Super Cars | 17.03.22

Wkrótce premiera nowego w pełni elektrycznego hipersamochodu z Austrii

Podczas New York Auto Show, które rozpocznie się w połowie przyszłego miesiąca, firma DEUS Automobiles zaprezentuje swoją koncepcję ultra-limitowanego elektrycznego hipersamochodu.


Wkrótce premiera nowego w pełni elektrycznego hipersamochodu z Austrii

DEUS Automobiles GmbH, założona w Wiedniu w Austrii w 2020 r. ma na celu wyróżnienie się w coraz bardziej konkurencyjnym sektorze hipersamochodów, oferując świeżą i obiektywną wizję oraz innowacyjne koncepcje w zakresie luksusu, osiągów i ekskluzywności.


 
DEUS wpisuje się w koncentrację firmy na 100-procentowej technologii napędu elektrycznego, która będzie napędzać ultra-limitowane, wyczynowe hipersamochody, które DEUS Automobiles stworzy przy wsparciu technicznym Italdesign i Williams Advanced Engineering.


 
Dzięki 50-letniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy w zakresie opracowywania przedseryjnych oraz limitowanych i ultralimitowanych pojazdów produkcyjnych w swojej siedzibie w Turynie we Włoszech, Italdesign zaoferował DEUS Automobiles wsparcie strategiczne i techniczne niezbędne do przygotowania kreatywnych wizji do drogi podczas gry rola umożliwiania i integracji pojawiających się i innowacyjnych technologii motoryzacyjnych. Firma Williams Advanced Engineering zapewniła przełomowe innowacje i możliwości rozwoju produktów, obejmujące zaawansowane technologie akumulatorów i elektryfikacji.


 
DEUS Automobiles jest częścią grupy firm z ponad 30-letnim sukcesem w branżach, od publikacji po opakowania, i jest aktywna w dzisiejszym szerszym ekosystemie mobilności, zaangażowana w eksploracyjne podejście do innowacji produktowych, biznesowych i opartych na współpracy.Cztery rodzaje napędów do wyboru w nowej Skodzie Octavii
Wiadomości | 15.07.20

Cztery rodzaje napędów do wyboru w nowej Skodzie Octavii

Nowa ŠKODA OCTAVIA dostępna będzie na rynku polskim z aż czterema różnymi rodzajami napędów.

Nowe Polo wkrótce premiera online
Wiadomości | 19.04.21

Nowe Polo wkrótce premiera online

Volkswagen Polo jest od 1975 roku najbardziej udanym modelem w swojej klasie. Do tej pory sprzedano około 18 milionów sztuk.

Nazywam się Nivus. Vw Nivus. Już 28 Maja światowa premiera nowego VW prosto z Brazylii
Wiadomości | 22.05.20

Nazywam się Nivus. Vw Nivus. Już 28 Maja światowa premiera nowego VW prosto z Brazylii

( Aktualizacja 28.05.2020. Pełna premiera pod tym linkiem: https://autoshow.media/news/volkswagen-nivus-swiatowa-premiera-nowego-modelu-prosto-z-brazylii ) Już od jakiegoś czasu oddział brazylijski niemieckiego producenta samochodów informował nas na temat nowego SUV-a w całości zaprojektowanego w Brazylii. Wcześniej odbyła się również premiera nowego centrum multimedialnego, które również od podstaw zaprojektowano w Brazylii a swoją premierę będzie miało właśnie w nowym Volkswagenie Nivus. Oczekując premiery proponujemy zobaczyć poniższe wideo na temat powstania nowego systemu multimedialnego: VW Play.