Concept Cars | 12.11.21

Kia prezentuje Concept EV9

Concept EV9 zdradza, jak będzie wyglądać kolejny elektryczny SUV Kia, który zadebiutuje w listopadzie podczas Salonu Samochodowego AutoMobility w Los Angeles.


Kia prezentuje Concept EV9

Kia zaprezentowała dziś pierwsze oficjalne zdjęcia Kia Concept EV9, całkowicie elektrycznego SUV-a koncepcyjnego, który ucieleśnia zobowiązanie firmy do zostania dostawcą zrównoważonych rozwiązań w zakresie mobilności.


Po wprowadzeniu na rynek EV6, Kia Concept EV9 jest intrygującym spojrzeniem w przyszłość całkowicie elektrycznego SUV-a, łącząc progresywną stylistykę, najnowocześniejszą technologię i zaawansowany, całkowicie elektryczny układ napędowy w jednym pionierskim pakiecie.


Pierwsze wizualizacje koncepcyjnego SUV-a pokazują ultranowoczesny wygląd zewnętrzny, którego schematy wskazują na współczesne podejście do rekreacji, które wysuwa się na pierwszy plan dzięki pionowej i sprawnej postawie stylistycznej.

 
Renderingi ilustrują wysoce koncepcyjną kabinę, która została dopracowana, aby zapewnić kierowcy i pasażerom lekką, elastyczną i adaptacyjną przestrzeń wewnętrzną w miarę rozwoju podróży. Oszałamiający, interaktywny, ultraszeroki wyświetlacz i radykalnie nowe podejście do tradycyjnej kierownicy to tylko dwie spośród wyróżniających się cech wnętrza.
 

Zdjęcia poglądowe Kia Concept EV9 zostały ujawnione przed AutoMobility LA, które rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Kia zaprezentuje swoją całkowicie nową, elektryzującą wersję SUV-a 17 listopada w LA Convention Center.Porsche 718 Spyder RS szczytowy model marki z silnikiem umieszczonym centralnie
Wiadomości | 10.05.23

Porsche 718 Spyder RS szczytowy model marki z silnikiem umieszczonym centralnie

Trzydzieści lat po prezentacji samochodu koncepcyjnego Boxster, Porsche wprowadza na rynek najmocniejszą jak dotąd wersję popularnego roadstera z silnikiem umieszczonym centralnie.

Wkrótce może pojawić się aż 160 nowych modeli samochodów elektrycznych
Wiadomości | 05.06.23

Wkrótce może pojawić się aż 160 nowych modeli samochodów elektrycznych

Według szacunków do 2030 roku udział samochodów elektrycznych w całkowitej sprzedaży nowych pojazdów w Europie wyniesie 24%.

Premiera Volkswagena ID. LIFE concept na Targach Motoryzacyjnych IAA Mobility w Monachium
Concept Cars | 10.09.21

Premiera Volkswagena ID. LIFE concept na Targach Motoryzacyjnych IAA Mobility w Monachium

Volkswagen prezentuje kompaktowy crossover koncepcyjny i obiecuje poszerzyć portfolio małych samochodów elektrycznych już od 2025 r.