Concept Cars | 02.02.23

Nissan prezentuje koncepcyjny kabriolet Max-Out EV

Dwumiejscowy kabriolet został zaprojektowany tak, aby zapewniać wyzwalające poczucie otwartości, oferując jednocześnie udoskonalone, dynamiczne wrażenia z jazdy.

W ramach inauguracji imprezy Nissan zaprezentował dziś fizyczny model koncepcyjny kabrioletu Max-Out EV. Model był wcześniej pokazywany w formie wirtualnej w ramach wizji Nissan Ambition 2030 ogłoszonej w listopadzie 2021 roku pod szyldem Nissan Futures. Model Max-Out, który będzie prezentowany przez cały czas trwania imprezy, ucieleśnia ambicję Nissana, by wspierać większy dostęp zarówno do zrównoważonej, jak i innowacyjnej mobilności.

 

Stworzony zgodnie z fundamentalną koncepcją jedności z samochodem, dwumiejscowy kabriolet Nissan Max-Out został zaprojektowany tak, aby zapewniać wyzwalające poczucie otwartości, oferując jednocześnie udoskonalone, dynamiczne wrażenia z jazdy. Max-Out pokazuje innowacyjność Nissana w zakresie opracowywania różnorodnej gamy zaawansowanych i efektownych pojazdów, z jasną wizją korzyści, jakie mogą one przynieść zarówno jednostkom, jak i społeczeństwu.

 

Goście mogą zapoznać się z trwającymi od dziesięciu lat inicjatywami firmy w zakresie Vehicle-to-Everything (V2X) i ponownego wykorzystania akumulatorów podczas dwóch dyskusji panelowych, które odbędą się 21 lutego z udziałem ekspertów z Nissana i jego partnerów. Panele te będą dotyczyć tego, w jaki sposób Nissan przewodzi branży dzięki współpracy z partnerami, aby przygotować się na różne wyzwania i możliwości, jakie przyniesie nadchodzące przejście na mobilność elektryczną na dużą skalę.Korea przedstawia pierwszego na świecie nowego MINI Countryman
Premiery | 01.07.20

Korea przedstawia pierwszego na świecie nowego MINI Countryman

Kompaktowy samochód MINI w Korei, po raz pierwszy na świecie zaprezentowano MINI Countryman 24 czerwca na Everland Forest Camp w Yongin.

Nowa Toyota Mirai debiutuje w Polsce
Wiadomości | 05.03.21

Nowa Toyota Mirai debiutuje w Polsce

Toyota prezentuje drugą generację elektrycznej Toyoty Mirai zasilanej wodorem oczyszczającej powietrze (Fuel Cell Electric Vehicle FCEV)

Nowa ŠKODA ENYAQ iV polska premiera
Premiery | 05.11.20

Nowa ŠKODA ENYAQ iV polska premiera

Zapraszamy na polską premierę nowego w pełni elektrycznego modelu Skody ENYAQ iV opartego na modułowej platformie MEB Grupy Volkswagen.