Super Cars | 17.03.22

Wkrótce premiera nowego w pełni elektrycznego hipersamochodu z Austrii

Podczas New York Auto Show, które rozpocznie się w połowie przyszłego miesiąca, firma DEUS Automobiles zaprezentuje swoją koncepcję ultra-limitowanego elektrycznego hipersamochodu.


Wkrótce premiera nowego w pełni elektrycznego hipersamochodu z Austrii

DEUS Automobiles GmbH, założona w Wiedniu w Austrii w 2020 r. ma na celu wyróżnienie się w coraz bardziej konkurencyjnym sektorze hipersamochodów, oferując świeżą i obiektywną wizję oraz innowacyjne koncepcje w zakresie luksusu, osiągów i ekskluzywności.


 
DEUS wpisuje się w koncentrację firmy na 100-procentowej technologii napędu elektrycznego, która będzie napędzać ultra-limitowane, wyczynowe hipersamochody, które DEUS Automobiles stworzy przy wsparciu technicznym Italdesign i Williams Advanced Engineering.


 
Dzięki 50-letniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy w zakresie opracowywania przedseryjnych oraz limitowanych i ultralimitowanych pojazdów produkcyjnych w swojej siedzibie w Turynie we Włoszech, Italdesign zaoferował DEUS Automobiles wsparcie strategiczne i techniczne niezbędne do przygotowania kreatywnych wizji do drogi podczas gry rola umożliwiania i integracji pojawiających się i innowacyjnych technologii motoryzacyjnych. Firma Williams Advanced Engineering zapewniła przełomowe innowacje i możliwości rozwoju produktów, obejmujące zaawansowane technologie akumulatorów i elektryfikacji.


 
DEUS Automobiles jest częścią grupy firm z ponad 30-letnim sukcesem w branżach, od publikacji po opakowania, i jest aktywna w dzisiejszym szerszym ekosystemie mobilności, zaangażowana w eksploracyjne podejście do innowacji produktowych, biznesowych i opartych na współpracy.Podwójne podium dla Peugeot w serii TCR
MotorSport | 08.11.20

Podwójne podium dla Peugeot w serii TCR

Teddy Clairet i Julien Briché pod wrażeniem Peugeota 308 TCR, ponieważ każdy z nich zajął miejsce na podium w ostatniej rundzie European Touring Car Series.

Poznaj Baojun KiWi, czteromiejscowy pojazd elektryczny na rynek chiński
Elektryczne | 31.08.21

Poznaj Baojun KiWi, czteromiejscowy pojazd elektryczny na rynek chiński

Chiński producent samochodów osobowych, minivanów i SUV-ów, Baojun wprowadziła dziś na rynek modny pojazd elektryczny KiWi, który ma zasięg 305 kilometrów.

Jak działa silnik Nissana Z?
Wiadomości | 25.05.23

Jak działa silnik Nissana Z?

Rzuć okiem na wnętrze nowego 3,0-litrowego silnika V-6 twin-turbo VR30DDTT nowego Nissana Z. Rozrząd i synchronizację silnika w prezentacji wideo.