Concept Cars | 02.02.23

Nissan prezentuje koncepcyjny kabriolet Max-Out EV

Dwumiejscowy kabriolet został zaprojektowany tak, aby zapewniać wyzwalające poczucie otwartości, oferując jednocześnie udoskonalone, dynamiczne wrażenia z jazdy.

W ramach inauguracji imprezy Nissan zaprezentował dziś fizyczny model koncepcyjny kabrioletu Max-Out EV. Model był wcześniej pokazywany w formie wirtualnej w ramach wizji Nissan Ambition 2030 ogłoszonej w listopadzie 2021 roku pod szyldem Nissan Futures. Model Max-Out, który będzie prezentowany przez cały czas trwania imprezy, ucieleśnia ambicję Nissana, by wspierać większy dostęp zarówno do zrównoważonej, jak i innowacyjnej mobilności.

 

Stworzony zgodnie z fundamentalną koncepcją jedności z samochodem, dwumiejscowy kabriolet Nissan Max-Out został zaprojektowany tak, aby zapewniać wyzwalające poczucie otwartości, oferując jednocześnie udoskonalone, dynamiczne wrażenia z jazdy. Max-Out pokazuje innowacyjność Nissana w zakresie opracowywania różnorodnej gamy zaawansowanych i efektownych pojazdów, z jasną wizją korzyści, jakie mogą one przynieść zarówno jednostkom, jak i społeczeństwu.

 

Goście mogą zapoznać się z trwającymi od dziesięciu lat inicjatywami firmy w zakresie Vehicle-to-Everything (V2X) i ponownego wykorzystania akumulatorów podczas dwóch dyskusji panelowych, które odbędą się 21 lutego z udziałem ekspertów z Nissana i jego partnerów. Panele te będą dotyczyć tego, w jaki sposób Nissan przewodzi branży dzięki współpracy z partnerami, aby przygotować się na różne wyzwania i możliwości, jakie przyniesie nadchodzące przejście na mobilność elektryczną na dużą skalę.CUPRA w Extreme E
MotorSport | 01.04.21

CUPRA w Extreme E

CUPRA bierze udział w najbardziej ekstremalnych etapach wyścigów na świecie w inauguracyjnym sezonie serii Extreme E.

Zupełnie nowa hybrydowa Toyota Aqua
Premiery | 19.07.21

Zupełnie nowa hybrydowa Toyota Aqua

Nowa generacja modelu połączyła zalety samochodu kompaktowego z wydajnością paliwową i cichą pracą hybrydowego samochodu elektrycznego w przystępnej cenie.

Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC czyli luksus zdefiniowany na nowo
Wiadomości | 20.08.20

Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC czyli luksus zdefiniowany na nowo

Mercedes-Maybach poszerza swoje portfolio o luksusowego SUV-a. GLS 600 4MATIC oferuje podróżującym niepowtarzalne doświadczenie luksusu, przestronną kabinę wykończoną najwyższej próby materiałami, wyśmienite wygłuszenie oraz dwa komfortowe zawieszenia do wyboru.