Wiadomości | 27.01.22

Nowy elektryczny model Nissana, który zastąpi Nissana Micra

Nowy samochód, który ma być produkowany w centrum Renault ElectriCity we Francji, zastąpi kultową Micrę jako pojazd klasy podstawowej w gamie Nissana.

Nissan ogłosił dzisiaj, że na rynki europejskie pojawi się zupełnie nowy kompaktowy samochód elektryczny. Region Europy już teraz odgrywa kluczową rolę w prowadzeniu elektryfikacji w ramach wizji Nissan Ambition 2030. Wkrótce do Europy pojawią się nowe pojazdy i technologie, w tym nowy Nissan Ariya, nowy crossover EV oraz unikalna technologia Nissana e-POWER wraz z nowymi modelami Qashqai i X-Trail.

 

Całkowicie nowy elektryczny samochód kompaktowy jeszcze bardziej ulepszy tę przyszłą gamę. Ogłoszony dzisiaj jako część nowej mapy drogowej Sojuszu 2030, został zaprojektowany przez Nissana oraz skonstruowany i wyprodukowany przez Renault na platformie Alliance CMF B-EV. Platforma ta umożliwia firmom zachowanie unikalnej stylistyki dla swoich produktów, jak pokazano w podglądzie projektu nowego pojazdu.

 

Przyszły kompaktowy EV został ogłoszony w ramach Alliance 2030, wspólnej mapy drogowej ogłoszonej przez Renault, Nissan i Mitsubishi Motors, która koncentruje się na pojazdach elektrycznych i działaniach w zakresie mobilności połączonej.SEAT Sales Online. Kolejna marka zaczyna sprzedaż swoich samochodów przez internet
Wiadomości | 04.08.20

SEAT Sales Online. Kolejna marka zaczyna sprzedaż swoich samochodów przez internet

Nowa platforma SEAT-a zapewni wgląd w ofertę nowych samochodów z całej Polski dostępnych od ręki. Producent rozbudował intuicyjną wyszukiwarkę pojazdów o opcję wyboru sposobu finansowania, dostosowanego do potrzeb firmy i osób prywatnych.

Całkowicie nowy lifestyle’owy Mercedes-Benz GLC Coupe
Premiery | 14.03.23

Całkowicie nowy lifestyle’owy Mercedes-Benz GLC Coupe

Nowy GLC Coupe łączy stylowy design z satysfakcją z dynamicznej jazdy i jako usportowiona odmiana SUV-a GLC uzupełnia najlepiej sprzedającą się gamę modeli Mercedes-Benz.

Debiut online miejskiego SUV-a Genesis GV70
Premiery | 08.12.20

Debiut online miejskiego SUV-a Genesis GV70

Zupełnie nowy Genesis GV70 jest pierwszym sportowym miejskim SUV-em średniej wielkości, który wyróżnia się wyjątkowo atletycznym wyglądem zewnętrznym.