Premiery | 15.07.20

W pełni elektryczny nowy crossover Nissan Ariya. Światowa premiera online

Nissan zaprezentował dziś światu zupełnie nowy elektryczny crossover Nissana Ariya, wyznaczając nowy rozdział dla pojazdów elektrycznych Nissana. Premiera EV odbyła się na całym świecie poprzez wirtualne wydarzenie, które odbędzie się w wkrótce otwartym pawilonie Nissan w Jokohamie.

Nissan Ariya opiera się w dużej mierze na podobnie nazwanym pojeździe koncepcyjnym, zaprezentowanym podczas Tokyo Motor Show w 2019 r. I po raz pierwszy wspomniany w IMx podczas Tokyo Motor Show 2017. To pierwszy model produkcyjny, który reprezentuje nową zelektryfikowaną tożsamość marki Nissana, wyznaczając ścieżkę do nowej ery motoryzacyjnej, w której elektryfikacja, zoptymalizowane opakowanie platformy i płynna technologia AI pojazdów staną się standardem.

Dzięki w 100% elektrycznemu układowi napędowemu Ariya obiecuje duże przyspieszenie i płynną, cichą pracę. Kierowcy i pasażerowie mogą zrelaksować się i cieszyć się jazdą dzięki autonomicznej technologii jazdy, asystentowi na poziomie konsjerża, bezproblemowej łączności i przestronnemu wnętrzu przypominającemu salon. Przy szacowanym zasięgu do 610 kilometrów bezkompromisowa Ariya jest idealna na codzienne dojazdy i weekendowe wycieczki drogowe.

Dyrektor generalny Makoto Uchida i dyrektor operacyjny Ashwani Gupta zaprezentowali globalną publiczność Ariya podczas wydarzenia transmitowanego na żywo w nowym pawilonie Nissan w Jokohamie.

„Nissan Ariya to naprawdę piękny i niezwykły samochód”, powiedział Gupta. „Pozwala iść dalej, łatwiej i wygodniej. Ariya ma zaimponować i wyrazić to, do czego dąży Nissan - aby życie naszych klientów było lepsze ”.

Zupełnie nowy Nissan Ariya zostanie wprowadzony do sprzedaży w Japonii w połowie 2021 r. Będzie wyceniony na około 5 milionów jenów (185 000 zł). Ariya ma trafić do sprzedaży w Europie, Ameryce Północnej i Chinach do końca 2021 roku.

 Nowe BMW serii 4 Coupe wyciekły zdjęcia przed wtorkową oficjalną premierą
Wiadomości | 01.06.20

Nowe BMW serii 4 Coupe wyciekły zdjęcia przed wtorkową oficjalną premierą

Albo go kochasz albo nienawidzisz, nowe BMW serii 4 coupe drugiej generacji. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych samochodów w mediach społecznościowych. Niestety, nie jest tak z powodu jego niesamowitej wydajności, wystawnego luksusu, a nawet dobrego wyglądu - nie, to z powodu jego masywnego grilla. (-WIDEO-)

Zobacz futurystyczne i wszechstronne wnętrze nowego Kia Carnival
Wiadomości | 13.07.20

Zobacz futurystyczne i wszechstronne wnętrze nowego Kia Carnival

Kia Motors Corporation zaprezentowała dziś wnętrze nowego Kia Carnival w serii zdjęć przedstawiających nowy pojazd w koreańskiej specyfikacji.

AUSTRAL tak będzie się nazywał nowy SUV Renault
Wiadomości | 06.12.21

AUSTRAL tak będzie się nazywał nowy SUV Renault

Austral przywołuje żywiołowość i ciepło południowej półkuli. To nazwa, która zachęca do podróży i jest idealna dla SUV-a.