Concept Cars | 12.11.21

Kia prezentuje Concept EV9

Concept EV9 zdradza, jak będzie wyglądać kolejny elektryczny SUV Kia, który zadebiutuje w listopadzie podczas Salonu Samochodowego AutoMobility w Los Angeles.


Kia prezentuje Concept EV9

Kia zaprezentowała dziś pierwsze oficjalne zdjęcia Kia Concept EV9, całkowicie elektrycznego SUV-a koncepcyjnego, który ucieleśnia zobowiązanie firmy do zostania dostawcą zrównoważonych rozwiązań w zakresie mobilności.


Po wprowadzeniu na rynek EV6, Kia Concept EV9 jest intrygującym spojrzeniem w przyszłość całkowicie elektrycznego SUV-a, łącząc progresywną stylistykę, najnowocześniejszą technologię i zaawansowany, całkowicie elektryczny układ napędowy w jednym pionierskim pakiecie.


Pierwsze wizualizacje koncepcyjnego SUV-a pokazują ultranowoczesny wygląd zewnętrzny, którego schematy wskazują na współczesne podejście do rekreacji, które wysuwa się na pierwszy plan dzięki pionowej i sprawnej postawie stylistycznej.

 
Renderingi ilustrują wysoce koncepcyjną kabinę, która została dopracowana, aby zapewnić kierowcy i pasażerom lekką, elastyczną i adaptacyjną przestrzeń wewnętrzną w miarę rozwoju podróży. Oszałamiający, interaktywny, ultraszeroki wyświetlacz i radykalnie nowe podejście do tradycyjnej kierownicy to tylko dwie spośród wyróżniających się cech wnętrza.
 

Zdjęcia poglądowe Kia Concept EV9 zostały ujawnione przed AutoMobility LA, które rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Kia zaprezentuje swoją całkowicie nową, elektryzującą wersję SUV-a 17 listopada w LA Convention Center.Mitsubishi Motors ujawnia projekt zupełnie nowego modelu Outlander PHEV
Wiadomości | 18.10.21

Mitsubishi Motors ujawnia projekt zupełnie nowego modelu Outlander PHEV

Światowa premiera zupełnie nowego Outlandera PHEV odbędzie się 28 października i będzie transmitowany na żywo on line.

CUPRA Born, poznaliśmy polskie ceny
Elektryczne | 27.10.21

CUPRA Born, poznaliśmy polskie ceny

Nowa bezemisyjna CUPRA mocno wyróżnia się spośród innych samochodów w tym segmencie. Born to przede wszystkim ekspresyjny, wyrazisty design rodem z Barcelony.

CUPRA Formentor VZ5 z silnikiem o mocy 390 KM
Tuning | 22.02.21

CUPRA Formentor VZ5 z silnikiem o mocy 390 KM

W ramach obchodów 3. rocznicy powstania hiszpańska marka przedstawia limitowaną wersję swojego autorskiego CUV-a.