Wiadomości | 03.09.22

Wkrótce premiera nowego Forda Mustanga siódmej generacji

Mustang to najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie, od kabrioletu EcoBoost po 5-litrowe coupe V8 GT fastback.


Wkrótce premiera nowego Forda Mustanga siódmej generacji

Przez ponad 58 lat Mustang był synonimem radosnej wolności, a teraz nadszedł czas, aby powitać następną generację Mustanga. Ford zaprasza właścicieli i fanów Mustanga do wzięcia udziału w odliczaniu do The Stampede, całkowicie nowego, globalnego debiutu Mustanga, który odbędzie się 14 września w ramach targów motoryzacyjnych Detroit Auto Show.

 

Na tle Motor City i tysięcy zaproszonych wiernych fanów Mustanga, pracowników Forda i globalnych mediów, The Stampede rozpoczyna kolejny rozdział historii Mustanga.

 

„Mustang to najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie – od kabrioletu EcoBoost po 5-litrowe coupe V8 GT fastback” – powiedział Jim Farley, prezes i dyrektor generalny Ford Motor Company. „Teraz nadszedł czas, aby nowa fala właścicieli, fanów i pracowników powitała kolejny rozdział w dziedzictwie Mustanga – siódme pokolenie, które będzie dla nas najlepsze”.


Na samym początku, gdzie zaczyna się Woodward Avenue, pierwsza utwardzona droga Ameryki, Ford zaprasza fanów Mustanga z całego świata, aby zjechali na Hart Plaza na debiut zupełnie nowego Mustanga siódmej generacji, który odbędzie się 14 września o godzinie 20:00 czasu lokalnego.

 

„Kiedy wpadliśmy na pomysł stworzenia Detroit Auto Show wewnątrz i na zewnątrz, The Stampede było wydarzeniem, które mieliśmy nadzieję i wierzyliśmy, że jest możliwe” – powiedział Rod Alberts, dyrektor wykonawczy Detroit Auto Show. „Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Forda w absolutnie kultowym kamieniu milowym, świętującym dziedzictwo i przyszłość Mustanga, a także globalną branżę mobilności, właśnie tutaj, w Detroit”.

 

Dla fanów Mustanga, którzy nie będą w Detroit, The Stampede będzie transmitowane na żywo na kanałach społecznościowych, w tym na Ford YouTube i na stronie Forda Mustanga na Facebooku.

 

W portalu Auto Show Media dostępna będzie autorska relacja z premiery zaraz po wydarzeniu. Polub naszą stronę na Facebooku oraz kanał Youtube aby nie przegapić najważniejszych informacji.

 

Światowy debiut nowego Forda Mustanga siódmej generacji odbędzie się 14 września o godzinie 20:00 podczas Detroit Auto Show. (EDT) Zapraszamy na relację.Kultowy Ford Bronco wkracza do Europy w ściśle ograniczonej liczbie i w ekstremalnych wariantach
Wiadomości | 15.03.23

Kultowy Ford Bronco wkracza do Europy w ściśle ograniczonej liczbie i w ekstremalnych wariantach

Ford ogłosił dzisiaj, że legendarny, całkowicie amerykański Ford Bronco 4x4 będzie wkrótce po raz pierwszy dostępny do zamówienia na wybranych rynkach europejskich.

Podczas Salonu Samochodowego IAA w Monachium zadebiutuje Volkswagen ID.5 GTX
Elektryczne | 09.08.21

Podczas Salonu Samochodowego IAA w Monachium zadebiutuje Volkswagen ID.5 GTX

To pierwszy w pełni elektryczny SUV coupé Volkswagena. Dzięki płynnym liniom jest elegancki i sportowy.

Nissan rozpoczyna produkcję zupełnie nowego Frontiera
Wiadomości | 16.07.21

Nissan rozpoczyna produkcję zupełnie nowego Frontiera

Całkowicie nowy Frontier pojawi się w salonach dealerów w USA i Kanadzie późnym latem 2021 roku.