Wiadomości | 27.01.22

Nowy elektryczny model Nissana, który zastąpi Nissana Micra

Nowy samochód, który ma być produkowany w centrum Renault ElectriCity we Francji, zastąpi kultową Micrę jako pojazd klasy podstawowej w gamie Nissana.

Nissan ogłosił dzisiaj, że na rynki europejskie pojawi się zupełnie nowy kompaktowy samochód elektryczny. Region Europy już teraz odgrywa kluczową rolę w prowadzeniu elektryfikacji w ramach wizji Nissan Ambition 2030. Wkrótce do Europy pojawią się nowe pojazdy i technologie, w tym nowy Nissan Ariya, nowy crossover EV oraz unikalna technologia Nissana e-POWER wraz z nowymi modelami Qashqai i X-Trail.

 

Całkowicie nowy elektryczny samochód kompaktowy jeszcze bardziej ulepszy tę przyszłą gamę. Ogłoszony dzisiaj jako część nowej mapy drogowej Sojuszu 2030, został zaprojektowany przez Nissana oraz skonstruowany i wyprodukowany przez Renault na platformie Alliance CMF B-EV. Platforma ta umożliwia firmom zachowanie unikalnej stylistyki dla swoich produktów, jak pokazano w podglądzie projektu nowego pojazdu.

 

Przyszły kompaktowy EV został ogłoszony w ramach Alliance 2030, wspólnej mapy drogowej ogłoszonej przez Renault, Nissan i Mitsubishi Motors, która koncentruje się na pojazdach elektrycznych i działaniach w zakresie mobilności połączonej.Nowy Mercedes-AMG C63 S E Performance
Premiery | 21.09.22

Nowy Mercedes-AMG C63 S E Performance

Prawdziwy przełom w 55-letniej historii AMG. Dwubiegowy silnik elektryczny wspiera 2,0-litrowy najmocniejszy czterocylindrowy silnik turbo, seryjnie produkowany na świecie.

Bentley Flying Spur Hybrid Odyssean Edition
Super Cars | 29.07.21

Bentley Flying Spur Hybrid Odyssean Edition

Poznaliśmy dziś szczegóły nowej limitowanej edycji najnowszego modelu marki.

Jakie samochody kupowali Polacy w 2021 roku? Raport
Wiadomości | 24.02.22

Jakie samochody kupowali Polacy w 2021 roku? Raport

Z powodu pandemii motoryzacyjny rynek pierwotny wyhamował, a większego znaczenia nabrał rynek wtórny. Łącznie zarejestrowano ponad 3,5 miliona samochodów.