Wiadomości | 27.03.23

Wkrótce premiera nowego smarta #3, podczas Auto Shanghai 2023

Smart ujawnił wstępne szczegóły projektowe i oficjalną nazwę swojego pierwszego w pełni elektryczny SUV-a coupe o sportowym i awangardowym designie.


Wkrótce premiera nowego smarta #3, podczas Auto Shanghai 2023

Stworzony z pasjonującą, muskularną sylwetką, ukształtowaną przez organicznie połączone linie i atletyczne krzywizny, smart #3 charakteryzuje się żywą, a jednocześnie elegancką energią, a jego premiera odbędzie się na targach Auto Shanghai 2023, 18 kwietnia.

 

Inteligentna, w pełni elektryczna marka samochodów klasy premium smart, ujawniła wstępne szczegóły projektu i oficjalną nazwę drugiego modelu wprowadzanego na rynek od czasu odnowienia marki. Nowy smart #3 to w pełni elektryczny SUV coupé o wyjątkowym sportowym i awangardowym designie.

 

Podobnie jak smart #1, stylistyka wnętrza i nadwozia smarta #3 jest dziełem globalnego zespołu projektowego Mercedes-Benz. Prawdziwie oryginalny wygląd zewnętrzny smarta #3, reprezentujący sportową i dynamiczną interpretację „zmysłowego produktu”, charakteryzuje się gładkimi liniami i atletycznymi krzywiznami. Rezultatem jest emocjonalnie kultowy samochód, którego cechą charakterystyczną jest wibrująca energia.

 

Projekt dodatkowo podkreślają liczne detale. Z przodu odchudzone reflektory LED są połączone z mocnym „nosem rekina” i szerokim grillem w kształcie litery A. Po bokach wydatny dach spotyka się z gładką, ciągłą e-linią, która łączy słupki A i C, tworząc elegancką i sportową sylwetkę typu fastback. Duży rozmiar kół dodaje mocnego elementu, podczas gdy czerpane kanały chłodzące nie pozostawiają wątpliwości co do zamierzeń wydajności.

 

Z tyłu szkice przedstawiają smarta #3 z pewną krzywizną stworzoną przez wydatny spojler, słupek C oraz mocny tylny błotnik i zderzak. Wygląd łączy atletyczny wygląd z elementami premium, progresywnie nowoczesnymi, takimi jak tylne światła z pikselowymi elementami.

 

Smart #3 uzupełnia nową gamę produktów po smart #1, który miał już swoją premierę rynkową na pierwszym rynku europejskim, a wkrótce pojawi się na pozostałych rynkach. Dalsze szczegóły dotyczące nowego smarta nr 3 na rynek europejski zostaną podane w późniejszym terminie.Aston Martin DBX 707 najpotężniejszy luksusowy SUV na świecie
Premiery | 01.02.22

Aston Martin DBX 707 najpotężniejszy luksusowy SUV na świecie

Nowy DBX 707 to SUV jak żaden inny. Taki, który wynosi Astona Martina na szczyt segmentu. Unikalny silnik 4,0-litrowy V8 o mocy do 707 KM zwiastuje nową definicję osiągów i przyjemności z jazdy.

Trwa budowa nowej, supernowoczesnej, globalnej centrali Rimac Campus
Wiadomości | 15.11.21

Trwa budowa nowej, supernowoczesnej, globalnej centrali Rimac Campus

Rimac Group, producent hipersamochodów elektrycznych, pokazał postęp prac przy budowie globalnej siedziby firmy o wartości 200 milionów euro.

Alfa Romeo 33 Stradale, powrót legendy
Premiery | 30.08.23

Alfa Romeo 33 Stradale, powrót legendy

Po ponad 50 latach Alfa Romeo powraca do świata samochodów „fuoriserie” (budowanych na zamówienie) z limitowaną serią 33 sprzedanych już egzemplarzy.