Premiery | 09.07.21

Światowa premiera Genesis G70 Shooting Brake

Podczas Goodwood Festival of Speed, międzynarodowy festiwal samochodowy, Genesis pokaże premierę swojego strategicznego modelu na rynek europejski.

Goodwood Festival of Speed ??to jeden z najbardziej oczekiwanych corocznych festiwali motoryzacyjnych w Wielkiej Brytanii, który co roku odwiedza ponad 200 000 osób. Oferuje różnorodne atrakcje, wystawiając rzadkie klasyczne samochody z różnych epok, najnowsze supersamochody, samochody wyścigowe F1 i WRC.


G70 Shooting Brake oparty jest na nowym sedanie G70 pokazanym w zeszłym roku, dodając element praktyczności dzięki zwiększonej przestrzeni bagażnika. Podkreśla atletyczny aspekt równowagi „Athletic Elegance”, która jest tożsamością projektową Genesis. G70 Shooting Brake już zwrócił uwagę świata swoim nowym projektem w maju, kiedy Genesis opublikował zdjęcia samochodu.


Genesis zaprezentuje pięć modeli ze swojej oferty na tegorocznym Goodwood Festival, z których wszystkie zostaną wprowadzone do Europy, w tym G70 Shooting Brake, G80, GV80, G70 i GV70. Będzie również gospodarzem europejskiego debiutu Genesis X Concept, samochodu koncepcyjnego coupe GT (Gran Turismo) z napędem elektrycznym.


Genesis organizuje wydarzenie, w którym każdy z modeli z całego składu podjeżdża po stromym podjeździe pod górę, co jest wyjątkowym wydarzeniem na imprezie Goodwood. Będzie to pierwszy raz w historii, kiedy jedna marka motoryzacyjna zrobiła to na Goodwood Festival.


Genesis rozpoczęła sprzedaż w Europie w lipcu. Otwarto zamówienia na luksusowy sedan G80 i luksusowy flagowy SUV GV80, a po nich nastąpi sprzedaż luksusowego sportowego sedana G70 i luksusowego SUV-a średniej wielkości GV70. Jeszcze w tym roku Genesis planuje wypuścić G70 Shooting Brake, aby pokazać swoje zaangażowanie w Europie, a także wprowadzić Electrified G80, jeszcze bardziej wzmacniając pozycję marki.Wyjątkowy Mercedes-AMG GT Black Series
Super Cars | 28.04.21

Wyjątkowy Mercedes-AMG GT Black Series

AMG Brand Center w Gdańsku prezentowany jest limitowany Mercedes-AMG GT Black Series wyposażony w najmocniejszy seryjny silnik AMG V8 w historii o mocy 730 KM.

Światowa premiera nowej Klasy S Mercedes-Maybach
Premiery | 25.11.20

Światowa premiera nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Luksusowy model, który od wprowadzenia na rynek w 2015 roku na całym świecie dostarczono w około 60 000 egzemplarzy.

Światowa premiera nowego kompaktowego sportowego sedana Lexus IS
Premiery | 01.06.20

Światowa premiera nowego kompaktowego sportowego sedana Lexus IS