Wiadomości | 19.02.21

Wkrótce premiera Gordon Murray T.50

Oczekiwanie na premierę supersamochodu dobiega końca, T.50 wkrótce zostanie pokazane.

(Aktualizacja 22.02.2021. - link do premiery) - Gordon Murray Automotive zaprezentował supersamochód T.50s Niki Lauda

 

Gordon Murray Automotive współpracuje z zespołem Racing Point Formula One, aby zapewnić supersamochodowi T.50 najbardziej zaawansowaną aerodynamikę w historii, jednocześnie ułatwiła dostęp do najnowocześniejszego tunelu aerodynamicznego i szczytu wiedzy w sportach motorowych.

 

Oficjalne zaprezentowanie modelu T.50 odbedzie się podczasz premiery 22.02.2021. 

 

O firmie Gordon Murray Automotive

 

Gordon Murray Automotive tworzy ekskluzywne samochody sportowe o w małych ilościach. Supersamochód T.50 będzie pierwszym modelem marki, budowanym na zamówienie od stycznia 2022 r. Firma jest siostrzaną firmą Gordon Murray Design i po raz pierwszy została przedstawiona szerszej publiczności w listopadzie 2017 roku podczas wystawy: „One Formula”, która uczciła 50-lecie projektowania samochodów przez Murraya.



Całkowicie nowa seria wyścigów stworzona wyłącznie dla Mustanga Dark Horse
MotorSport | 29.07.23

Całkowicie nowa seria wyścigów stworzona wyłącznie dla Mustanga Dark Horse

Seria Mustang Challenge rozpocznie się w 2024 roku, obejmując kalendarz od 10 do 12 wyścigów samochodów sportowych w Ameryce Północnej.

Elektryczny mały kamper Concept EQT Marco Polo, pierwsze informacje
Elektryczne | 03.11.22

Elektryczny mały kamper Concept EQT Marco Polo, pierwsze informacje

Mercedes-Benz zapowiada zbliżający się do wersji produkcyjnej Concept EQT Marco Polo jako w pełni elektryczny mały samochód kempingowy.

Wreszcie jest! Honda CR-V Hybrid Racer
MotorSport | 01.03.23

Wreszcie jest! Honda CR-V Hybrid Racer

2,2-litrowa, podwójnie turbodoładowana, zelektryfikowana jednostka napędowa i skrzynia biegów Hondy V6 INDYCAR pod nadwoziem Hondy CR-V Hybrid, tworzy laboratorium na kołach.