Wiadomości | 08.02.24

Polestar 4, samochód bez tylnej szyby

Polestar 4 jest już dostępny w Europie. Aby uczcić tę okazję, przedstawiamy najważniejsze funkcje, które sprawiają, że Polestar 4 to nowy rodzaj SUV-a coupé.

Reflektory z podwójnymi ostrzami. Charakterystyczne reflektory z podwójnymi ostrzami stanowią kontynuację kluczowych elementów pokazanych po raz pierwszy w Polestar Precept, a podświetlany znaczek Polestar na przodzie samochodu, który wykorzystuje oświetlenie z milimetrową precyzją od dołu, stanowi „pięknie, elegancko podwyższone logo”.

 

Bezramowe lusterka boczne. Co więcej, bezramowe lusterka boczne charakteryzują się tym samym, czystym językiem designu. Tym, którzy chcą odcisnąć swój własny ślad na samochodzie, Maximilian zwraca uwagę, że dolną okładzinę można również dostosować do własnych preferencji.

 

Wyeliminowane tylna szyba. Ale największą atrakcją jest oczywiście wyeliminowana tylna szyba. Zamiast tego lusterko wsteczne zostało zastąpione ekranem o wysokiej rozdzielczości, który wyświetla w czasie rzeczywistym obraz z tylnej kamery zamontowanej na dachu – zapewniając znacznie szersze pole widzenia niż w większości nowoczesnych samochodów.

Jeśli rodzice zastanawiają się, w jaki sposób będą mogli nadążyć za tym, co dzieje się na tylnym siedzeniu, istnieje możliwość wyłączenia sygnału cyfrowego, dzięki czemu cyfrowe lusterko wsteczne stanie się z powrotem zwykłym lusterkiem.

 

Przestronne tylne siedzenia. A skoro mowa o tylnych siedzeniach, Polestar 4 postawił na komfort i uczynił go najwyższym priorytetem. Nie tylko jest dużo miejsca na nogi, ale dzięki wyeliminowaniu tylnej szyby szklany dach rozciąga się poza głowy pasażerów z tyłu, tworząc naprawdę wyjątkową atmosferę wnętrza. Efekt ten dodatkowo podkreślają elektrycznie odchylane tylne siedzenia.

 

Oświetlenie inspirowane Układem Słonecznym. Słowo atmosfera odgrywa ważną rolę w projektowaniu Polestar 4. Jak pokazał Maksymilian, Polestar 4 pozwala wybrać własny kosmiczny nastrój. Od Wenus po Marsa i z powrotem na Ziemię możesz wybrać nastrój samochodu, zmieniając kolor oświetlenia wnętrza.Audi e-tron S i Audi e-tron S Sportback
Elektryczne | 02.07.20

Audi e-tron S i Audi e-tron S Sportback

Audi ukazuje swą konsekwencję i kontynuuje elektryczną ofensywę. Najlepszym tego przykładem są nowe modele Audi e-tron S i Audi e-tron S Sportback. Oba modele S z napędem w pełni elektrycznym, wykorzystują do napędu trzy silniki elektryczne, z których dwa pracują na tylnej osi. Ich inteligentne sterowanie wynosi bezpieczeństwo pojazdu, a także jego dynamiczne prowadzenie, na zupełnie nowy poziom.

Legendarne Ferrari GTO z 1962 roku sprzedane za ponad 50 milionów dolarów
Wiadomości | 14.11.23

Legendarne Ferrari GTO z 1962 roku sprzedane za ponad 50 milionów dolarów

Wystawiony publicznie do sprzedaży na aukcji po raz pierwszy od 38 lat, Ferrari 330 LM / 250 GTO z 1962 roku, jedyne GTO Tipo 1962 w barwach Scuderia Ferrari.

KIA zapowiedziała oficjalną premierę modelu EV6
Wiadomości | 25.03.21

KIA zapowiedziała oficjalną premierę modelu EV6

Kia pokazał już pierwsze zdjęcia wyglądu zewnętrznego i wnętrza EV6, teraz będziemy mogli zobaczyć samochód w pełnej okazałości. Wideo.