Concept Cars | 02.02.23

Nissan prezentuje koncepcyjny kabriolet Max-Out EV

Dwumiejscowy kabriolet został zaprojektowany tak, aby zapewniać wyzwalające poczucie otwartości, oferując jednocześnie udoskonalone, dynamiczne wrażenia z jazdy.

W ramach inauguracji imprezy Nissan zaprezentował dziś fizyczny model koncepcyjny kabrioletu Max-Out EV. Model był wcześniej pokazywany w formie wirtualnej w ramach wizji Nissan Ambition 2030 ogłoszonej w listopadzie 2021 roku pod szyldem Nissan Futures. Model Max-Out, który będzie prezentowany przez cały czas trwania imprezy, ucieleśnia ambicję Nissana, by wspierać większy dostęp zarówno do zrównoważonej, jak i innowacyjnej mobilności.

 

Stworzony zgodnie z fundamentalną koncepcją jedności z samochodem, dwumiejscowy kabriolet Nissan Max-Out został zaprojektowany tak, aby zapewniać wyzwalające poczucie otwartości, oferując jednocześnie udoskonalone, dynamiczne wrażenia z jazdy. Max-Out pokazuje innowacyjność Nissana w zakresie opracowywania różnorodnej gamy zaawansowanych i efektownych pojazdów, z jasną wizją korzyści, jakie mogą one przynieść zarówno jednostkom, jak i społeczeństwu.

 

Goście mogą zapoznać się z trwającymi od dziesięciu lat inicjatywami firmy w zakresie Vehicle-to-Everything (V2X) i ponownego wykorzystania akumulatorów podczas dwóch dyskusji panelowych, które odbędą się 21 lutego z udziałem ekspertów z Nissana i jego partnerów. Panele te będą dotyczyć tego, w jaki sposób Nissan przewodzi branży dzięki współpracy z partnerami, aby przygotować się na różne wyzwania i możliwości, jakie przyniesie nadchodzące przejście na mobilność elektryczną na dużą skalę.Bentley Mulliner Batur
Super Cars | 10.08.22

Bentley Mulliner Batur

Nowy, ekskluzywny, ręcznie budowany Grand Touring Bentleya zadebiutuje na tegorocznym Monterey Car Week.

Hydrogen to You (H2U) czyli Hyundai promuje technologie wodorowe
Wiadomości | 06.10.20

Hydrogen to You (H2U) czyli Hyundai promuje technologie wodorowe

Hyundai wprowadził globalny program H2U promujący technologie wodorowe, który podkreśla zaangażowanie Hyundaia na rzecz zrównoważonej mobilności dostępnej dla każdego.

Ferrari ogłosiło zamiar ścigania się Le Mans Hypercar
MotorSport | 24.02.21

Ferrari ogłosiło zamiar ścigania się Le Mans Hypercar

Ferrari ogłasza rozpoczęcie programu Le Mans Hypercar, w którym od 2023 roku zacznie rywalizację w World Endurance Championship.