Super Cars | 17.03.22

Wkrótce premiera nowego w pełni elektrycznego hipersamochodu z Austrii

Podczas New York Auto Show, które rozpocznie się w połowie przyszłego miesiąca, firma DEUS Automobiles zaprezentuje swoją koncepcję ultra-limitowanego elektrycznego hipersamochodu.


Wkrótce premiera nowego w pełni elektrycznego hipersamochodu z Austrii

DEUS Automobiles GmbH, założona w Wiedniu w Austrii w 2020 r. ma na celu wyróżnienie się w coraz bardziej konkurencyjnym sektorze hipersamochodów, oferując świeżą i obiektywną wizję oraz innowacyjne koncepcje w zakresie luksusu, osiągów i ekskluzywności.


 
DEUS wpisuje się w koncentrację firmy na 100-procentowej technologii napędu elektrycznego, która będzie napędzać ultra-limitowane, wyczynowe hipersamochody, które DEUS Automobiles stworzy przy wsparciu technicznym Italdesign i Williams Advanced Engineering.


 
Dzięki 50-letniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy w zakresie opracowywania przedseryjnych oraz limitowanych i ultralimitowanych pojazdów produkcyjnych w swojej siedzibie w Turynie we Włoszech, Italdesign zaoferował DEUS Automobiles wsparcie strategiczne i techniczne niezbędne do przygotowania kreatywnych wizji do drogi podczas gry rola umożliwiania i integracji pojawiających się i innowacyjnych technologii motoryzacyjnych. Firma Williams Advanced Engineering zapewniła przełomowe innowacje i możliwości rozwoju produktów, obejmujące zaawansowane technologie akumulatorów i elektryfikacji.


 
DEUS Automobiles jest częścią grupy firm z ponad 30-letnim sukcesem w branżach, od publikacji po opakowania, i jest aktywna w dzisiejszym szerszym ekosystemie mobilności, zaangażowana w eksploracyjne podejście do innowacji produktowych, biznesowych i opartych na współpracy.Tryb Driftu w nowym prototypie Audi RS 3
Tuning | 22.06.21

Tryb Driftu w nowym prototypie Audi RS 3

To pierwszy samochód Audi wyposażony w RS Torque Splitter, który w pełni zmienny sposób rozdziela moment napędowy między tylne koła.

Pewnie nie słyszałeś o Donkervoort holenderskim producencie super sportowych samochodów
Super Cars | 25.06.20

Pewnie nie słyszałeś o Donkervoort holenderskim producencie super sportowych samochodów

Donkervoort Automobielen D8 GTO-JD70 został opracowany jako hołd dla 70. urodzin jego założyciela, Joopa Donkervoorta.

BMW i Vision Circular
Concept Cars | 15.09.21

BMW i Vision Circular

Vision Vehicle to jeden z pięciu różnych pojazdów koncepcyjnych, za pomocą których BMW prezentuje na targach IAA Mobility 2021 sposób, w jaki wyobraża sobie indywidualną mobilność w mieście.