Elektryczne | 15.12.21

Wkrótce Mercedes-Benz zaprezentuje najwydajniejszego Mercedesa w historii model VISION EQXX

W pełni elektryczny model jest częścią programu technologicznego, którego celem jest przełamywanie barier technologicznych.


Wkrótce Mercedes-Benz zaprezentuje najwydajniejszego Mercedesa w historii model VISION EQXX

W poniedziałek 3 stycznia 2022 r. Mercedes-Benz zaprezentuje w pełni elektryczny model VISION EQXX podczas światowej premiery online. Prototyp badawczy zdefiniowany programowo jest najbardziej wydajnym pojazdem, jaki marka kiedykolwiek zbudowała. Jest to stwierdzenie, które podkreśla nie tylko innowacyjną siłę Mercedes-Benz, ale także jej deklarowany cel: „Lead in Electric” i „Lead in Car Software”. Wielofunkcyjne zespoły programistyczne doprowadziły VISION EQXX do realizacji w rekordowym czasie. Członkowie zarządu Ola Källenius i Markus Schäfer, główny projektant Gorden Wagener oraz eksperci z zespołów rozwojowych opiszą pionierskiego ducha i wyjątkową pracę zespołową, która to umożliwiła. Jednocześnie od 5 do 8 stycznia 2022 roku VISION EQXX będzie główną atrakcją stoiska Mercedes-Benz na targach CES 2022 w Las Vegas.


VISION EQXX jest częścią dalekosiężnego programu technologicznego Mercedes-Benz, którego celem jest przełamywanie barier technologicznych i podnoszenie efektywności energetycznej na nowy poziom. Pokazuje korzyści, które są możliwe dzięki przemyśleniu podstaw od podstaw. Obejmuje to postępy we wszystkich elementach najnowocześniejszego elektrycznego układu napędowego, a także zastosowanie lekkiej inżynierii i zrównoważonych materiałów. Wraz z szeregiem inteligentnych środków zwiększających wydajność, w tym zaawansowanego oprogramowania, VISION EQXX pozwala Mercedes-Benz odkrywać nowe granice wydajności.Nowy Peugeot E-RIFTER
Elektryczne | 09.11.23

Nowy Peugeot E-RIFTER

Nowy PEUGEOT E-RIFTER wprowadza nową stylistykę marki, zachowując przy tym swój muskularny, solidny i przyjazny styl, podkreślający jego silną osobowość poszukiwacza przygód.

Toyota bZ4X gotowa do wprowadzenia na rynek europejski
Elektryczne | 31.03.22

Toyota bZ4X gotowa do wprowadzenia na rynek europejski

Nowy bZ4X to połączenie nowoczesnej, zdecydowanej stylistyki oraz przestronnego wnętrza i bagażnika z możliwościami jezdnymi rasowego SUV-a.

Super ekskluzywny Aznom Palladium zadebiutuje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Super Cars | 03.12.21

Super ekskluzywny Aznom Palladium zadebiutuje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

7 grudnia najbardziej wysunięty na północ Emirat, Ras Al Khaimah, będzie gospodarzem ekskluzywnego wydarzenia.