Wiadomości | 03.10.22

Nowy dynamiczny fastback, Peugeot 408

Nowy Peugeot 408 zostanie po raz pierwszy pokazany publiczności w przyszłym miesiącu podczas Salonu Samochodowego w Paryżu, jako w pełni elektryczna wersja e-408.

Całkowicie nowy Peugeot 408 pojawi się na scenie podczas Salonu Samochodowego w Paryżu 2023 w październiku, gdzie zespół Auto Show Media przeprowadzi relację. 408 pojawia się jako „dynamiczny fastback”, mieszczący się pomiędzy dużą rodzinną 508 a średniej wielkości SUV-em 3008.

 

Nowy Peugeot 408 jest tak nieoczekiwany, ponieważ jest inny. Jest pierwszym tego typu, zarówno w historii samej Marki, jak i na rynku motoryzacyjnym jako całości. Wraz z nowym 408, Peugeot oferuje nową sylwetkę fastback w czołówce segmentu C wraz z kocią sylwetkę i niepowtarzalnym urokiem, doskonałość inżynieryjną skoncentrowaną na wydajności i inteligentnej elektryfikacji, a także emocje dostarczane przez najnowocześniejsze technologie, które zapewniają przyjemność z jazdy i instynktowną obsługę.

 

Wraz z nowym Peugeot 408 marka oferuje innowacyjny rodzaj nadwozia, niespotykany na rynku samochodowym. Koci wygląd tego podwyższonego fastbacka jest bardzo nowatorski, Peugeot 408 proponuje nowe podejście do klasycznego kanonu hatchbacka poprzez wprowadzenie elementów typowych dla SUV-a. Przemyślana budowa nadwozia zapewnia dużo miejsca w tylnym rzędzie i niezwykle pojemny bagażnik.

 
Peugeot 408 zapewnia kierowcy niezwykle intensywne doznania z jazdy dzięki Peugeot i-Cockpit najnowszej generacji, rozpoznawalnemu między innymi po kompaktowej kierownicy, zaprojektowanej z myślą o maksymalnej przyjemności prowadzenia i zwrotności samochodu.


Szczególny nacisk położono na jakość wykonania wnętrza, jak również na łączność ze światem poprzez zastosowanie najnowszych technologii, dzięki którym prowadzenie samochodu i podróżowanie staje się jeszcze bardziej intuicyjne i satysfakcjonujące. Model jest wyposażony w najnowsze systemy wspomagania prowadzenia, zapewniające bezpieczeństwo i komfort psychiczny.
To doskonały przykład dążenia marki do osiągnięcia doskonałości pod każdym względem.Wkrótce Mercedes-Benz zaprezentuje najwydajniejszego Mercedesa w historii model VISION EQXX
Elektryczne | 15.12.21

Wkrótce Mercedes-Benz zaprezentuje najwydajniejszego Mercedesa w historii model VISION EQXX

W pełni elektryczny model jest częścią programu technologicznego, którego celem jest przełamywanie barier technologicznych.

Ponad cztery miliony kilometrów testowych nowego Porsche Cayenne
Wiadomości | 08.02.23

Ponad cztery miliony kilometrów testowych nowego Porsche Cayenne

Porsche skrupulatnie przygotowuje nowego Cayenne do premiery. Do tego czasu prototypy i pojazdy przedprodukcyjne są poddawane wymagającym testom wytrzymałościowym.

Najwyższy poziom perfekcji, Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ od BRABUS MASTERPIECE
Tuning | 11.05.23

Najwyższy poziom perfekcji, Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ od BRABUS MASTERPIECE

BRABUS udoskonala samochody Mercedes-Benz od ponad 45 lat. Dzisiaj, gdy samochody z napędem elektrycznym podbijają świat BRABUS postanowił ulepszyć segment luksusowych sedanów.