Wiadomości | 03.09.22

Wkrótce premiera nowego Forda Mustanga siódmej generacji

Mustang to najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie, od kabrioletu EcoBoost po 5-litrowe coupe V8 GT fastback.


Wkrótce premiera nowego Forda Mustanga siódmej generacji

Przez ponad 58 lat Mustang był synonimem radosnej wolności, a teraz nadszedł czas, aby powitać następną generację Mustanga. Ford zaprasza właścicieli i fanów Mustanga do wzięcia udziału w odliczaniu do The Stampede, całkowicie nowego, globalnego debiutu Mustanga, który odbędzie się 14 września w ramach targów motoryzacyjnych Detroit Auto Show.

 

Na tle Motor City i tysięcy zaproszonych wiernych fanów Mustanga, pracowników Forda i globalnych mediów, The Stampede rozpoczyna kolejny rozdział historii Mustanga.

 

„Mustang to najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie – od kabrioletu EcoBoost po 5-litrowe coupe V8 GT fastback” – powiedział Jim Farley, prezes i dyrektor generalny Ford Motor Company. „Teraz nadszedł czas, aby nowa fala właścicieli, fanów i pracowników powitała kolejny rozdział w dziedzictwie Mustanga – siódme pokolenie, które będzie dla nas najlepsze”.


Na samym początku, gdzie zaczyna się Woodward Avenue, pierwsza utwardzona droga Ameryki, Ford zaprasza fanów Mustanga z całego świata, aby zjechali na Hart Plaza na debiut zupełnie nowego Mustanga siódmej generacji, który odbędzie się 14 września o godzinie 20:00 czasu lokalnego.

 

„Kiedy wpadliśmy na pomysł stworzenia Detroit Auto Show wewnątrz i na zewnątrz, The Stampede było wydarzeniem, które mieliśmy nadzieję i wierzyliśmy, że jest możliwe” – powiedział Rod Alberts, dyrektor wykonawczy Detroit Auto Show. „Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Forda w absolutnie kultowym kamieniu milowym, świętującym dziedzictwo i przyszłość Mustanga, a także globalną branżę mobilności, właśnie tutaj, w Detroit”.

 

Dla fanów Mustanga, którzy nie będą w Detroit, The Stampede będzie transmitowane na żywo na kanałach społecznościowych, w tym na Ford YouTube i na stronie Forda Mustanga na Facebooku.

 

W portalu Auto Show Media dostępna będzie autorska relacja z premiery zaraz po wydarzeniu. Polub naszą stronę na Facebooku oraz kanał Youtube aby nie przegapić najważniejszych informacji.

 

Światowy debiut nowego Forda Mustanga siódmej generacji odbędzie się 14 września o godzinie 20:00 podczas Detroit Auto Show. (EDT) Zapraszamy na relację.Najwyższa możliwa ocena bezpieczeństwa BMW iX według Euro NCAP
Elektryczne | 08.12.21

Najwyższa możliwa ocena bezpieczeństwa BMW iX według Euro NCAP

Eksperci Europejskiego Programu Oceny Nowych Samochodów przyznali BMW iX najwyższą możliwą ocenę pięciu gwiazdek za doskonałą ochroną pasażerów.

Mercedes-Benz Klasa G czyli 400 tysięcy sztuk od 1979 roku
Wiadomości | 04.12.20

Mercedes-Benz Klasa G czyli 400 tysięcy sztuk od 1979 roku

Z linii produkcyjnej w Graz zjechał czerwony Mercedes-Benz G 400 d. Samochód trafi do wieloletniego klienta z Nadrenii.

Ferrari ogłosiło zamiar ścigania się Le Mans Hypercar
MotorSport | 24.02.21

Ferrari ogłosiło zamiar ścigania się Le Mans Hypercar

Ferrari ogłasza rozpoczęcie programu Le Mans Hypercar, w którym od 2023 roku zacznie rywalizację w World Endurance Championship.