Wiadomości | 27.01.22

Nowy elektryczny model Nissana, który zastąpi Nissana Micra

Nowy samochód, który ma być produkowany w centrum Renault ElectriCity we Francji, zastąpi kultową Micrę jako pojazd klasy podstawowej w gamie Nissana.

Nissan ogłosił dzisiaj, że na rynki europejskie pojawi się zupełnie nowy kompaktowy samochód elektryczny. Region Europy już teraz odgrywa kluczową rolę w prowadzeniu elektryfikacji w ramach wizji Nissan Ambition 2030. Wkrótce do Europy pojawią się nowe pojazdy i technologie, w tym nowy Nissan Ariya, nowy crossover EV oraz unikalna technologia Nissana e-POWER wraz z nowymi modelami Qashqai i X-Trail.

 

Całkowicie nowy elektryczny samochód kompaktowy jeszcze bardziej ulepszy tę przyszłą gamę. Ogłoszony dzisiaj jako część nowej mapy drogowej Sojuszu 2030, został zaprojektowany przez Nissana oraz skonstruowany i wyprodukowany przez Renault na platformie Alliance CMF B-EV. Platforma ta umożliwia firmom zachowanie unikalnej stylistyki dla swoich produktów, jak pokazano w podglądzie projektu nowego pojazdu.

 

Przyszły kompaktowy EV został ogłoszony w ramach Alliance 2030, wspólnej mapy drogowej ogłoszonej przez Renault, Nissan i Mitsubishi Motors, która koncentruje się na pojazdach elektrycznych i działaniach w zakresie mobilności połączonej.McLaren Speedtail zwany Albert, hołd dla pierwszego prototypu
Super Cars | 04.08.21

McLaren Speedtail zwany Albert, hołd dla pierwszego prototypu

McLaren Special Operations przedstawia dziś model Speedtail Albert, wykonanego na zamówienie przez sprzedawcę McLarena z Beverly Hills.

Światowa premiera Porsche 911 GT3 RS
Premiery | 17.08.22

Światowa premiera Porsche 911 GT3 RS

Nowe Porsche 911 GT3 RS nie ukrywa swoich zamiarów: jest bezkompromisowo zaprojektowane z myślą o maksymalnych osiągach. Wideo premiera.

Nowy Volkswagen ID.5 to pierwszy elektryczny SUV coupé marki
Premiery | 03.11.21

Nowy Volkswagen ID.5 to pierwszy elektryczny SUV coupé marki

Nowy ID.5 i sportowy ID.5 GTX z dwusilnikowym napędem na cztery koła zachwycają swoim wyrazistym designem, możliwościami na długich dystansach i najnowszą generacją oprogramowania. Wideo.