Wiadomości | 27.01.22

Nowy elektryczny model Nissana, który zastąpi Nissana Micra

Nowy samochód, który ma być produkowany w centrum Renault ElectriCity we Francji, zastąpi kultową Micrę jako pojazd klasy podstawowej w gamie Nissana.

Nissan ogłosił dzisiaj, że na rynki europejskie pojawi się zupełnie nowy kompaktowy samochód elektryczny. Region Europy już teraz odgrywa kluczową rolę w prowadzeniu elektryfikacji w ramach wizji Nissan Ambition 2030. Wkrótce do Europy pojawią się nowe pojazdy i technologie, w tym nowy Nissan Ariya, nowy crossover EV oraz unikalna technologia Nissana e-POWER wraz z nowymi modelami Qashqai i X-Trail.

 

Całkowicie nowy elektryczny samochód kompaktowy jeszcze bardziej ulepszy tę przyszłą gamę. Ogłoszony dzisiaj jako część nowej mapy drogowej Sojuszu 2030, został zaprojektowany przez Nissana oraz skonstruowany i wyprodukowany przez Renault na platformie Alliance CMF B-EV. Platforma ta umożliwia firmom zachowanie unikalnej stylistyki dla swoich produktów, jak pokazano w podglądzie projektu nowego pojazdu.

 

Przyszły kompaktowy EV został ogłoszony w ramach Alliance 2030, wspólnej mapy drogowej ogłoszonej przez Renault, Nissan i Mitsubishi Motors, która koncentruje się na pojazdach elektrycznych i działaniach w zakresie mobilności połączonej.Ekscytująca cyber pomarańcza. Mustang MACH-E GT z nowym kolorem
Wiadomości | 10.06.20

Ekscytująca cyber pomarańcza. Mustang MACH-E GT z nowym kolorem

Kolor lakieru to ważna rzecz dla klientów, którzy kupują Mustanga. Ford wprowadza Mustanga Mach-E GT w kolorze Cyber Orange Metallic - odważny, przyciągający wzrok kolor nadwozia klasy premium zaprojektowany przez ekspertów od kolorów i materiałów firmy dla tych, którzy chcą zwrócić uwagę dwa razy.

2200 KM w hipersamochodzie Tuatara w wersji Striker oraz Aggressor
Super Cars | 28.05.21

2200 KM w hipersamochodzie Tuatara w wersji Striker oraz Aggressor

Poznaj szczegóły dotyczące dwóch wariantów modelu SSC Tuatara, najszybszego samochodu produkcyjnego na świecie.

Limitowana edycja Porsche 911 GT2 RS Clubsport 25
Tuning | 09.08.21

Limitowana edycja Porsche 911 GT2 RS Clubsport 25

Porsche Motorsport świętuje 25-lecie Manthey-Racing GmbH niezwykłym modelem w edycji specjalnej ograniczonej do zaledwie 30 samochodów.