Wiadomości | 27.03.23

Wkrótce premiera nowego smarta #3, podczas Auto Shanghai 2023

Smart ujawnił wstępne szczegóły projektowe i oficjalną nazwę swojego pierwszego w pełni elektryczny SUV-a coupe o sportowym i awangardowym designie.


Wkrótce premiera nowego smarta #3, podczas Auto Shanghai 2023

Stworzony z pasjonującą, muskularną sylwetką, ukształtowaną przez organicznie połączone linie i atletyczne krzywizny, smart #3 charakteryzuje się żywą, a jednocześnie elegancką energią, a jego premiera odbędzie się na targach Auto Shanghai 2023, 18 kwietnia.

 

Inteligentna, w pełni elektryczna marka samochodów klasy premium smart, ujawniła wstępne szczegóły projektu i oficjalną nazwę drugiego modelu wprowadzanego na rynek od czasu odnowienia marki. Nowy smart #3 to w pełni elektryczny SUV coupé o wyjątkowym sportowym i awangardowym designie.

 

Podobnie jak smart #1, stylistyka wnętrza i nadwozia smarta #3 jest dziełem globalnego zespołu projektowego Mercedes-Benz. Prawdziwie oryginalny wygląd zewnętrzny smarta #3, reprezentujący sportową i dynamiczną interpretację „zmysłowego produktu”, charakteryzuje się gładkimi liniami i atletycznymi krzywiznami. Rezultatem jest emocjonalnie kultowy samochód, którego cechą charakterystyczną jest wibrująca energia.

 

Projekt dodatkowo podkreślają liczne detale. Z przodu odchudzone reflektory LED są połączone z mocnym „nosem rekina” i szerokim grillem w kształcie litery A. Po bokach wydatny dach spotyka się z gładką, ciągłą e-linią, która łączy słupki A i C, tworząc elegancką i sportową sylwetkę typu fastback. Duży rozmiar kół dodaje mocnego elementu, podczas gdy czerpane kanały chłodzące nie pozostawiają wątpliwości co do zamierzeń wydajności.

 

Z tyłu szkice przedstawiają smarta #3 z pewną krzywizną stworzoną przez wydatny spojler, słupek C oraz mocny tylny błotnik i zderzak. Wygląd łączy atletyczny wygląd z elementami premium, progresywnie nowoczesnymi, takimi jak tylne światła z pikselowymi elementami.

 

Smart #3 uzupełnia nową gamę produktów po smart #1, który miał już swoją premierę rynkową na pierwszym rynku europejskim, a wkrótce pojawi się na pozostałych rynkach. Dalsze szczegóły dotyczące nowego smarta nr 3 na rynek europejski zostaną podane w późniejszym terminie.Ekscytujący kolor Blazing Carnelian dla coupe Lexusa
Tuning | 31.07.20

Ekscytujący kolor Blazing Carnelian dla coupe Lexusa

Lexus opracował nowy lakier Blazing Carnelian dla modelu LC 2021 z nadwoziem coupe. Nowy kolor nadwozia będzie dostępny wraz z wykończeniem wnętrza w tonacji Manhattan Orange.

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder zjeżdża z linii montażowej
Wiadomości | 14.05.21

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder zjeżdża z linii montażowej

Nowy Nissan Pathfinder pojawi się tego lata w salonach dealerów w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Mitsubishi prezentuje pierwsze zdjęcie zupełnie nowego OUTLANDERA
Wiadomości | 10.12.20

Mitsubishi prezentuje pierwsze zdjęcie zupełnie nowego OUTLANDERA

Outlander nowej generacji zadebiutuje w lutym przyszłego roku, a wkrótce potem na innych rynkach międzynarodowych.