Concept Cars | 12.11.21

Kia prezentuje Concept EV9

Concept EV9 zdradza, jak będzie wyglądać kolejny elektryczny SUV Kia, który zadebiutuje w listopadzie podczas Salonu Samochodowego AutoMobility w Los Angeles.


Kia prezentuje Concept EV9

Kia zaprezentowała dziś pierwsze oficjalne zdjęcia Kia Concept EV9, całkowicie elektrycznego SUV-a koncepcyjnego, który ucieleśnia zobowiązanie firmy do zostania dostawcą zrównoważonych rozwiązań w zakresie mobilności.


Po wprowadzeniu na rynek EV6, Kia Concept EV9 jest intrygującym spojrzeniem w przyszłość całkowicie elektrycznego SUV-a, łącząc progresywną stylistykę, najnowocześniejszą technologię i zaawansowany, całkowicie elektryczny układ napędowy w jednym pionierskim pakiecie.


Pierwsze wizualizacje koncepcyjnego SUV-a pokazują ultranowoczesny wygląd zewnętrzny, którego schematy wskazują na współczesne podejście do rekreacji, które wysuwa się na pierwszy plan dzięki pionowej i sprawnej postawie stylistycznej.

 
Renderingi ilustrują wysoce koncepcyjną kabinę, która została dopracowana, aby zapewnić kierowcy i pasażerom lekką, elastyczną i adaptacyjną przestrzeń wewnętrzną w miarę rozwoju podróży. Oszałamiający, interaktywny, ultraszeroki wyświetlacz i radykalnie nowe podejście do tradycyjnej kierownicy to tylko dwie spośród wyróżniających się cech wnętrza.
 

Zdjęcia poglądowe Kia Concept EV9 zostały ujawnione przed AutoMobility LA, które rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Kia zaprezentuje swoją całkowicie nową, elektryzującą wersję SUV-a 17 listopada w LA Convention Center.Opel zaprezentował dziś nowego Grandlanda
Wiadomości | 09.06.21

Opel zaprezentował dziś nowego Grandlanda

Odważna stylistyka, cyfrowy kokpit i zaawansowana technologia, cechy które dotychczas były zarezerwowane dla aut z wyższych segmentów.

Citroen C5 X sedan nowej generacji
Wiadomości | 09.09.21

Citroen C5 X sedan nowej generacji

Citroen powraca do segmentu D z innowacyjnym modelem, połączeniem sedana, kombi i SUV-a.

Zaprezentowano nowego Nissana GT-R w specjalnej limitowanej edycji na rynek japoński
Premiery | 14.09.21

Zaprezentowano nowego Nissana GT-R w specjalnej limitowanej edycji na rynek japoński

Linia modeli obejmuje dwie limitowane wersje, GT-R Premium Edition T-spec i GT-R Track Edition Engineered by NISMO T-spec.