of Speed ??to jeden z najbardziej oczekiwanych corocznych festiwali motoryzacyjnych w Wielkiej Brytanii, który co roku odwiedza ponad 200 000 osób. Oferuje różnorodne atrakcje, wystawiając rzadkie klasyczne samochody z różnych epok, najnowsze supersamochody, samochody wyścigowe F1 i WRC.


G70 Shooting Brake oparty jest na nowym sedanie G70 pokazanym w zeszłym roku, dodając element praktyczności dzięki zwiększonej przestrzeni bagażnika. Podkreśla atletyczny aspekt równowagi „Athletic Elegance”, która jest tożsamością projektową Genesis. G70 Shooting Brake już zwrócił uwagę świata swoim nowym projektem w maju, kiedy Genesis opublikował zdjęcia samochodu.


Genesis zaprezentuje pięć modeli ze swojej oferty na tegorocznym Goodwood Festival, z których wszystkie zostaną wprowadzone do Europy, w tym G70 Shooting Brake, G80, GV80, G70 i GV70. Będzie również gospodarzem europejskiego debiutu Genesis X Concept, samochodu koncepcyjnego coupe GT (Gran Turismo) z napędem elektrycznym.


Genesis organizuje wydarzenie, w którym każdy z modeli z całego składu podjeżdża po stromym podjeździe pod górę, co jest wyjątkowym wydarzeniem na imprezie Goodwood. Będzie to pierwszy raz w historii, kiedy jedna marka motoryzacyjna zrobiła to na Goodwood Festival.


Genesis rozpoczęła sprzedaż w Europie w lipcu. Otwarto zamówienia na luksusowy sedan G80 i luksusowy flagowy SUV GV80, a po nich nastąpi sprzedaż luksusowego sportowego sedana G70 i luksusowego SUV-a średniej wielkości GV70. Jeszcze w tym roku Genesis planuje wypuścić G70 Shooting Brake, aby pokazać swoje zaangażowanie w Europie, a także wprowadzić Electrified G80, jeszcze bardziej wzmacniając pozycję marki.Honda opracowuje obecnie trzy modele koncepcyjne serii e:N
Concept Cars | 14.10.21

Honda opracowuje obecnie trzy modele koncepcyjne serii e:N

Honda zorganizowała wirtualną konferencję prasową podczas której miała miejsce światowa premiera trzech pojazdów elektrycznych w wersji COUPE, SUV i GT.

MINI Cooper S Countryman ALL4 Uncharted Edition
Tuning | 30.05.23

MINI Cooper S Countryman ALL4 Uncharted Edition

Edycja Uncharted podkreśla ekskluzywne cechy i w połączeniu z napędem na wszystkie koła gwarantuje przyjemność z jazdy w każdym terenie.

Rezvani BEAST, zupełnie nowy, całkowicie amerykański supersamochód
Premiery | 14.02.24

Rezvani BEAST, zupełnie nowy, całkowicie amerykański supersamochód

Bestia jest wykonana z lekkiego korpusu z włókna węglowego klasy lotniczej i napędzana jest silnikiem V8 z podwójnym turbodoładowaniem o mocy 1000 KM, co czyni ją godną tej nazwy.