Wiadomości | 03.09.22

Wkrótce premiera nowego Forda Mustanga siódmej generacji

Mustang to najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie, od kabrioletu EcoBoost po 5-litrowe coupe V8 GT fastback.


Wkrótce premiera nowego Forda Mustanga siódmej generacji

Przez ponad 58 lat Mustang był synonimem radosnej wolności, a teraz nadszedł czas, aby powitać następną generację Mustanga. Ford zaprasza właścicieli i fanów Mustanga do wzięcia udziału w odliczaniu do The Stampede, całkowicie nowego, globalnego debiutu Mustanga, który odbędzie się 14 września w ramach targów motoryzacyjnych Detroit Auto Show.

 

Na tle Motor City i tysięcy zaproszonych wiernych fanów Mustanga, pracowników Forda i globalnych mediów, The Stampede rozpoczyna kolejny rozdział historii Mustanga.

 

„Mustang to najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie – od kabrioletu EcoBoost po 5-litrowe coupe V8 GT fastback” – powiedział Jim Farley, prezes i dyrektor generalny Ford Motor Company. „Teraz nadszedł czas, aby nowa fala właścicieli, fanów i pracowników powitała kolejny rozdział w dziedzictwie Mustanga – siódme pokolenie, które będzie dla nas najlepsze”.


Na samym początku, gdzie zaczyna się Woodward Avenue, pierwsza utwardzona droga Ameryki, Ford zaprasza fanów Mustanga z całego świata, aby zjechali na Hart Plaza na debiut zupełnie nowego Mustanga siódmej generacji, który odbędzie się 14 września o godzinie 20:00 czasu lokalnego.

 

„Kiedy wpadliśmy na pomysł stworzenia Detroit Auto Show wewnątrz i na zewnątrz, The Stampede było wydarzeniem, które mieliśmy nadzieję i wierzyliśmy, że jest możliwe” – powiedział Rod Alberts, dyrektor wykonawczy Detroit Auto Show. „Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Forda w absolutnie kultowym kamieniu milowym, świętującym dziedzictwo i przyszłość Mustanga, a także globalną branżę mobilności, właśnie tutaj, w Detroit”.

 

Dla fanów Mustanga, którzy nie będą w Detroit, The Stampede będzie transmitowane na żywo na kanałach społecznościowych, w tym na Ford YouTube i na stronie Forda Mustanga na Facebooku.

 

W portalu Auto Show Media dostępna będzie autorska relacja z premiery zaraz po wydarzeniu. Polub naszą stronę na Facebooku oraz kanał Youtube aby nie przegapić najważniejszych informacji.

 

Światowy debiut nowego Forda Mustanga siódmej generacji odbędzie się 14 września o godzinie 20:00 podczas Detroit Auto Show. (EDT) Zapraszamy na relację.Carsharing w Polsce zyskuje na popularności
Wiadomości | 25.05.23

Carsharing w Polsce zyskuje na popularności

Coraz więcej osób rezygnuje z posiadania własnego samochodu na rzecz usługi “auta na kilometry”. Carsharing staje się jedną z najważniejszych usług zmieniającą polski transport.

Audi Online TV
Wiadomości | 04.05.20

Audi Online TV

Audi udostępniło specjalny dodatek do konfiguratora pokazujący w przystępny sposób techniczne szczegóły wybranych modeli Audi. Klienci przed skonfigurowaniem wybranego modelu mogą obejrzeć film na jego temat. Na chwilę obecną mamy do dyspozycji filmy do dwóch modeli, Q7 oraz Q5. Sukcesywnie ilość dostępnych filmów będzie się zwiększać.

Premiera Pagani Huayra R
Super Cars | 22.03.21

Premiera Pagani Huayra R

Najbardziej ekstremalny Hypercar Pagani stworzony wyłącznie do użytku na torze w zaledwie 30 sztukach po 2,6 miliona Euro. Wideo.