Premiery | 09.07.21

Światowa premiera Genesis G70 Shooting Brake

Podczas Goodwood Festival of Speed, międzynarodowy festiwal samochodowy, Genesis pokaże premierę swojego strategicznego modelu na rynek europejski.

Goodwood Festival of Speed ??to jeden z najbardziej oczekiwanych corocznych festiwali motoryzacyjnych w Wielkiej Brytanii, który co roku odwiedza ponad 200 000 osób. Oferuje różnorodne atrakcje, wystawiając rzadkie klasyczne samochody z różnych epok, najnowsze supersamochody, samochody wyścigowe F1 i WRC.


G70 Shooting Brake oparty jest na nowym sedanie G70 pokazanym w zeszłym roku, dodając element praktyczności dzięki zwiększonej przestrzeni bagażnika. Podkreśla atletyczny aspekt równowagi „Athletic Elegance”, która jest tożsamością projektową Genesis. G70 Shooting Brake już zwrócił uwagę świata swoim nowym projektem w maju, kiedy Genesis opublikował zdjęcia samochodu.


Genesis zaprezentuje pięć modeli ze swojej oferty na tegorocznym Goodwood Festival, z których wszystkie zostaną wprowadzone do Europy, w tym G70 Shooting Brake, G80, GV80, G70 i GV70. Będzie również gospodarzem europejskiego debiutu Genesis X Concept, samochodu koncepcyjnego coupe GT (Gran Turismo) z napędem elektrycznym.


Genesis organizuje wydarzenie, w którym każdy z modeli z całego składu podjeżdża po stromym podjeździe pod górę, co jest wyjątkowym wydarzeniem na imprezie Goodwood. Będzie to pierwszy raz w historii, kiedy jedna marka motoryzacyjna zrobiła to na Goodwood Festival.


Genesis rozpoczęła sprzedaż w Europie w lipcu. Otwarto zamówienia na luksusowy sedan G80 i luksusowy flagowy SUV GV80, a po nich nastąpi sprzedaż luksusowego sportowego sedana G70 i luksusowego SUV-a średniej wielkości GV70. Jeszcze w tym roku Genesis planuje wypuścić G70 Shooting Brake, aby pokazać swoje zaangażowanie w Europie, a także wprowadzić Electrified G80, jeszcze bardziej wzmacniając pozycję marki.Wkrótce premiera: nowy Jeep Renegade i Compass 4xe Plug-In Hybrid
Wiadomości | 26.05.20

Wkrótce premiera: nowy Jeep Renegade i Compass 4xe Plug-In Hybrid

Nadchodzi nowy hybrydowy Jeep Renegade oraz Jeep Compass w wersji 4xe Plug-In Hybrid. Już 4 czerwca będziemy świadkami premiery online. Zobacz co nowego przygotowała marka Jeep i odkryj ich naelektryzowane dusze oraz ewolucję legendy, wyposażoną w technologię plug-in zapewniającą dużą wydajność miejską i niskie zużycie paliwa. Jeep 4xe to więcej Jeep-a niż kiedykolwiek. Z informacji podanej przez producenta sprzedaż pojazdów planowana jest na pierwszą połowę 2020 roku.

Maksymalnie 25 sztuk specjalnej edycji Polestar 1
Tuning | 20.04.21

Maksymalnie 25 sztuk specjalnej edycji Polestar 1

Elektryczna hybryda ma lekki korpus wykonany z polimeru wzmocnionego włóknem węglowym, dwa tylne silniki elektryczne z łączną mocą 619 KM.

Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa jazdy
Wiadomości | 19.10.21

Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa jazdy

W tym roku Ford Polska kontynuuje program bezpłatnych szkoleń dla młodych kierowców. Ford Driving Skills For Life przeszkolono już ponad 3000 osób.